Рівненський ліцей

Бібліотека – це, виявляється, круто...

Опубліковано 11-11-2022, 17:49

247
Бібліотека – це, виявляється, круто...
Бібліотека – це світ відкриттів, творчості та натхнення. Саме книги формують нашу свідомість та виховують почуття прекрасного. Сучасний світ неможливо уявити без бібліотек. Вони впевнено, крок за кроком, займають чільне місце в житті сучасного молодого покоління. Зараз це не тільки інформаційний простір, а й простір цікавого дозвілля. Учні ліцею «Український» це добре знають, тому бібліотеку на Лебединці відвідують з великим задоволенням! У світлих затишних залах завжди пахне новими книгами, а бібліотекарі дивують цікавими заходами.
Цієї осені учні 5-х класів уперше мали можливість познайомитися з обласною бібліотекою та відвідати прогулянкову екскурсію «У місті моїм краса й неповторність», де ознайомилися з колекцією кованих скульптур.
Учні 6-х класів, окрім знайомства з бібліотечними залами, ще й переглянули виставку вишитих картин художниці Марії Приймаченко, розміщених у мистецькій залі, та взяли участь у літературному квесті.
Ліцеїсти-семикласники закріпили попереднє знайомство з бібліотечними фондами та отримали можливість безкоштовного запису до бібліотеки, присвяченого Дню української писемності та мови. А краєзнавчий квест став справжнім іспитом на знання географії рідного краю.
Приємний висновок не забарився: бібліотека – це круто…

Лариса Котолюз, бібліотекар

Бібліотека – це, виявляється, круто...

Бібліотека – це, виявляється, круто...

Категорія: Інформація