Рівненський ліцей

Цікаві розваги в бібліотеці

Опубліковано 11-02-2023, 20:15

72
Цікаві розваги в бібліотеці
Які розваги можуть бути в бібліотеці, скажете ви, адже правилами поведінки заборонено в читальнях бігати, голосно розмовляти та грати в гучні ігри. А ось і ні! Виявляється, дуже навіть можна. У пізнавальних цілях.
Відвідавши бібліотеку на Лебединці, учні 5-А класу разом з класним керівником Інною Якобчук грали в цікаву пізнавальну гру-лото «Стежками Рівненщини». Діти пригадали історію, географію та літературу рідного краю.

Категорія: Інформація

 

Мандрівка в країну читайликів

Опубліковано 9-02-2023, 20:22

73
Мандрівка в країну читайликів
Сьогодні було шумно та весело в просторих залах бібліотеки на Лебединці. Але найгучніше – у краєзнавчому відділі, бо саме там відбувалося цікаве дійство для учнів 5-Б класу ліцею «Український».
Разом з бібліотекарями та класним керівником Тетяною Форсюк вони стали учасниками історико-географічної краєзнавчої гри «Рівненщина: знайома незнайомка».

Категорія: Інформація

 

Як ліцеїсти iPhone вигравали!

Опубліковано 2-02-2023, 21:48

79
Як ліцеїсти iPhone вигравали!
Не лише модний ґаджет, а й багато інших подарунків було розіграно серед учнівської молоді Рівного під час акції «Збережи життя».
1 лютого в актовій залі Рівненського ліцею №2 зібралися делегації середніх та дошкільних навчальних закладів, щоб передати зібрані учнями кошти на придбання дрона-пеленгатора «Кажан» для окремого розвідного 130 батальйону.
Упродовж двох тижнів учні активно «донатили на ЗСУ», бо сьогодні кожен розуміє, як важливо наближати нашу ПЕРЕМОГУ. Організатори акції вирішили підтримати учнів міста й за допомогою спонсорів створили фонд подарунків. Саме їх за допомогою програми рандомного вибору було розіграно серед усіх учасників акції.

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Героїв Крут в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 2-02-2023, 21:35

74
День пам’яті Героїв Крут в Рівненському ліцеї «Український»
29 січня ми відзначаємо річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. 105 років як відбувся цей незначний у військовому контексті та вагомий в історичному плані бій, а ми ніби відчуваємо його кожною своєю клітиною. Не дивно, адже бій цей триває і сьогодні.

Категорія: Інформація

 

Тварини – друзі людини

Опубліковано 1-02-2023, 22:42

141
Тварини – друзі людини
Надворі зима лютує, сипле снігом, крутить хурделицею, лякає колючим морозом та розганяє всіх по теплих домівках. А що ж робити тим, хто не має домівки, а холод та голод дошкуляє? Покинутим та зрадженим тваринкам?
На щастя, у нашому місті є люди, які намагаються якось зарадити цій проблемі. Вони одноосібно борються з бідою або гуртуються та створюють притулки, де тваринки ситі та доглянуті, а за потреби їм надається лікарська допомога. Відвідувачі притулку мають можливість погодувати котиків, вигуляти собачок, а при нагоді забрати тваринку собі додому. Левову частку всього, що мають тварини в притулках, приносять небайдужі люди.

Категорія: Інформація

 

Різдвяний патріотичний вертеп від семикласників

Опубліковано 29-01-2023, 20:29

121
Різдвяний патріотичний вертеп від семикласників
З початком ІІ семестру учні 7-х класів долучилися до обов’язкової різдвяної традиції – колядувати з вертепом. Дружний гурт колядників-ліцеїстів славив «господарів» і приносив рідному ліцею радісну звістку про народження Ісуса Христа. У країні війна, а як ми знаємо, завжди події, що переживає їх народ, знаходять своє відображення у творчості. Тому цього року вертеп особливий – він набув надзвичайного патріотичного змісту.

Категорія: Інформація

 

День Соборності в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 23-01-2023, 19:29

108
День Соборності в Рівненському ліцеї «Український»
22 січня Україна відзначає День Соборності. Цього дня 1919 року на Софійській площі в Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Споконвічна мрія українців була здійснена! Тоді століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі заради створення єдиної держави. Та чому ж ми і досі в боротьбі за свою незалежність?

Категорія: Інформація

 

День Соборності по-спортивному

Опубліковано 23-01-2023, 18:59

81
День Соборності по-спортивному
22 січня 2023 року дівчата, що займаються волейболом, узяли участь у товариських спарингах з волейболістками Дубенського ДЮСШ. Захід був приурочений до Дня Соборності України.
Усі дівчата з великим задоволенням та азартом поринули в спортивні поєдинки, показали справжню боротьбу та злагодженість дій.

Категорія: Інформація

 

Ми пам'ятаємо...

Опубліковано 19-01-2023, 20:03

129
Ми пам'ятаємо...
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Ідея соборності завжди була наріжною й актуальною для українців. Від другої половини ХІХ століття українська політична єдність стала одним із провідних мотивів декларацій та діяльності національного руху по обидва боки від Збруча.

Категорія: Інформація

 

Соборність – це й пам'ять про минуле

Опубліковано 19-01-2023, 19:41

198
Соборність – це й пам'ять про минуле
Наш ліцей є відродженим закладом, корені якого сягають далекого 1923 року. Учнівський та педагогічний колективи бережуть пам'ять про історію міжвоєнної гімназії Федора Пекарського – першого освітнього закладу в місті Рівному з українською мовою навчання.

Категорія: Інформація