Рівненський ліцей

Наша єдність – наша зброя

Опубліковано 23-01-2024, 21:04

141
Наша  єдність – наша зброя
Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки ми відзначаємо День Соборності.
У цей день учні ліцею провели тематичні уроки «Наша єдність – наша зброя», під час яких пригадали історичні обставини об’єднання, дізналися більше про діячів, які прагнули цього.
До Дня Соборності учні презентували результати дослідження проєкту «Імена героїв у назвах вулиць Рівного». Багато вулиць нашого міста перейменовані, і не завжди жителі знають про життя та діяльність особистостей, чиїми іменами названі вулиці. Ліцеїсти підготували презентації та повідомлення про долі цих патріотів та розповіли про них під час уроків до Дня Соборності.

Категорія: Інформація

 

«Люди вистояли, не витримав бетон»

Опубліковано 23-01-2024, 20:58

142
«Люди вистояли, не витримав бетон»
Січень 2024 року… Для українців цей місяць особливий, адже об’єднує нас у День Соборності, а ще нагадує про нескорений український дух прикладами героїв минулого: студентів під Крутами, героїв сучасної російсько-української війни, незламних кіборгів, які захищали впродовж 26 травня 2014 – 22 січня 2015 Донецький аеропорт.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з Олесею Козлишиною

Опубліковано 22-01-2024, 21:28

139
Зустріч з Олесею Козлишиною
22 січня, у День Соборності України, десятикласники мали змогу зустрітися з Олесею Василівною Козлишиною, дружиною загиблого героя! Під час зустрічі ліцеїсти мали змогу послухати вірші, які написав Тарас Козлишин, дізнатися про його життєвий шлях, адже десятикласниками був підготовлений проєкт "Імена патріотів України в назвах вулиць" та поспілкуватися із Олесею Козлишиною.

Категорія: Інформація

 

Підлітковий вік

Опубліковано 21-01-2024, 08:08

262
Підлітковий вік
Підлітковий вік – період суттєвих психологічних змін, розвитку інтелектуальної та емоційної сфер, появи нових потреб і можливостей, формування характеру й особистої системи цінностей. У підлітковому віці дитині доводиться запам'ятовувати величезну кількість інформації, а також навчання вимагає високої концентрації уваги, здатності зосереджуватись на змісті освітньої діяльності та одночасно відволікатися від сторонніх стимулів, що потребує вольових зусиль.

Категорія: Інформація

 

Зберігаймо різдвяні традиції

Опубліковано 21-01-2024, 08:01

134
Зберігаймо різдвяні традиції
В Україні на різдвяні свята здавна існували традиції колядування, щедрування та засівання.
Попри важкий час та війну, учні 7-Б класу вирішили не забувати народних традицій і підготували обряд «водіння кози». Зворушливо було споглядати, як ліцеїсти в українських костюмах виконували всі обряди цього дійства.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям олімпіад та конкурсів!

Опубліковано 18-01-2024, 20:35

144
Вітання переможцям олімпіад та конкурсів!
Наші ліцеїсти щороку доводять високий рівень знань перемогами на Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів та в міжнародних конкурсах. Цьогоріч серед учнів Рівненського ліцею «Український» – переможці II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році. Щиро вітаємо ліцеїстів та їхніх наставників!

Пишаємося переможцями XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Категорія: Інформація

 

Знайомимось: книжкові новини для кожної людини!

Опубліковано 18-01-2024, 20:07

123
Знайомимось: книжкові новини для кожної людини!
Ну що, книгодрузі? Зачекалися новинок? Якщо так, то поспішаємо потішити всіх книгомрійників новими надходженнями до нашої бібліотеки.
Це цікаві та надзвичайно захопливі розповіді різножанрової тематики, а саме: детективи та трилери з елементами містики, казкові, пригодницькі та фантастичні романи й повісті, психологічні твори для підлітків, зокрема відомих українських письменників.

Категорія: Інформація

 

Час підсумків

Опубліковано 29-12-2023, 20:16

184
Час підсумків
У повітрі пахне мандаринами, імбирним печивом з корицею, що нагадує нам про наближення Різдва та Нового року. Самостійні вже написані, контрольні складені, семестрові виставлені, а тому можна мріяти про довгоочікувані зимові канікули.

Категорія: Інформація

 

Мистецтво у вільній Україні

Опубліковано 27-12-2023, 20:16

167
Мистецтво у вільній Україні
Ліцеїсти 7-Б класу разом з бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною та класним керівником Лупіною Наталією Мирославівною відвідали Рівненську обласну бібліотеку, де взяли участь у пізнавально-розважальній грі «Мистецтво у вільній Україні».

Категорія: Інформація

 

День різдвяних светрів в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 26-12-2023, 17:46

141
День різдвяних светрів в Рівненському ліцеї «Український»
Святковий настрій відчувається в стінах ліцею вже з початку грудня. Завершення року завжди напружене, та привід радіти й дарувати святкову атмосферу однокласникам можна і попри інтенсивний темп роботи.

Категорія: Інформація