Рівненський ліцей

Свято Першого дзвоника в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 1-09-2022, 15:13

165
Свято Першого дзвоника в Рівненському ліцеї «Український»
Привітати нових ліцеїстів-п'ятикласників та надихнути майбутніх випускників на складний останній навчальний рік – ось чудовий привід зібратися на рідному подвір’ї ліцею! 31 серпня в нашому закладі відбулося Свято Першого дзвоника для учнів 5, 11 класів.
У складний час, під далеко не ліричний супровід війни, розпочинається новий 2022-2023 навчальний рік, тому на святі лунали патріотичні вірші, виступи, ми схилилися всі разом у жалобі за загиблими воїнами та й усіма невинно вбитими під час хвилини мовчання. У своїй промові директор ліцею Тетяна Андріївна Кухарчук привітала всіх з початком нового навчального року, щиро подякувала найактивнішим учням за волонтерську діяльність, якій, попри літо та канікули, вони присвятили весь свій вільний час. Такими відданими волонтерами були одинадцятикласники Надієвець Ольга, Найдич Регіна, Романюк Юлія, Кручок Анна, також були активними Герасимюк Захарій, Корень Сергій, Літвінчук Олександр, Криницька Софія.
Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо, що в єдності наша сила! Відчути єдність на цьому святі мав змогу кожен ліцеїст, адже всі подавали перший дзвінок! У цей день лунав він не лише учням та педагогам ліцею, а й для тих, хто навіки залишився учнем, тих, чиї школи стали руїнами і хто не може прийти на своє шкільне подвір’я. Ми разом дзвонили й тим, хто змушений був полишити рідні домівки й переїхати. А право першим подзвонити в 2022-2023 році мав учень 11-Б класу Капітанюк Максим – переможець районного й обласного рівнів олімпіад з 5 предметів!
Попереду складний та водночас відповідальний навчальний рік, тож єднаймося в справі збереження незалежності нашої Батьківщини!
Слава Україні! Героям Слава!

Наталія Корчага, педагог-організатор РЛ «Український»

Свято Першого дзвоника в Рівненському ліцеї «Український»

Свято Першого дзвоника в Рівненському ліцеї «Український»

Категорія: Інформація