Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Мирні шляхи розв’язань суперечок є!

Опубліковано 6-10-2015, 13:40

1127
Мирні шляхи розв’язань суперечок є!
У шкільному житті гімназистів можемо часто зустріти зіткнення думок, інтересів, позицій… Суперечки дозволяють отримати певний життєвий досвід, розширити кругозір щодо людських взаємин. Конфліктуючи, ми навчаємось доводити власну думку, намагаємось уважно вислухати опонента...

Категорія: Самоврядування

 

Вітаємо з Днем учителя любих педагогів!!!

Опубліковано 5-10-2015, 15:55

1222
Вітаємо з Днем учителя любих педагогів!!!Як завжди, неперевершено відбулося у гімназії святкування Дня вчителя. Оформлення гімназії, зустріч педагогів, адресні вітання на кабінетах – усе створювало святкову атмосферу. Режисерами та постановниками цього дня були одинадцятикласники...

Категорія: Гімназійні свята

 

Пані Надія Косімаді в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 1-10-2015, 19:45

1126
Пані Надія Косімаді в Рівненській українській гімназії
Є люди, які захоплюють і надихають. Такою особистістю для педагогів, учнів та батьків гімназії є пані Надія Косміаді, дочка професора мистецтв шкіл та гімназій довоєнного Рівного Георгія Петровича Косміаді.
Щорічно ми чекаємо її у гості. Весь час дивуємось енергійності, оптимізму та почуттю гумору цієї 90-літньої пані. Вчимось у неї інтелігентності та мудрості.

Категорія: Позакласна робота

 

Змагання за Кубок РУГ з волейболу

Опубліковано 29-09-2015, 16:15

1489
Змагання за Кубок РУГ з волейболу
26 вересня в Рівненській українській гімназії відбулося вже традиційне спортивне свято – Кубок з волейболу серед учнів та випускників закладу.
Цьогорічні змагання були приурочені до Дня захисника Вітчизни та розпочалися урочистою лінійкою, на якій гімназисти привітали спортсменів музичними номерами.

Категорія: Спорт

 

Тренінг для лідерів самоврядування

Опубліковано 28-09-2015, 17:38

1069
Тренінг для лідерів самоврядування
26 вересня в Рівненській українській гімназії був проведений тренінг для лідерів, яких об’єднують гімназійні центри «Милосердя» й корисних справ та екології. Під час заняття гімназисти вчилися активній взаємодії, товариськості, взаємодопомозі, вмінню знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Під час тренінгових ігор, вправ панувала дружня та весела атмосфера...

Категорія: Самоврядування

 

Подорож у світ природи

Опубліковано 28-09-2015, 17:28

1102
Подорож у світ природи
25 вересня восьмикласники Рівненської української гімназії разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та педагогом-організатором Корчагою Наталією Володимирівною відправились у навчальну подорож до Березнівського дендрологічного парку - перлини Західного Полісся...

Категорія: Позакласна робота

 

9-А клас освоював клеванські ліси

Опубліковано 24-09-2015, 15:37

1167
9-А клас освоював клеванські ліси19 вересня в суботу учні 9-А класу поїхали в таку довгоочікувану поїздку до осіннього лісу.
Готувалися задовго до наміченого дня: склали маршрут, спланували відпочинок, запросили батьків (кому, як не їм, знати всі таємниці приготування смачного шашлику?). Треба ж не забути взяти ракетки для бадмінтону, м’ячі, пледи... Чи про все згадали?..

Категорія: Позакласна робота

 

Лялька-мотанка – оберіг для українських воїнів

Опубліковано 24-09-2015, 15:17

1978
Лялька-мотанка – оберіг для українських воїнів
До Дня миру працівниками відділу інформації та документів виробничої тематики спільно з Благодійною організацією волонтерів «ДАР» був підготовлений та проведений майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки – оберегу для українських воїнів, які перебувають в зоні АТО.

Категорія: Позакласна робота

 

День миру

Опубліковано 22-09-2015, 15:29

1043
День миру
Хай буде мир на всій Землі! Україні – мир, війні – ні! Ми за мир!
Такими гаслами розпочали навчальний день 21 вересня учні Рівненської української гімназії. Підлітки на перервах вирізували голубів – символів миру, створювали малюнки, робили обереги для українських воїнів, які відстоюють мир на Сході нашої країни...

Категорія: Позакласна робота

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ГІМНАЗІЄ!

Опубліковано 14-09-2015, 14:58

1438
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНА ГІМНАЗІЄ!
Якщо запитати в кожної людини, яке її найбільш улюблене свято, то багато хто відповість однозначно — День народження, адже саме тоді будь-хто з нас може гарно відпочити в колі друзів та найрідніших людей.
10 вересня для великої гімназійної родини – саме такий день...

Категорія: Гімназійні свята