Рівненський ліцей

Як ліцеїсти iPhone вигравали!

Опубліковано 2-02-2023, 21:48

113
Як ліцеїсти iPhone вигравали!
Не лише модний ґаджет, а й багато інших подарунків було розіграно серед учнівської молоді Рівного під час акції «Збережи життя».
1 лютого в актовій залі Рівненського ліцею №2 зібралися делегації середніх та дошкільних навчальних закладів, щоб передати зібрані учнями кошти на придбання дрона-пеленгатора «Кажан» для окремого розвідного 130 батальйону.
Упродовж двох тижнів учні активно «донатили на ЗСУ», бо сьогодні кожен розуміє, як важливо наближати нашу ПЕРЕМОГУ. Організатори акції вирішили підтримати учнів міста й за допомогою спонсорів створили фонд подарунків. Саме їх за допомогою програми рандомного вибору було розіграно серед усіх учасників акції.
Звичайно, подарунки дісталися не кожному, проте у виграші лишися всі, адже спільно вдалося зібрати й передати військовим майже півтора мільйона гривень! Є в цій сумі і наш внесок – близько 18 тисяч гривень. Дякуємо всім без винятку, хто долучився до цієї акції, а особливо учням 5-А класу Климчуку Дмитру та Пахомову Юрію, адже вони «задонатили» найбільше – по 1000 гривень.
А що ж вдалося виграти нам? Під час розіграшу комп’ютер обрав і нашого учасника акції! Учениця 10-А класу Левчук Марія виграла сертифікат на придбання солодощів!
Продовжуємо наближати НАШУ ПЕРЕМОГУ!

Наталія Корчага, педагог-організатор РЛ «Український»

Як ліцеїсти iPhone вигравали!

Як ліцеїсти iPhone вигравали!

Категорія: Інформація