Рівненський ліцей

Зимова подорож семикласників

Опубліковано 10-12-2023, 18:47

188
Зимова подорож семикласників
Неймовірні вихідні провели учні 7-Б класу, мандруючи цікавими та дивовижними містами Бойківщини.
Незабутні враження отримали ліцеїсти, відвідавши дельфінарій «Оскар». Спілкування з милими морськими тваринками подарувало позитивні емоції, адже всі були вражені найскладнішими трюками, які виконували дресировані дельфіни. А ще з’ясувалося, що вони вміють малювати. Мельник Артем вирішив викупити на аукціоні картину, намальовану дельфіном. За це морські тваринки покатали Артема на човнику. А на згадку про гарно проведений час ліцеїсти сфотографувалися із морськими жителями.

Категорія: Інформація

 

Із вдячністю до волонтерів

Опубліковано 5-12-2023, 19:51

81
Із вдячністю до волонтерів
Сьогодні, 5 грудня, відзначається Міжнародний день волонтера.
Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Це ті люди, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм. Приємно відзначити, що серед волонтерів є і ліцеїсти.

Категорія: Інформація

 

5 грудня – Міжнародний день волонтерства

Опубліковано 5-12-2023, 19:17

127
5 грудня – Міжнародний день волонтерства
Щороку 5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерів, присвячений людям, які добровільно та безкорисливо допомагають тим, кому необхідна допомога. Сьогодні українські волонтери – це важлива частина нашої нації, яка наближає нашу спільну перемогу. Українські волонтери – це головна підтримка для Збройних Сил України.

Категорія: Інформація

 

Цікавий світ професій

Опубліковано 4-12-2023, 21:28

126
Цікавий світ професій
Мине кілька років – і кожен з нас повинен буде вибрати свій шлях у світі професій. Щоб дізнатися про специфіку різних спеціальностей, ліцеїсти з 7-Б класу разом з класним керівником Наталією Мирославівною Лупіною відвідали Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну.
Світлана Миколаївна Лазарєва (майстер виробничого навчання) та Василь Васильович Костюк (керівник навчально-практичного центру) провели цікаву екскурсію для школярів, розповіли про такі професії, як кравець-закрійник, кравець-вишивальник, флорист, перукар, оператор з обробки інформації.

Категорія: Інформація

 

Свято Андрія в 9-Б

Опубліковано 4-12-2023, 21:15

133
Свято Андрія в 9-Б
Нарешті святий Андрій приходить у домівки українців так, як і раніше, 30 листопада. Завітав він і в 9-Б, у якому навчається аж троє його хлопців-тезок. І прийшов не просто, а з конкурсами, варениками, ворожінням, які, ой, як потішили ліцеїстів!
Дев’ятикласники залюбки згадали про звичаї цього свята: і вареники ліпили-варили, і позмагалися хлопці з дівчатами, і парубки побешкетували (їм же в цей день можна пробачити!), і про долю майбутню дізнавалися (жартівливо та дуже серйозно), і про калиту не забули.

Категорія: Інформація

 

Етновечірка «Андріївські вечорниці: поєднання традиційного та сучасного»

Опубліковано 4-12-2023, 20:28

138
Етновечірка  «Андріївські вечорниці: поєднання традиційного та сучасного»
1 грудня в нашому ліцеї в 10-А класі відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких стало хорошою традицією. Учні мали змогу доторкнутися до минулого, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу давніх обрядів та особисто взяти активну участь у різних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Категорія: Інформація

 

Профорієнтація з «KTB Group»

Опубліковано 1-12-2023, 19:11

104
Профорієнтація з «KTB Group»
У межах профорієнтаційної роботи вже традиційно ліцеїсти 9-х класів знайомляться з новими професіями, а також отримують поради від спеціалістів про ті знання та вміння, які їм будуть необхідні для того, щоб опанувати ту чи іншу спеціальність.
28 листопада та 1 грудня дев'ятикласники ознайомилися з виробництвом «KTB-Group» – сучасної компанії з виготовлення алюмінієвих віконно-дверних, розсувних конструкцій, скляних та вентильованих фасадних систем.

Категорія: Інформація

 

Вечорниці на Андрія

Опубліковано 1-12-2023, 18:13

135
Вечорниці на Андрія
Поміж усіх передноворічних свят найочікуванішим і найвеселішим є день Андрія Первозванного, що відзначається 30 листопада. Не дарма подекуди його називали ще «великими вечорницями». З цієї нагоди в Рівненській обласній бібліотеці для молоді було проведено Андріївські вечорниці із ліцеїстами 7-А класу Рівненського ліцею «Український». Радо відгукнулися провести захід працівники бібліотеки.

Категорія: Інформація

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Опубліковано 30-11-2023, 21:29

94
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Щороку Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається 1 грудня. Цей день має підвищити обізнаність людей та нагадати про те, що ця епідемія є небезпечною та досі актуальною. Тому напередодні відбулася зустріч психолога ліцею Баранюк Світлани Леонідівни із учнями 10-Б класу.
На зустрічі ліцеїсти мали можливість ще раз пригадати ризики ВІЛ-інфікування, небезпеки, що несе захворювання та обговорити ставлення до людей з ВІЛ-інфекцією.

Категорія: Інформація

 

Свято Андрія в 10-Б

Опубліковано 30-11-2023, 21:22

102
Свято Андрія в 10-Б
Свята Катерини та Андрія традиційно розпочинають цикл зимових святкувань. От і ліцеїсти 10-Б класу підтримали народні традиції, адже розважатися разом так приємно.
Кусали калиту, їли вареники, брали участь у конкурсах. Тим паче, що і Андрій є в класі!

Категорія: Інформація