Рівненський ліцей

Останній дзвінок у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 6-06-2022, 21:29

602
Останній дзвінок у Рівненській українській гімназії
І буде мир... І вишні зацвітуть
У рідному моєму краї.
Лелеки добру звістку принесуть:
«Кінець війні, ми ворога здолали!»

Щороку, починаючи навчання, одинадцятикласники з нетерпінням очікують на його завершення й мріють про останній дзвінок. Вони уявляють його в дрібницях, та цього року непрохана війна написала свій сценарій для випускників України.
У Рівненській українській гімназії 3 червня одинадцятикласники зібралися на урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника в колі найближчих людей: батьків та педагогів. Для решти учнів гімназії дзвінок пролунав в форматі онлайн.
Традиційно одинадцятикласники зайшли до зали під аркою рушників, що символізує подальшу життєву дорогу, а батьки, вітаючи своїх уже дорослих дітей, благословили цей шлях хлібом-короваєм. Щирі напутні батьківські слова лунали від Парай Ірини Олександрівни, Омельковця Романа Зіновійовича, дякували батьки й педагогам гімназії.
Директор Тетяна Андріївна Кухарчук привітала всіх присутніх зі святом та вручила грамоти за високі здобутки одинадцятикласникам- переможцям олімпіад та конкурсу-захисту Малої академії наук. Зворушливими були вітання й від класних керівників Якобчук Інни Василівни та Форсюк Тетяни Ростиславівни; слова подяки линули і від героїв дня педагогам. Представники від когорти наймолодших гімназистів-п'ятикласників Корчага Аріна та Бердій Владислав подарували одинадцятикласникам на згадку про цей день символічні маленькі дзвіночки. Право подати останній дзвінок мали Юрчук Катерина та Хруставчук Максим.
Та неповним був би цей день без слів подяки нашим воїнам за можливість у тривожному, проте спокійному Рівному святкувати важливі події. Учні вшанували всіх загиблих у цій страшній війні хвилиною мовчання, слова подяки та щирі побажання написали випускники на прапорі, щоб передати бійцям «Азову» на передову, а заощаджені на організацію урочистостей кошти батьки передали ЗСУ через ГО «Допомога армії Рівне» (ДАР).
Попереду в наших випускників новий життєвий етап, з вірою в Перемогу, у краще майбутнє ми проводжаємо їх зі словами: «Усе буде Україна! Хай щастить!»

Наталія Корчага, педагог-організатор РУГ

Останній дзвінок у Рівненській українській гімназії

Останній дзвінок у Рівненській українській гімназії

Категорія: Інформація