Рівненський ліцей

Подорож з присмаком майбутньої професії

Опубліковано 7-03-2023, 21:08

249
Подорож з присмаком майбутньої професії
Восьмикласники нашого ліцею стоять на порозі вагомого та важливого вибору: потрібно помалу думати, у якому напрямку рухатися і в навчанні, і в житті. Звичайно, хтось уже визначився з напрямком і вважає, що пов’яже майбутнє з ІТ, комусь до вподоби творча сфера, іншим – наука або бізнес.
Щоб з’ясувати, чи рухаються восьмикласники в правильному напрямку, класні керівники Невірковець В.А. та Парфенюк О.М. організували учням невеликий огляд-тур у Радивилів та Тернопіль, щоб діти змогли познайомитися з креативними людьми, які продовжили працювати у воєнний час та зберегли свій невеликий бізнес.
Першим пунктом подорожі став етнопарк «Ладомирія» в Радивилові, де ліцеїсти побачили, наскільки традиції українського народу є самобутніми та як можна зацікавити будь-кого вивченням народознавства. Восьмикласники залюбки взяли участь у квесті, де відгадували та згадували, шукали та грали, фотографувалися та жартували! Насамкінець на дітей чекав майстер-клас із виготовлення свічок (зовсім не складно, виявляється!).
Наступним пунктом став Тернопіль, де восьмикласники відвідали Центр науки (є ж діти, яким це не просто цікаво, а дуже цікаво) і побачили різні дива, пов’язані із астрономією, фізикою, геометрією тощо.
Смачно восьмикласникам було в невеличкій крамничці «Семеро козенят», де діти почули, як вдалося розширити невеликий сімейний бізнес (ферму з кількома кізками) у торгову марку, відому далеко за межами України.
Останнім пунктом подорожі стала етномайстерня «Коза Дереза», де на восьмикласників чекав майстер-клас із дуже приємними, жартівливими, творчими господинями, які не тільки допомогли створити дітям свій екологічний брелок «Пес Патрон», а й провели невеличку екскурсію виробництвом. Було приємно дізнатися, що всі вироби майстринь дуже цінуються за кордоном і з їх продажу власники перераховують кошти на ЗСУ, до речі, як і всі заклади, у яких ми побували в Тернополі.
Отже, утомлені, але задоволені восьмикласники повернулися в Рівне та знову чекають на наступну подорож.

Оксана Парфенюк, Вікторія Невірковець, класні керівники 8-х класів

Подорож з присмаком майбутньої професії

Подорож з присмаком майбутньої професії

Категорія: Інформація