Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Музична вітальня

Опубліковано 21-10-2018, 18:58

159
Музична вітальня
«Живи, наша пісне!» - такими словами розпочалася в Рівненській українській гімназії музична вітальня, приурочена 100-річчю від дня заснування Української республіканської капели під керівництвом Олександра Кошиця. Ведучі свята, гімназистки Костюк Олександра, Нікітіна Олександра та вчителі Туровська Лідія Іванівна й Панасюк Олена Феодосіївна, познайомили одинадцятикласників із життєвим та творчим шляхами славного сина України, геніального диригента, знаменитого композитора й ученого-етнографа, педагога О.Кошиця та його хоровою капелою.

Категорія: Інформація

 

Етно-квест до Дня захисника України

Опубліковано 16-10-2018, 21:01

240
Етно-квест до Дня захисника України
Очікувана подія сезону – квест з нагоди відзначення Дня захисника України – відбулася!
Яскравого сонячного дня 9 жовтня відразу ж після уроків уся гімназійна родина організовано виїхала в колоденський ліс для проведення етно-квесту «Як козаки гарбузову родину збирали». Об’єднані курені учнів кожного класу відповідно до маршруту в путівнику відвідали сім галявин...

Категорія: Інформація

 

Шкільна ліга «Що? Де? Коли?»

Опубліковано 16-10-2018, 20:57

158
Шкільна ліга «Що? Де? Коли?»
У Рівному стартувала шкільна ліга з гри «Що?Де?Коли?». Випробувати долю та помірятися власним інтелектом погодилися наймолодші учасники гри – учні 7-А та 7-Б класів. Юні гімназисти дуже хвилювалися, адже вперше брали участь у такому конкурсі. Та, незважаючи на це, діти показали надзвичайно гострий розум, розсудливість та вміння логічно мислити – і посіли перше місце в грі.

Категорія: Інформація

 

День учителя 2018

Опубліковано 15-10-2018, 21:10

247
День учителя 2018
З настанням осені в Україну приходить одне із найпрестижніших свят – День працівників освіти.
Це улюблене свято не лише педагогів, а й учнів, особливо майбутніх випускників, адже кожного року гімназисти 11-х класів хочуть здивувати вчителів чимось новим, неординарним. Ось і 2018 не став винятком: разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною діти створили для своїх педагогів справжній Голлівуд. Так, так! Не вірите?!

Категорія: Інформація

 

Що? Де? Коли?

Опубліковано 15-10-2018, 21:05

170
Що? Де? Коли?
Напружене очікування, радість перемоги, креатив логічних побудов – цей калейдоскоп почуттів подарувала нам гра «Що? Де? Коли?».
Уперше взявши участь у грі, команда десятикласників «Товариство з обмеженою відповідальністю» виборола третє місце серед команд шкіл міста!

Категорія: Інформація

 

Христина Панасюк: з Україною в серці

Опубліковано 8-10-2018, 22:00

133
Христина Панасюк: з Україною в серці
Коли набридає буденність та шум машин за вікном, коли ти хочеш щось змінити в собі чи навколо, треба просто імпульсивно збирати речі, купувати квитки, сідати на потяг і їхати на зустріч з історією, новими людьми. Ми, звичайно, зараз поїхати не зможемо (навчання є навчання!), але от побачитися із відомими людьми – запросто.

Категорія: Інформація

 

«Book Forum» у Львові

Опубліковано 8-10-2018, 21:58

154
«Book Forum» у Львові
З 19 до 23 вересня у львівському Палаці Мистецтв та в понад 50 локаціях міста відбувся 25-й «Book Forum». Це настільки велика подія в літературному й видавничому житті України, що вчителі гімназії (Гаврилюк О.В., Якобчук І.В., Парфенюк О.М.) не могли не потрапити туди.
Звичайно, поїздка була неперевершеною, адже ми мали змогу зустрітися й поспілкуватися із...

Категорія: Інформація

 

Чотирилапі лікарі

Опубліковано 7-10-2018, 19:15

172
Чотирилапі лікарі
Коли ми хворіємо, то звертаємось до лікарів. А що робити, коли болить душа? Тоді на допомогу приходять ті, хто може вислухати, заспокоїти. І до таких цілителів, спілкування з якими підвищує рівень ендорфінів в організмі, належать наші домашні улюбленці – собаки.

Категорія: Інформація

 

Командна гра

Опубліковано 3-10-2018, 22:46

184
Командна гра
Серед сірих, холодних та похмурих осінніх днів 10 клас зумів знайти теплий та яскравий. Нам випала чудова нагода піти всім класом у клуб «Атаман», де ми могли випробувати свої навички в стрільбі, влучності та витривалості, тобто зіграти в пейнтбол.

Категорія: Інформація

 

День миру в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 24-09-2018, 22:45

201
День миру в Рівненській українській гімназії
21 вересня учні Рівненської української гімназії приєдналися до відзначення Міжнародного дня миру. Сотні символічних кольорових дитячих долоньок об’єдналися навколо прапора України, щоб продемонструвати всім, що мир є важливою умовою щасливого дитинства.

Категорія: Інформація