Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Вітання бійцям від учнів Рівненської української гімназії

Опубліковано 14-12-2020, 20:46

104
Вітання бійцям від учнів Рівненської української гімназії
Наближається святкування Дня Збройних Сил України, і в перші дні грудня гімназисти традиційно шлють вітання нашим воїнам на схід країни в зону проведення операції об’єднаних сил.
Учні подякували бійцям за те, що ті щодня виконують дуже важливу місію: захищають рідну землю, нашу незалежність та свободу. Гімназисти доповнили свої вітальні листівки та листи солодкими гостинцями: цукерками та шоколадками.

Категорія: Інформація

 

Великий голод – великий гріх

Опубліковано 14-12-2020, 20:41

49
Великий голод – великий гріх
Голодомор – це найжахливіші сторінки в історії українського народу, які ще сьогодні відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.
Як пам'ять про ті страшні дні, у співпраці з бібліотекою сімейного типу було проведено годину спілкування для учнів 5-х класів, приурочену вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

Категорія: Інформація

 

Голодомор – біль душі і пам’ять серця

Опубліковано 29-11-2020, 08:52

127
Голодомор – біль душі і пам’ять серця
Щороку в четверту суботу листопада Україна та світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
Напередодні Дня пам’яті та скорботи гімназисти 9-А класу разом з вихователем Лупіною Наталією Мирославівною провели урок пам’яті «Голодомор – біль душі і пам’ять серця», під час якого пригадали страшні сторінки історії України. Дев'ятикласники читали вірші, ознайомилися зі спогадами очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори», «Голодомор - 33: історія злочину», «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!».

Категорія: Інформація

 

Вітаємо новообраного Координатора РУГ

Опубліковано 25-11-2020, 19:21

126
Вітаємо новообраного Координатора РУГ
20 та 23 листопада в гімназії відбувся завершальний етап проєкту «Вибори Координатора РУГ-2020» - голосування. Дотримуючись протиепідеміологічних рекомендацій, представники виборчої комісії на чолі із Будьком Андрієм завітали до кожного класу, щоб усі охочі змогли проголосувати за того кандидата, якого вони вважали вартим посади Координатора. Хтось вагався, інші ж упевнено робили позначку в бюлетені – так чи інакше вибір було зроблено.

Категорія: Інформація

 

День Гідності та Свободи

Опубліковано 22-11-2020, 18:59

124
День Гідності та Свободи
20 листопада, напередодні такого важливого дня в історії сучасної України, учні прийшли до гімназії із символами гідності на одязі. Кожен клас обрав свій: це були і тризуби, і стрічки жовтого та блакитного кольорів, і емблеми, які поєднували національні символи, і зображення з державним прапором.
Цікавими та змістовними в цей день також були уроки з теми «Гідність суспільства розпочинається з особистої гідності кожного», під час яких гімназисти розмірковували про важливість цінування власних прав та свобод. Завершилися уроки створенням символічних цеглинок, на яких діти записали кроки, які необхідно зробити кожному, щоб жити в демократичному, вільному суспільстві, де цінується гідність кожного громадянина.

Категорія: Інформація

 

Усесвітній день толерантності й взаєморозуміння

Опубліковано 19-11-2020, 22:05

121
Усесвітній день толерантності й взаєморозуміння
Жодне суспільство не є й не може бути однорідним, тому що складається з людей різних не тільки з погляду їхнього етнічного походження, віросповідання, політичних поглядів, але й за віком, статями, інтересами, вихованням, матеріальним становищем тощо.
В умовах розмаїтості дуже важливо встановити культуру миру, засновану на принципах толерантності. Як термін слово «толерантність» з'явилося в нашій країні не дуже давно. Але цього не можна сказати про його зміст. У словниковому запасі наших дідів і прадідів значилися слова «терпимість» та «миролюбність», обумовлені історичними реаліями.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з молодими лікарями для 9-х класів

Опубліковано 19-11-2020, 21:59

138
Зустріч з молодими лікарями для 9-х класів
2020 рік продемонстрував кожному з нас, що здоров'я – то є найвища цінність у нашому житті й дбати про нього потрібно якомога раніше. «Шкідливі звички та їх вплив на здоров'я підлітків» – саме такий урок для учнів 9-х класів 12.11.2020 провели лікарі, члени Асоціації молодих лікарів Рівненщини, Вовк Софія Олегівна та Казмірчук Оксана Миколаївна.

Категорія: Інформація

 

Передвиборчі перегони в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 17-11-2020, 18:48

122
Передвиборчі перегони в Рівненській українській гімназії
У листопаді стартував загальногімназійний проєкт «Вибори Координатора РУГ». На цю посаду в гімназії претендують 5 учнів: восьмикласник Жужа Матвій, дев’ятикласники Дмитрук Зоряна та Ольшанецький Ігор, десятикласники Коновальчук Касян та Ковалик Юлія.
Передвиборний процес має кілька етапів – від підготовки програми кандидатами до власне дня виборів. Та найцікавіші заходи, присвячені виборам Координатора, відбуваються саме в той тиждень, який передує такій важливій події. Так, у п’ятницю 13 листопада відбулася процедура жеребкування, під час якої кандидати дізналися, під яким номером будуть розміщені їхні прізвища в бюлетені, а члени виборчої комісії затвердили зразок бюлетеня.

Категорія: Інформація

 

Урок гігієни в 6-х класах

Опубліковано 16-11-2020, 20:30

120
Урок гігієни в 6-х класах
Уже доброю традицією стало проведення уроку гігієни «Догляд за ротовою порожниною» у гімназистів 6-х класів. 11 листопада 2020 року лікарем-парадонтологом були проведені такі уроки в 6-А та 6-Б класах, у ході яких діти дізналися про те, що шкодить зубам, як правильно доглядати за ротовою порожниною, як обрати зубну пасту та зубну щітку відповідно до віку, а також за допомогою навчальних щелеп отримали практичні навички чищення зубів.

Категорія: Інформація

 

Дерево міцне корінням, а дружба – друзями

Опубліковано 16-11-2020, 20:30

104
Дерево міцне корінням, а дружба – друзями
Цієї неділі, 8 листопада, наш невгамовний 6-А клас зібрався на Лебединці, щоб провести святковий квест. Усіх нас об'єднали в три команди: "Зелені", "Фіолетові" та "Жовті". Ми дружно бігали від підказки до підказки по всьому парку, аж поки не дійшли до головного призу - солодких подарунків. Дуже весело було грати в "Показуху" та ще деякі цікаві ігри. Добре набігавшись і зголоднівши, ми пішли в "МсDonalds".

Категорія: Інформація