Рівненський ліцей

Майстер-клас для дівчат 8-А

Опубліковано 14-11-2022, 19:41

231
Майстер-клас для дівчат 8-А
Для дівчат краса доволі часто є першочерговою в багатьох питаннях, а коли ще випала можливість цю красу створити своїми руками – це просто неймовірно.
У приміщенні однієї з найстаріших аптек Рівного, якій на сьогодні 152 роки, дівчата 8-А класу цікаво провели час. Їм провели і пізнавальну екскурсію, і влаштували майстер-клас з виготовлення косметичного крему для рук.
В аптеці багато цікавих експонатів, серед яких «пігулки» для щастя, «ліки» від заздрощів. Є тут фігура першого директора, яку виготовили майстри Рівненського лялькового театру. До сьогодні збереглися написи, баночки, у яких робили пігулки, колби, мензурки, ваги та ступки, старі дерев’яні меблі, що тільки підкреслюють цю неймовірну атмосферу в аптеці, як-от скриня і стілець фармацевта. Серед пам’яток – 100-літній касовий апарат, за допомогою якого колись не лише фіксували продаж препаратів, а й вели облік пацієнтів і відкривали кредити.
На початку майстер-класу ми мали можливість переглянути фільм про аптеку, а потім кожній з нас видали по старовинній тарілці та прилади для змішування текстур. Спочатку брали основу крему, потім додавали вітаміни А та Е, а потім те, що підкреслило ніжність крему – олію виноградних кісточок та цитрусовий аромат мандарина або лимона.
По завершенню майстер-класу дівчат пригостили смачним фруктовим чаєм і допомогли запакувати крем, щоб забрати його додому для подальшого використання.

Волосюк Анна, учениця 8 А класу,
Невірковець В.А., класний керівник

Майстер-клас для дівчат 8-А

Майстер-клас для дівчат 8-А

Категорія: Інформація