Рівненський ліцей

Вибір професії – це вибір майбутнього

Опубліковано 10-11-2022, 21:24

404
Вибір професії – це вибір майбутнього
7 листопада ліцеїсти 11-Б класу мали пізнавальну зустріч на уроці фінансової грамотності із рівненською інста-блогеркою, а також випускницею нашого навчального закладу Олександрою Ковальчук, яка поділилася секретом свого успіху та дала поради учням щодо вибору майбутньої професії.
Під час цього івенту було розкрито сферу блогерства як бізнес-платформи. Учні пізнали «кухню» блогу зсередини, адже Олександра відповідала щиро на всі запитання. Також Саша поділилася своєю непростою життєвою історією, розповіла про перші заробітки коштів, а також застерегла одинадцятикласників від проблем, що можуть їх спіткати в самостійному житті, описавши власні помилки в поводженні з фінансами. Наостанок кожен мав можливість зробити фото з гостею, поставити запитання, на які не встигли звернути увагу в межах уроку.
Такі інтерактивні заняття заохочують учитися, що зараз є головним завданням кожного ліцеїста, адже «стадом керувати легше», тому хочу висловити величезну подяку від усього 11-Б класу за здобутий досвід, адже кожен запам’ятав для себе щось цікаве та корисне.

Гедзь Олександра, учениця 11- Б класу

Невірковець В. А., учитель фінансової грамотності

Вибір професії – це вибір майбутнього

Вибір професії – це вибір майбутнього

Категорія: Інформація