Рівненський ліцей

Останній дзвінок у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 6-06-2022, 21:29

328
Останній дзвінок у Рівненській українській гімназії
І буде мир... І вишні зацвітуть
У рідному моєму краї.
Лелеки добру звістку принесуть:
«Кінець війні, ми ворога здолали!»

Щороку, починаючи навчання, одинадцятикласники з нетерпінням очікують на його завершення й мріють про останній дзвінок. Вони уявляють його в дрібницях, та цього року непрохана війна написала свій сценарій для випускників України.

Категорія: Інформація

 

Психологічна підтримка (контакти)

Опубліковано 6-06-2022, 12:19

348
Психологічна підтримка (контакти)
Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психологи можуть і хочуть допомогти.

Категорія: Інформація

 

Останній дзвоник 7-Б

Опубліковано 6-06-2022, 07:51

256
Останній дзвоник 7-Б
Ось і позаду 2021-2022 навчальний рік. Він не дуже радував спілкуванням у колі однокласників та примусив ходити в масках через пандемію, відібрав у всіх великі та маленькі радощі через війну. Але діти все одно, наперекір усім негараздам, будуть зустрічатися, спілкуватися, навчатися та радіти життю, адже це орієнтир для кожного, особливо гімназистів 7-Б класу. Як доказ – наш відпочинок після свята Останнього дзвоника.

Категорія: Інформація

 

Кулінарний майстер-клас 7-А

Опубліковано 6-06-2022, 06:56

184
Кулінарний майстер-клас 7-А
Останній дзвоник 2022 через війну в Україні відбувався не так, як завжди. Для більшості школярів він пролунав онлайн. Для гімназистів 7-А класу це свято відбулося у форматі кулінарного майстер-класу.
Гімназисти від професійного кондитера не тільки дізналися, які смаколики можна приготувати з листкового тіста, але й самі приготували мініпіци з сирно-м'ясною начинкою та солодкі кошички з яблуками та полуницею, які при подачі прикрасили морозивом.

Категорія: Інформація

 

Зі святом Останнього дзвінка!!!

Опубліковано 3-06-2022, 06:41

260
Зі святом Останнього дзвінка!!!
Ось і підійшов до завершення цей непростий 2021-2022 навчальний рік. Він був насичений, плідний, але на жаль, оповитий чорною стрічкою війни, яка розривами снарядів пройшлася всією Україною, завітала в кожну українську родину, заполонила кожен куточок дитячих сердець.
Але ми переможемо, відбудуємо та будемо знову навчатися в затишних класах Рівненської української гімназії. Звичайно, цього не скажеш про наших випускників, перед якими відкрилася нова стежина їхнього життя. Проте ця стежина стане для них великим шляхом у майбутнє - мирне та сповнене радістю пізнання.
Щасливої життєвої дороги, випускники!
Щасливого та мирного літа, гімназисти!

Категорія: Інформація

 

Проєкт "День захисту дітей"

Опубліковано 31-05-2022, 20:26

330
Проєкт "День захисту дітей"
Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою....
1 червня - перший день літа. Саме в цей день відзначається Міжнародний День захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали патріотами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.
Гімназисти 5-6 класів підготували малюнки та зобразили, що хочуть жити У ВІЛЬНІЙ ТА МИРНІЙ УКРАЇНІ.

Категорія: Інформація

 

З Днем вишиванки!

Опубліковано 19-05-2022, 08:00

595
З Днем вишиванки!
З Днем вишиванки, гімназіє!
19 травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки, який об’єднує українців та наших друзів у шані та трепетній любові до вишитої сорочки. Для кожного з нас вишиванка не просто одяг, це оберіг, це символ, це зв'язок поколінь!

Категорія: Інформація

 

Україна – це Європа

Опубліковано 12-05-2022, 21:30

183
Україна – це Європа
День Європи відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом. Цей день – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Категорія: Інформація

 

Світ відкриває Україну

Опубліковано 10-05-2022, 18:55

187
Світ відкриває Україну
День Європи святкується Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня, тобто 21 травня 2022 р.
Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі: ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії всієї прогресивної Європи.

Категорія: Інформація

 

День Європи в РУГ

Опубліковано 10-05-2022, 18:46

169
День Європи в РУГ
В Україні День Європи відзначається в третю суботу травня. Це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Цьогоріч гімназисти взяли участь у низці онлайн-зустрічей з іноземцями, де обговорювали питання європейських цінностей, плюралізму та демократії.

Категорія: Інформація