Рівненський ліцей

Наша Ладомирія

Опубліковано 13-09-2022, 19:12

43
Наша Ладомирія
У щоденному поспіху, а ще й у час, коли на нас звалюється шквал інформації, як важливо робити паузи, поєднувати приємне з корисним. 7 вересня ми з ученицями 11-А класу мали таку нагоду, мандруючи рідним краєм. Виявляється, не обов’язково їхати дуже далеко, щоб насолодитися гарними краєвидами, пізнати нашу історію, доторкнутися до культури. А ще як приємний бонус отримуєш спілкування з друзями й можливість наспіватися досхочу в дорозі.
Ми відвідали Тараканівський форт, етнопарк «Ладомирія» (тут ще й мали майстер-клас із ткацтва) і село Підкамінь на Львівщині (тут є старовинний монастир і величезний, заввишки в триповерховий будинок, камінь-амулет).
Враженнями від поїздки діляться одинадцятикласниці.
Вивчати історію рідного краю - одне з найцікавіших пізнавальних занять, особливо коли це в компанії друзів. Тараканівський форт, про який знає кожен із нас, має досить багато таємниць, і взагалі, виявляється, будівля має іншу назву, а не ту, яка усім нам відома. А які чудові краєвиди ми побачили в Підкамені! Наша Україна вражає красою та величністю своєї природи (Зоряна).
У Ладомирії нам вдалося доторкнутися до української культури минулих століть у всіх значеннях цього слова.
Підкамінь вразив кожного незабутніми краєвидами Львівщини (Юлія).
Етнопарк «Ладомирія» вражає не лише своїми експонатами, а й працівниками. Ці майстри виготовляють речі, які важко переоцінити. Окремо хочеться виділити кафе на території комплексу. У ньому подають справжні шедеври традиційної кухні, назви деяких страв ми взагалі вперше почули. Тож у «Ладомирії» кожен може знайти щось цікаве для себе (Регіна).
Це була незабутня подорож. Саме під час таких поїздок розумієш, наскільки багата Україна і як важливо дізнаватися історію, пізнавати культуру та пам'ятні місця свого краю. Починаєш цінувати кожну мить, яку можеш провести з однокласниками, і навіть більше - з друзями. Дякую кожному, хто долучився, допоміг зробити цю екскурсію настільки цікавою, пізнавальною і атмосферною (Ольга).
Хоча ця поїздка тривала лише один день, вона була дуже насиченою та цікавою. Усі місця мали свою особливу історію та ауру, що відразу зацікавлювало (Анастасія).
Поїздка в Ладомирію змогла поєднати 15 людей з різними життєвими принципами та уподобаннями. За допомогою співів ми відкрилися одна одній з іншого боку. Усім варто подорожувати, щоб відчути, що означає Україна - неймовірна держава (Вікторія).

Гаврилюк О.В., класний керівник 11-А класу

Наша Ладомирія

Наша Ладомирія

Категорія: Інформація