Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Зустріч семикласників з інспектором патрульної поліції

Опубліковано 21-10-2018, 19:04

171
Зустріч семикласників  з інспектором патрульної поліції
Однією з актуальних проблем сьогодення є прояви насильницької поведінки серед підлітків. Будь-який школяр може опинитися в ситуації, коли його ображають, висміюють або ж, навпаки, учень може сам приєднатися до тих, хто знущається з інших.
З метою попередити булінг серед гімназистів вихователь Лупіна Наталія Мирославівна запросила на зустріч з учнями 7-Б класу інспектора патрульної поліції Бояківську Іванну Олександрівну.

Категорія: Інформація

 

Жовтнева прогулянка древнім Львовом

Опубліковано 21-10-2018, 19:01

193
Жовтнева прогулянка древнім Львовом
12 жовтня учні 8-А класу відвідали культурну столицю та історичне серце України – Львів. Гімназисти блукали вуличками міста, милувалися стародавньою архітектурою й просто гарно проводили час. Чудовий екскурсовод зуміла зацікавити розповідями кожного.
Учні також мали можливість оглянути мальовниче місто з висоти пташиного польоту. Прекрасний краєвид, який відкрився з найвищої точки Львова, назавжди залишиться в їхній пам'яті.

Категорія: Інформація

 

Музична вітальня

Опубліковано 21-10-2018, 18:58

184
Музична вітальня
«Живи, наша пісне!» - такими словами розпочалася в Рівненській українській гімназії музична вітальня, приурочена 100-річчю від дня заснування Української республіканської капели під керівництвом Олександра Кошиця. Ведучі свята, гімназистки Костюк Олександра, Нікітіна Олександра та вчителі Туровська Лідія Іванівна й Панасюк Олена Феодосіївна, познайомили одинадцятикласників із життєвим та творчим шляхами славного сина України, геніального диригента, знаменитого композитора й ученого-етнографа, педагога О.Кошиця та його хоровою капелою.

Категорія: Інформація

 

Етно-квест до Дня захисника України

Опубліковано 16-10-2018, 21:01

259
Етно-квест до Дня захисника України
Очікувана подія сезону – квест з нагоди відзначення Дня захисника України – відбулася!
Яскравого сонячного дня 9 жовтня відразу ж після уроків уся гімназійна родина організовано виїхала в колоденський ліс для проведення етно-квесту «Як козаки гарбузову родину збирали». Об’єднані курені учнів кожного класу відповідно до маршруту в путівнику відвідали сім галявин...

Категорія: Інформація

 

Шкільна ліга «Що? Де? Коли?»

Опубліковано 16-10-2018, 20:57

184
Шкільна ліга «Що? Де? Коли?»
У Рівному стартувала шкільна ліга з гри «Що?Де?Коли?». Випробувати долю та помірятися власним інтелектом погодилися наймолодші учасники гри – учні 7-А та 7-Б класів. Юні гімназисти дуже хвилювалися, адже вперше брали участь у такому конкурсі. Та, незважаючи на це, діти показали надзвичайно гострий розум, розсудливість та вміння логічно мислити – і посіли перше місце в грі.

Категорія: Інформація

 

День учителя 2018

Опубліковано 15-10-2018, 21:10

266
День учителя 2018
З настанням осені в Україну приходить одне із найпрестижніших свят – День працівників освіти.
Це улюблене свято не лише педагогів, а й учнів, особливо майбутніх випускників, адже кожного року гімназисти 11-х класів хочуть здивувати вчителів чимось новим, неординарним. Ось і 2018 не став винятком: разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною діти створили для своїх педагогів справжній Голлівуд. Так, так! Не вірите?!

Категорія: Інформація

 

Що? Де? Коли?

Опубліковано 15-10-2018, 21:05

190
Що? Де? Коли?
Напружене очікування, радість перемоги, креатив логічних побудов – цей калейдоскоп почуттів подарувала нам гра «Що? Де? Коли?».
Уперше взявши участь у грі, команда десятикласників «Товариство з обмеженою відповідальністю» виборола третє місце серед команд шкіл міста!

Категорія: Інформація

 

Христина Панасюк: з Україною в серці

Опубліковано 8-10-2018, 22:00

160
Христина Панасюк: з Україною в серці
Коли набридає буденність та шум машин за вікном, коли ти хочеш щось змінити в собі чи навколо, треба просто імпульсивно збирати речі, купувати квитки, сідати на потяг і їхати на зустріч з історією, новими людьми. Ми, звичайно, зараз поїхати не зможемо (навчання є навчання!), але от побачитися із відомими людьми – запросто.

Категорія: Інформація

 

«Book Forum» у Львові

Опубліковано 8-10-2018, 21:58

165
«Book Forum» у Львові
З 19 до 23 вересня у львівському Палаці Мистецтв та в понад 50 локаціях міста відбувся 25-й «Book Forum». Це настільки велика подія в літературному й видавничому житті України, що вчителі гімназії (Гаврилюк О.В., Якобчук І.В., Парфенюк О.М.) не могли не потрапити туди.
Звичайно, поїздка була неперевершеною, адже ми мали змогу зустрітися й поспілкуватися із...

Категорія: Інформація

 

Чотирилапі лікарі

Опубліковано 7-10-2018, 19:15

189
Чотирилапі лікарі
Коли ми хворіємо, то звертаємось до лікарів. А що робити, коли болить душа? Тоді на допомогу приходять ті, хто може вислухати, заспокоїти. І до таких цілителів, спілкування з якими підвищує рівень ендорфінів в організмі, належать наші домашні улюбленці – собаки.

Категорія: Інформація