Рівненський ліцей

Квестовий Міжнародний день рідної мови

Опубліковано 21-02-2023, 21:23

64
Квестовий Міжнародний день рідної мови
Трохи засиділися наші семикласники на дистанційному навчанні! Треба було б їх трохи розворушити! І така нагода трапилася!
21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. А до чого тут «розворушити»? Цілком слушне запитання, відповіддю на яке може бути інше відповідне слово – «квест».
Ох і побігали наші семикласники поверхами ліцею в пошуках станцій «Мовна математика», «Угадай мелодію», «Що хотів сказати смайлик?», «Жартівлива», «Пошуковці», «Синонімічні містки через сленгові річки».
Ліцеїстам потрібно було докласти максимум логіки, винахідливості, спостережливості, жартів і навіть слуху, щоб дати правильні відповіді на каверзні питання! А питання були ого-го які: і навчилися складати приклади зі слів, ще раз пригадали ребуси та наголоси, і читали текст з емоджі, і шрифт Брайля трохи засвоїли, і відповідали на запитання вебквесту (які ще треба було, до речі, добряче пошукати), і редагували молодіжний сленг (так би мовити, доводили своє ж мовлення до пуття). До речі, виявилося, що сленгові слівця знають усі, а от з перекладом на літературну мову треба було трохи поморочитися!
Але якщо підсумувати сьогоднішні мовні побігеньки, то всім ліцеїстам дуже сподобалося змагання! Дякуємо за допомогу на станціях Корчазі Наталії Володимирівні, Котолюз Ларисі Миколаївні, Шоцькій Оксані Петрівні.

Оксана Парфенюк, Інна Якобчук, учителі української мови

Квестовий Міжнародний день рідної мови

Квестовий Міжнародний день рідної мови

Категорія: Інформація