Рівненський ліцей

5 грудня – Міжнародний день волонтерства

Опубліковано 5-12-2023, 19:17

134
5 грудня – Міжнародний день волонтерства
Щороку 5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерів, присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, кому необхідна допомога. Сьогодні українські волонтери – це важлива частина нашої нації, яка наближає нашу спільну перемогу. Українські волонтери – це головна підтримка для Збройних Сил України.

Категорія: Інформація

 

Цікавий світ професій

Опубліковано 4-12-2023, 21:28

135
Цікавий світ професій
Мине кілька років – і кожен з нас повинен буде вибрати свій шлях у світі професій. Щоб дізнатися про специфіку різних спеціальностей, ліцеїсти з 7-Б класу разом з класним керівником Наталією Мирославівною Лупіною відвідали Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну.
Світлана Миколаївна Лазарєва (майстер виробничого навчання) та Василь Васильович Костюк (керівник навчально-практичного центру) провели цікаву екскурсію для школярів, розповіли про такі професії, як кравець-закрійник, кравець-вишивальник, флорист, перукар, оператор з обробки інформації.

Категорія: Інформація

 

Свято Андрія в 9-Б

Опубліковано 4-12-2023, 21:15

142
Свято Андрія в 9-Б
Нарешті святий Андрій приходить у домівки українців так, як і раніше, 30 листопада. Завітав він і в 9-Б, у якому навчається аж троє його хлопців-тезок. І прийшов не просто, а з конкурсами, варениками, ворожінням, які, ой, як потішили ліцеїстів!
Дев’ятикласники залюбки згадали про звичаї цього свята: і вареники ліпили-варили, і позмагалися хлопці з дівчатами, і парубки побешкетували (їм же в цей день можна пробачити!), і про долю майбутню дізнавалися (жартівливо та дуже серйозно), і про калиту не забули.

Категорія: Інформація

 

Етновечірка «Андріївські вечорниці: поєднання традиційного та сучасного»

Опубліковано 4-12-2023, 20:28

149
Етновечірка  «Андріївські вечорниці: поєднання традиційного та сучасного»
1 грудня в нашому ліцеї в 10-А класі відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких стало хорошою традицією. Учні мали змогу доторкнутися до минулого, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу давніх обрядів та особисто взяти активну участь у різних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Категорія: Інформація

 

Профорієнтація з «KTB Group»

Опубліковано 1-12-2023, 19:11

112
Профорієнтація з «KTB Group»
У межах профорієнтаційної роботи вже традиційно ліцеїсти 9-х класів знайомляться з новими професіями, а також отримують поради від спеціалістів про ті знання та вміння, які їм будуть необхідні для того, щоб опанувати ту чи іншу спеціальність.
28 листопада та 1 грудня дев'ятикласники ознайомилися з виробництвом «KTB-Group» – сучасної компанії з виготовлення алюмінієвих віконно-дверних, розсувних конструкцій, скляних та вентильованих фасадних систем.

Категорія: Інформація

 

Вечорниці на Андрія

Опубліковано 1-12-2023, 18:13

146
Вечорниці на Андрія
Поміж усіх передноворічних свят найочікуванішим і найвеселішим є день Андрія Первозванного, що відзначається 30 листопада. Не дарма подекуди його називали ще «великими вечорницями». З цієї нагоди в Рівненській обласній бібліотеці для молоді було проведено Андріївські вечорниці із ліцеїстами 7-А класу Рівненського ліцею «Український». Радо відгукнулися провести захід працівники бібліотеки.

Категорія: Інформація

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Опубліковано 30-11-2023, 21:29

102
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Щороку Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається 1 грудня. Цей день має підвищити обізнаність людей та нагадати про те, що ця епідемія є небезпечною та досі актуальною. Тому напередодні відбулася зустріч психолога ліцею Баранюк Світлани Леонідівни із учнями 10-Б класу.
На зустрічі ліцеїсти мали можливість ще раз пригадати ризики ВІЛ-інфікування, небезпеки, що несе захворювання та обговорити ставлення до людей з ВІЛ-інфекцією.

Категорія: Інформація

 

Свято Андрія в 10-Б

Опубліковано 30-11-2023, 21:22

111
Свято Андрія в 10-Б
Свята Катерини та Андрія традиційно розпочинають цикл зимових святкувань. От і ліцеїсти 10-Б класу підтримали народні традиції, адже розважатися разом так приємно.
Кусали калиту, їли вареники, брали участь у конкурсах. Тим паче, що і Андрій є в класі!

Категорія: Інформація

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

Опубліковано 30-11-2023, 21:18

101
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 13 по 19 листопада в закладі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Напередодні тижня до п’ятикласників ліцею завітали працівники патрульної поліції м. Рівного, шкільні офіцери поліції Яна Сенчук та Олеся Борейко. Гості розповіли учням про важливість дотримання не лише правил дорожнього руху, а й правил безпечної життєдіяльності. Зокрема, обговорили порядок відповідальності неповнолітніх та їх батьків за вчинення протиправних дій дітьми. Під час зустрічі ліцеїсти ставили поліцейським багато запитань, жваво обговорювали різні життєві ситуації.

Категорія: Інформація

 

На екскурсію до «VERES»

Опубліковано 30-11-2023, 20:37

136
На екскурсію до «VERES»
Не кожному місту щастить мати свою футбольну команду. А нам поталанило! Не кожний може потрапити у місце, де тренується збірна, де налаштовується перед грою, де проводить прес-конференції. А нам пощастило!
Дякуємо фанклубу нашої збірної за цікаву екскурсію та бажаємо "VERES" перемог на футбольному полі!

Категорія: Інформація