Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Квест у бібліотеці

Опубліковано 29-12-2020, 19:31

53
Квест у бібліотеці
А чи цікаво вам перевірити свої знання? А здобути нові? Саме такі пропозиції отримали наші п’ятикласники, відвідавши Рівненську обласну державну бібліотеку. Вдале для нас розташування цього закладу дає чудові можливості гімназистам насолоджуватися екскурсіями у світлих та затишних залах, ще свіжих і яскравих після ремонту, та захоплюватися їхніми безмежними фондами.

Категорія: Інформація

 

Восьмикласникам про професію поліцейського

Опубліковано 28-12-2020, 20:17

52
Восьмикласникам  про професію поліцейського
Поліцейський – одна з найважливіших, найвідповідальніших і найнебезпечніших професій у світі. Але це також і професія, яка вабить певною романтикою та екстримом. Просвітницько-профілактичний захід-тренінг «Молодь та поліція: налагоджуємо діалог», на який прийшла інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Яна Семчук, пройшов в дружній та насиченій формі. Нам розповіли про діяльність поліції, про обладунки поліцейських (рацію, кийок, відеокамеру, бронежилет, світловідбивні шлейки, кайданки, планшет, жезл). Найсміливішою була Марія Прядун, яка приміряла на себе бронежилет.

Категорія: Інформація

 

Інтернет-олімпіада з основ здоров'я

Опубліковано 22-12-2020, 22:30

100
Інтернет-олімпіада з основ здоров'я
Інтернет-олімпіада з основ здоров'я – новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони мають можливість продемонструвати свої знання та підготуватися до подальшого вивчення обраної дисципліни. Другий рік поспіль гімназисти успішно беруть участь у такому виді змагань, де на них чекають цікаві та різноманітні завдання.

Категорія: Інформація

 

Літопис Самійла Величка!

Опубліковано 21-12-2020, 19:46

96
Літопис Самійла Величка!
Нещодавно в Рівненській обласній державній бібліотеці відбулася презентація вперше виданого повного оригінального тексту «Літопису» Самійла Величка - монументального твору української історико-мемуарної прози ХVІІ - ХVІІІ ст. У праці розповідається про події 1620-1700 рр.
Видання побачило світ у видавництві «Кліо» (Київ, 2020) накладом 1000 примірників. Оприлюднення вперше за 300 років повного тексту достовірного свідчення епохи – знакова подія, яка допоможе науковцям відновлювати пам'ять про дійсний перебіг подій і правдиву історію України ХVІІ - ХVІІІ ст.

Категорія: Інформація

 

Ви знаєте, що таке вулкан?!

Опубліковано 20-12-2020, 20:51

141
Ви знаєте, що таке вулкан?!
Вулкан – це височина (найчастіше гора конусоподібної форми), що виникає над каналами й тріщинами в земній корі, по яких на земну поверхню вивергаються лава, попіл, гарячі гази, пари води й уламки гірських порід.
Вулканізм – гарне, але дуже грізне природне явище, яке супроводжується підземним гулом, потужними вибухами, сильними землетрусами й зливами. Воно пов'язане з виходом магми на поверхню суходолу або дна океану, тобто з явищем, яке називається виверженням.

Категорія: Інформація

 

Напередодні Миколая

Опубліковано 20-12-2020, 20:37

80
Напередодні Миколая
Напередодні Дня святого Миколая учні 6-Б класу разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною побували в боулінгу. Це були неперевершені враження та емоції, коли майже всі однокласники разом змагалися на доріжках у вправності кидка, їли смачну піцу, розповідали різні смішні історії, які коли-небудь з ними траплялися, та просто веселилися!

Категорія: Інформація

 

Наум прийшов до шестикласників!

Опубліковано 20-12-2020, 20:23

65
Наум прийшов до шестикласників!
Одним із зимових свят є День Наума-грамотника, яке відзначається 14 грудня. Кажуть: «Прийшов Наум – час братися за ум», тому ми вирішили традиційно провести інтелектуальну гру «Брейн-ринг». Ведучі свята Семеренко Олександра та Жимолостнова Аліна (6-А кл.) і Мартинюк Олександра та Музичко Вікторія (6-Б кл.) познайомили всіх присутніх з історією цього дня, а потім шестикласники в командній грі змогли продемонструвати свої інтелектуальні здібності. Веселий настрій усім забезпечили дівчатка ансамблю 6-класників (під керівництвом Туровської Лідії Іванівни), які заспівали чудову пісню, та Кулаковська Марія, яка виконала на гітарі прекрасну мелодію.

Категорія: Інформація

 

На Андрія в кіно!

Опубліковано 20-12-2020, 20:10

74
На Андрія в кіно!
Кінотеатр – річ унікальна та універсальна в будь-яку пору року й погоду. У кіно ходять усі, незалежно від віку, характерів та інтересів.
У неділю 13 грудня на свято Андрія учні 6-А класу разом з батьками та вихователем відвідали кінотеатр, який знаходиться в розважальному центрі «SKyUP».
Гімназисти, сповнені емоцій, дивилися цікавий мультфільм «Родина Бігфутів».

Категорія: Інформація

 

Новинки від ялинки!

Опубліковано 20-12-2020, 19:50

66
Новинки від ялинки!
Свято наближається, усі поспішають вибрати ялинку!
А де ж найкращий вибір ялинок? Правильно, у бібліотеці! Найкреативніша ялинка, а головне, найцікавіша, тому що складається з бібліотечних новинок, придбаних для читайликів та чомучок гімназійної бібліотеки!
Для навчання чи дозвілля, під час канікул чи карантину, у дорогу чи для затишного читання вдома! Отож знайдіть хвилинку, завітайте до бібліотеки та виберіть на свій смак цікавинку від ялинки!

Категорія: Інформація

 

До сусідів у гості

Опубліковано 16-12-2020, 20:49

88
До сусідів у гості
Хто багато читає, той багато знає! Саме з таким переконанням наші п’ятикласники розпочали знайомство із сусідніми до гімназії бібліотеками, а саме: з бібліотекою сімейного типу по вул. С.Бандери та Рівненською обласною державною бібліотекою на Лебединці. З невеликим інтервалом у два дні, аби все встигнути, відвідали дві найбільші книгозбірні нашого міста.
З превеликим задоволенням та захватом діти ознайомилися із світлими та просторими залами бібліотек, відвідали різні тематичні відділи та читальні зали.

Категорія: Інформація