Рівненська українська гімназія

Додаткові заняття


До уваги учнів 7-9 класів та їх батьків! З метою підвищення інтересу до вивчення математики, фізики, хімії, біології, географії та поглиблення рівня знань з даних предметів для учнів 7-9 класів на базі 3-х загальноосвітніх навчальних закладів міста організовано роботу опорних закладів. Проведення факультативних занять в даних закладах розпочинається з 5 жовтня 2015 року. Кожен бажаючий учень 7-9 класу має можливість безкоштовно відвідувати додаткові заняття згідно розкладу.

Розклад факультативних занять
в опорних закладах
на 2015-2016 навчальний рік

Предмет Навчальний заклад Клас День тижня, час
математика ЗОШ №22 7 вівторок, 16:00 - 17:40
математика ЗОШ №22 7 середа, 16:00 - 17:40
математика ЗОШ №22 8 середа, 16:00 - 17:40
математика ЗОШ №22 8 четвер, 16:00 - 17:40
математика ЗОШ №22 9 середа, 16:00 - 17:40
фізика ЗОШ №22 7 вівторок, 15:30 - 17:10
фізика ЗОШ №22 8 середа, 15:30 - 17:10
фізика ЗОШ №22 9 понеділок, 15:00 - 16:40
біологія РГГ 7 п’ятниця, 15:30 - 17:10
біологія РГГ 8 вівторок, 15:30 - 17:10
біологія РГГ 9 п’ятниця, 15:00 - 17:40
хімія РГГ 7 п’ятниця, 15:30 - 17:10
хімія РГГ 8 понеділок, 16:00 - 17:40
хімія РГГ 9 п’ятниця, 15:00 - 16:40
географія ЗОШ №18 7 середа, 15:00 - 16:40
географія ЗОШ №18 8 середа, 15:00 - 16:40
географія ЗОШ №18 9 середа, 15:00 - 16:40

Базові школи
для організації роботи з обдарованими учнями
у 2015-2016 н.р.

Дисципліна Прізвище, ім’я, по батькові Клас Навчальний заклад Кількість годин День тижня Кабінет Час початку занять
Українська мова і література Черуха Ірина Володимирівна 7-8 кл. ЗОШ № 8 2 вівторок № 25 15:00
Пивоварчук Ніна Павлівна 9 кл. НВК №2 2 четвер №236 15:00
Венцурик Людмила Михайлівна 10, 11 кл. НВК № 12 2 четвер № 205 16:00
Правознавство Прокопчук Сергій Юрійович 9 - 11 кл. ЕПЛ 2 вівторок № 1 16:00
Економіка Харів Богдан Ярославович 9, 10 кл. ЗОШ №27 2 субота № 204 8:30
Історія Сацик Сергій Петрович 10, 11 кл. РУГ 2 вівторок № 28 15:30
Біологія Опанасюк Ганна Сергіївна 8 кл. ЗОШ №1 2 середа № 53 15:30
Маркевич Анна Миколаївна 10, 11кл. ЗОШ № 27 2 понеділок № 207 15:30
Целюк Галина Василівна 9 кл. НВК № 2 «Школа-Ліцей» 2 понеділок № 216 16:00
Хімія Деменко Алла Сергіївна 8 кл. НВК № 2 «Школа-Ліцей» 2 вівторок № 203 15:30
Туманова Тетяна Олексіївна 9 кл. ЗОШ № 3 2 понеділок № 17 15:30
Тригубець Леся Дмитрівна 10, 11 кл. РГГ 2 четвер № 203 15:30
Польська мова та література Грабовська Ольга Василівна 9-10 кл. Сп. школа №15 2 понеділок № 305 15:00
Французька мова Конончук Алла Ростиславівна 9 кл. ЗОШ № 13 2 середа № 24 15:00
Селінова Євгенія Миколаївна 10, 11 кл. ЗОШ № 13 2 понеділок № 24 15:00
Астрономія Замлинна Тетяна Йосипівна 10, 11 кл. НВК №12 2 вівторок № 302 15:05
Фізика Неверковець Наталія Анатоліївна 8, 9 кл. НВК № 26 2 субота № 305 10:00
Харів Богдан Ярославович 10, 11 2кл. ЗОШ № 27 2 субота № 307 10:00
Англійська мова Костюкович Ольга Петрівна 9 кл. Сп. школа «Центр надії» 2 понеділок № 13 16:10
четвер 16:10
Іщук Анна Петрівна 10 кл. Сп. школа «Центр надії» 2 понеділок № 20 16:10
Керницька Вікторія Володимирівна 11 кл. Сп. школа «Центр надії» 2 понеділок № 11 16:10
Німецька мова Попенко Лариса Андріївна 10, 11 кл. РГГ 2 понеділок №2 16:10
Математика Остапчук Лілія Степанівна 9, 10 кл. ПМЛ «Елітар» 2 понеділок № 11 16:40
Турченюк Інна Вікторівна 11 кл. ПМЛ «Елітар» 2 понеділок № 10 16:30
Гайдук Галина Валентинівна 7, 8 кл. НВК № 12 2 середа № 202 16:40
Інформатика Невірковець Олег Володимирович 9, 10, 11 кл. ЗОШ № 22 2 четвер № 201 16:00
Сліпчук Віктор Васильович 9, 10, 11 кл. РУГ 2 Середа № 15 15:00
Інформаційні технології Бойко Іванна Григорівна 9, 10, 11 кл. ЗОШ №13 2 четвер №42 16:10
Географія Кукса Тамара Іванівна 10, 11 кл. РГГ 2 понеділок №204 16:00
Сокол Тетяна Костянтинівна 8, 9 кл. РГГ 2 вівторок №204 16:00


РІВНЕНСЬКА УКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ

Адреса: 33028 Україна, м. Рівне, вул. 24 Серпня, 2
Тел/факс: +38 (0362) 63-59-59, +38 (0362) 26-57-25
e-mail: admin@rug.rv.ua