Рівненський ліцей

Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів

Опубліковано 28-03-2023, 18:18

100
Вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів
23-24 березня відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Цьогоріч учасниками конкурсу були 54 юних екскурсоводи із 22 регіонів України.
III місце в конкурсі (напрям «Літературний») посіла учениця 8 класу нашого ліцею Герус Олександра з екскурсією «Поет Сергій Кушніренко. Загублений талант». Представлена робота розповідає про долю нашого земляка, учня Рівненської української гімназії (1923-1939 рр.), талановитого, однак маловідомого поета Сергія Степановича Кушніренка.

Категорія: Інформація

 

Весна перемоги!

Опубліковано 28-03-2023, 18:06

121
Весна перемоги!
Таку назву мала зініційована одинадцятикласницями Найдич Регіною та Романюк Юлією благодійна акція, яка була проведена як частина річного проєкту ліцею «Наближаємо перемогу разом».
Під час акції ліцеїсти купували квитки-донати благодійної лотереї і таким чином збирали кошти на придбання тепловізора для бійців 72 окремої механізованої бригади. Приємним бонусом було розігрування призів між учасниками, серед яких були безплатний обід у буфеті, патріотичні наклейки, комікси, блокноти, а також приємні додаткові заохочення від учителів.

Категорія: Інформація

 

Знання сьогодні – капітал завтра

Опубліковано 27-03-2023, 21:32

126
Знання сьогодні – капітал завтра
24 березня на базі Острозької академії був проведений щорічний конкурс з економіки та підприємництва «Знання сьогодні – капітал завтра», у якому Рівненський ліцей «Український» був представлений двома командами: «Шафа Джобса» у складі Кореня Сергія, Березіна Ярослава, Герасимюка Захарія та Луцика Віктора та «6 подруг Сміта» у складі Ґедзь Олександри, Невірковець Катерини, Рудик Дарини, Бурачик Анни, Цибульської Анни та Криницької Софії.
День був насичений, сповнений приємними враженнями, новими знаннями та безцінним досвідом, оскільки між конкурсами команди мали можливість відвідати пізнавальні екскурсії «Галерея» та «Музей історії ОА».

Категорія: Інформація

 

Сила музики

Опубліковано 27-03-2023, 21:13

96
Сила музики
Напевно, кожна людина хоч раз у день слухає музику. Це й не дивно, адже це одне з найпоширеніших хобі у світі. Але чи знали ви, що кожна музична композиція має різний вплив на ваш фізичний і духовний світ?

Категорія: Інформація

 

Краєзнавчі мотиви в поезіях О.Берестяного

Опубліковано 19-03-2023, 07:20

172
Краєзнавчі мотиви в поезіях О.Берестяного
17 березня відбулася літературна майстерня «Краєзнавчі мотиви в поезіях О.Берестяного».
Під час зустрічі дев’ятикласники мали змогу поспілкуватися із митцем Рівненщини, автором багатьох поетичних збірок Олександром Берестяним.
Захоплений красою рідного краю, письменник пише вірші про міста та містечка Рівненщини.

Категорія: Інформація

 

Інтелект-шоу «Я люблю Україну!» для одинадцятикласників

Опубліковано 16-03-2023, 21:51

246
Інтелект-шоу «Я люблю Україну!» для одинадцятикласників
Березень перехопив естафету в патріотичного лютого. Із перших його днів ми згадуємо Шевченка, відзначаємо нове свято – День українського добровольця. Тому завжди актуально пригадати, наскільки Україна унікальна, яку історію має, які таланти, величні постаті, геніїв.

Категорія: Інформація

 

Вітання переможцям обласного етапу олімпіад!

Опубліковано 15-03-2023, 20:13

131
Вітання переможцям обласного етапу олімпіад!
Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2022-2023 навчальному році проводився в дистанційному форматі на платформі «HUMAN Школа» з використанням системи відеоспостереження Google Meet. За перемогу змагалися десять учнів ліцею.
Найщиріші вітання нашим переможцям!
Учасникам ІV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – успіхів, Україні – Перемоги!

Категорія: Інформація

 

Юні шевченкознавці

Опубліковано 12-03-2023, 20:06

147
Юні шевченкознавці
У п’ятницю, 10 березня, у Рівненському ліцеї «Український» семикласники долучилися до заходів нашого закладу, приурочених 209-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Наших учнів ніщо не змогло переконати в тому, що повітряна тривога та сховище – перешкоди грі «Юні шевченкознавці», тому змагання найерудованіших шевченкознавців усе-таки відбулися.

Категорія: Інформація

 

Весна починається з Шевченка

Опубліковано 11-03-2023, 07:33

128
Весна починається з Шевченка
Нас не чекає забуття -
Із ним буяють вільні весни,
Бо він – стодум , бо він – всезір.
Бо він – Вкраїни словомесник.
Весна починається з Шевченка! В Україні це справді так, бо 9 березня ми відзначаємо день народження нашого геніального українського поета, художника, мислителя.

Категорія: Інформація

 

Шевченкова весна

Опубліковано 7-03-2023, 21:39

215
Шевченкова весна
Напередодні народження Тараса Шевченка, духовного лідера української нації, у ліцеї пройшов конкурс читців-декламаторів. Нині слова Шевченка звучать по-особливому: до щему близькі нам уболівання за долю України, туга за рідною землею, підносять дух настанови боротися, змушують задуматися заклики вивчати свою історію... Душевно й натхненно, схвильовано й піднесено – так розказують вірші Кобзаря ліцеїсти. Усі читці є переможцями!

Категорія: Інформація