Рівненський ліцей

Неймовірні осінні канікули в королівському місті Краків

Опубліковано 29-10-2022, 22:20

242
Неймовірні осінні канікули в королівському місті Краків
Учням 8-А класу на осінніх канікулах вдалося найкраще відпочити, адже вони побували в місті на Віслі, заснованому міфічним Краком, сповненому легенд, безцінних пам’яток архітектури та мистецтва, розваг.
Попри те, що дорога була довгою та виснажливою, учні з великою цікавістю пішли на екскурсію старим містом, адже традиційно саме з нього розпочинається знайомство. А завершилася екскурсія в серці старого Кракова на одній з найбільших площ середньовічної Європи – Ринковій площі, – де восьмикласники взяли участь у благодійному мітингу на підтримку України!
Після екскурсії втому як «рукою зняло», коли восьмикласники потрапили в найбільший аквапарк у Східній Європі: тут і найбільший у Польщі критий басейн, і гірки, і гідромасажі, і джакузі.
Другий день у Кракові був не менш цікавим, оскільки з самого ранку діти поїхали в найбільший парк розваг у Польщі - ENERGYLANDIA.
«Енерджиландія» - унікальне місце, яке пропонує 123 атракціони, що знаходяться на 70 гектарах, і розраховане воно для всіх вікових груп. Усі локації представлені в тематичних стилізованих декораціях, мають аудіо-візуальні доповнення.
Увечері діти мали змогу пошопінгувати в гарному та сучасному торгівельному центрі Кракова. Оскільки це був їхній останній день у Кракові, потрібно було добре виспатися в комфортних та затишних номерах, і третього дня всі ми поверталися назад в Рівне, сповнені позитивних емоцій та приємних вражень.

Олександра Герус, учениця 8-А класу,
Невірковець В.А., класний керівник 8-А

Неймовірні осінні канікули в королівському місті Краків

Неймовірні осінні канікули в королівському місті Краків

Категорія: Інформація