Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Похід у кіно

Опубліковано 12-11-2017, 18:29

411
Похід у кіно
Часом удома сидіти самому сумно, куди ж подітися від буденщини?! Звичайно, сходити в кіно.

Категорія: Інформація

 

Ідемо в ногу з часом

Опубліковано 12-11-2017, 18:28

410
Ідемо в ногу з часом
Знаннями з основ економіки, з правилами користування електронними картками, банкоматами та терміналами збагатилися учні 9-х класів під час екскурсії до однієї із філій «Приватбанку». На перший погляд, усе здається простим. Але коли розповідає фахівець, завжди почуєш щось нове й цікаве. Наприклад, смартфон може служити не тільки для листування з друзями, а й для здійснення багатьох фінансових операцій, якщо встановити на ньому відповідні програми.

Категорія: Інформація

 

Щаслива лапа

Опубліковано 11-11-2017, 21:24

525
Щаслива лапа
У листопаді ми здійснили нашу давню мрію – відвідали притулок для собак «Щаслива лапа», якому вирішили допомогти ще у вересні, долучившись до загальногімназійного проекту «Добро починається з тебе». До походу готувалися ретельно. Перш за все зібрали кошти. Коли батьки дізналися про наші наміри, із задоволенням долучилися до нашої ідеї. Мама Насті Качуровської допомогла нам придбати 12-кілограмовий пакет з кормом, а тато – завезти його. А ми під час візиту завезли крупи та старі речі для утеплення будок.

Категорія: Інформація

 

Таємниці пам'яті!

Опубліковано 11-11-2017, 21:20

464
Таємниці пам'яті!
Немає поганої пам’яті, є невміння нею користуватися! Про цю істину дізналися учні 11-А класу та педагоги РУГ 8 листопада під час зустрічі з людиною, яка знає все про пам’ять, – Віскорко Марією – тренером з ейдетики. Вона розкрила секрети цікавого та веселого запам’ятовування, які дозволяють людині залучати до цього процесу ліву півкулю головного мозку, іншими словами, запам’ятовування кумедними образами.

Категорія: Інформація

 

Привіт, кенгуренятко!

Опубліковано 11-11-2017, 21:17

400
Привіт, кенгуренятко!
Добро починається з тебе – гасло проекту, який проводився в гімназії. Взяти участь у ньому погодилися всі дев’ятикласники. Частину грошей зібрали на ярмарку, частину – під час акції в класі. Але як реалізувати зібрані кошти, ніяк не могли придумати. Рішення з’явилося випадково. Під час екскурсії до Приватбанку нам демонстрували, як працює QR-код. Для цього керівник відділу взяв аркуш, на якому під час сканування ми прочитали інформацію про збір коштів Рівненським зоопарком на вигодовування дитинчати пуми!

Категорія: Інформація

 

Весела гра на канікулах

Опубліковано 11-11-2017, 21:14

419
Весела гра на канікулах
На початку листопада всіх охочих шестикласників об’єднала екологічна гра «Пташиний ярмарок». Три команди – «Сапсан», «Фламінго» та «Ластівки» – змагалися за право представляти нашу гімназію на міській грі в Палаці дітей та молоді. Та головне в цій грі – можливість поглибити свої знання про птаство, а ще дізнатися про правила зимового годування осілих птахів.

Категорія: Інформація

 

До козаків на гостину!

Опубліковано 11-11-2017, 21:11

366
До козаків на гостину!
Чи доводилось вам у наш час зустрічати справжніх козаків? Ні?
А от дев’ятикласники бачили їх і навіть мали змогу поспілкуватись і сфотографуватись з ними. Спитаєте як? Усе дуже просто, адже ми відвідали Рівненську обласну бібліотеку, де й познайомилися зі справжніми козаками - учасниками "Школи бойового гопака".

Категорія: Інформація

 

Я у Європі, Європа в мені

Опубліковано 11-11-2017, 21:08

368
Я у Європі, Європа в мені
Дев’ятикласників РУГ цього року запросив відділ іноземної літератури Рівненської обласної бібліотеки. Переступивши поріг відділу, ми відчули якусь особливу атмосферу. А розташування в залі (нам запропонували присісти на зручні дивани, крісла-кулі, а то й прилягти) сприяло невимушеному спілкуванню.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з акторкою Ольгою Боровець

Опубліковано 7-11-2017, 06:20

522
Зустріч з акторкою Ольгою Боровець
«Кожний несе в собі добре світло, треба тільки вміти відкрити свою душу й подарувати це світло людям», – стверджувала письменниця Елеонор Портер на сторінках своєї книги «Полліанна». І це світло, і щирість, і радість огортали зустріч гімназистів із рівненською акторкою Ольгою Боровець, яка зіграла ту саму дівчинку з волоссям, заплетеним у дві товсті коси, з гарним личком, що виглядає з-під солом’яного капелюшка, у червоній картатій сукні – Полліанну.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з пластункою Вікторією

Опубліковано 7-11-2017, 06:17

438
Зустріч з пластункою Вікторією
Минулого тижня пластунка Шмавгонець Вікторія проводила серію гутірок на другу пробу «Юним пластунам» п’ятикласникам РУГ, які відвідують туристичний гурток станції юних туристів.

Категорія: Інформація