Рівненський ліцей

Зустріч з медіатором

Опубліковано 1-10-2022, 13:06

288
Зустріч з медіатором
«Вирішую конфлікти та будую мир довкола себе!» - під таким гаслом, за ініціативи класного керівника Медвєдєвої Л.О. та пані Василюк Мирослави, пройшла зустріч семикласників ліцею з Чепурною Ніною Петрівною, практичним психологом, медіатором Новодеркульського ліцею імені Андрія Пастухова, що в Луганській області.
Ліцеїстам знайомі принципи миробудування, медіаторства, відновних практик, адже в нашому освітньому закладі працює служба порозуміння, куди звертаються школярі для конструктивного розв’язання суперечок. Їм допомагають порозумітися старшокласниці-медіатори Вероніка Волошина та Дарина Рудик.
Осінній день запам’ятався приємним знайомством з педагогом Луганщини, пізнавальним спілкуванням у колі однолітків. А в сьогоденні ще важливо бути впевненим, що ідеї миротворення, взаєморозуміння впроваджують і серед однолітків східної України.
Працюючи в групах, семикласники повторили, що важливо попереджати виникнення конфліктів у повсякденному житті, дотримуватися ненасильницьких моделей поведінки, уміти критично аналізувати інформацію та виявили бажання оволодіти навичками відновної комунікації.
Дякуємо за неформальне спілкування, атмосферу доброзичливості. Ліцей – територія пізнання, науки та порозуміння.

Світлана Баранюк, психолог ліцею

Зустріч з медіатором

Зустріч з медіатором

Категорія: Інформація