Рівненський ліцей

День Захисників та Захисниць України в ліцеї

Опубліковано 19-10-2022, 19:52

694
День Захисників та Захисниць України в ліцеї
Сьогодні, коли Україна відстоює незалежність у війні з росією, особливо актуальним є День захисників та захисниць України, який тісно переплівся з пам’ятною датою – 80-річчя створення УПА.
Неймовірно дорогою ціною відстоюють воїни Збройних сил України незалежність, за яку боролася ще Українська повстанська армія. Саме боротьбу за державність та зв'язок поколінь демонструє виставка малюнків учнів 5-7 класів «Кожен воїн – герой!», яку підготувала вчитель образотворчого мистецтва Ліна Медвєдєва.
До знаменної дати серед ліцеїстів 5-х класів учителями фізичного виховання Сергієм Анікіним та Василем Дячком були проведені спортивні змагання «Козацькі забави». Учні виявили спритність, кмітливість та уміння працювати в команді, допомагати товаришеві.
Саме в переддень свята нашим ліцеєм було передано захисні маскувальні костюми для розвідників («кікімори») військовим із підрозділу ССО. До плетіння костюмів активно долучилися всі учні та педагоги закладу. А члени самоврядування ініціювали акцію «Окопна свічка» й зібрали значну кількість бляшанок та свічок.
Пригадати традиції та звичаї козаків, історію Української повстанської армії, провести паралелі з минулим, коли українці масово підіймалися на збройну боротьбу за право на свободу та ідентичність, і сучасним опором рашистській агресії, мали можливість ліцеїсти під керівництвом класних керівників під час годин спілкування, вікторин та квестів онлайн.
Наша активність наближає перемогу. Дякую кожному, хто долучився до акцій та проєктів.

Леся Бойчак, заступник директора з виховної роботи

День Захисників та Захисниць України в ліцеї

День Захисників та Захисниць України в ліцеїКатегорія: Інформація