Рівненський ліцей

Великодня магія предків

Опубліковано 20-04-2023, 18:28

108
Великодня магія предків
Сьогодні, у день відкриття виставки «Великодні мотиви», учні 9-Б класу змогли відчути на собі магію наших предків.
Символіка старовинних українських писанок надзвичайно багата й різноманітна. Розшифровка системи кольорів і символів на писанках є складним завданням на стику наук.

Категорія: Інформація

 

Благодійний ярмарок та прапор від Валерія Залужного

Опубліковано 13-04-2023, 19:34

169
Благодійний ярмарок та прапор від Валерія Залужного
Стало гарною традицією нашого закладу зустрічати Великодні свята марафоном добрих справ. Цьогоріч учні та педагоги ліцею організували благодійний ярмарок з метою збору коштів на допомогу ЗСУ. Вирішили внести свій невеличкий вклад у збір на придбанння дрону Кажан Е- 320 для воїнів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Ярмаркували всі: батьки, діти, учителі та працівники гімназії – одні продавали й завзято рекламували свій крам, інші купували й насолоджувалися смаколиками, які приготували ліцеїсти разом зі своїми матусями.

Категорія: Інформація

 

Інформаційний коктейль з присмаком бібліографії

Опубліковано 12-04-2023, 20:29

151
Інформаційний коктейль з присмаком бібліографії
Інформаційно-насичена, емоційна та позитивна зустріч відбулася нещодавно в бібліотеці на Лебединці. Наші ліцеїсти – юні та допитливі, амбітні та невгамовні, саме вони надихають нас розвиватися, удосконалюватися, бути креативними та сучасними.
Цього разу відвідування бібліотеки учнями 8-А класу та класним керівником Вікторією Невірковець розпочалося знайомством з бібліографічним відділом! Аби каталоги та картотеки справили на учнів незабутнє враження та зацікавили їх надовго, працівники відділу мистецтв доклали чимало зусиль. Завідувачка відділу Анжела Хамедюк не тільки розповіла, а й пояснила на практиці, як користуватися алфавітним, систематичним та електронним каталогами.

Категорія: Інформація

 

Майже великодня історія

Опубліковано 10-04-2023, 19:14

183
Майже великодня історія
Останній тиждень березня у 8-Б класі був ознаменований зустріччю з Рівненською обласною бібліотекою. Так-так, я не помилилася, саме з бібліотекою. Лариса Котолюз запропонувала восьмикласникам цікавий урок поза межами ліцею та познайомила нас таким чином з історією нашого міста.
Ми дізналися про історію Свято-Воскресенського собору (досить пізнавально та символічно, адже ми на порозі Великодня), нам розповіли про Колону Божої Матері та її захист, історію вулиці Соборної.

Категорія: Інформація

 

Фото на згадку

Опубліковано 10-04-2023, 18:49

106
Фото на згадку
Що для вас є фотографія?
Чому я люблю фотографувати?
Яка роль фотографії в нашому житті?
Чому фотографія є одним з найважливіших видів історичних джерел?
Що таке концептуальна фотографія?
Що таке художня фотографія?
На ці та інші питання ліцеїсти 9-Б класу разом з учителем мистецтва Лідією Туровською та класним керівником Оксаною Литвин шукали відповіді в музеї фотографії.

Категорія: Інформація

 

Бібліотечні гостини

Опубліковано 10-04-2023, 18:39

123
Бібліотечні гостини
От скажіть, хто з вас не любить ходити в гості? Ми, наприклад, дуже полюбляємо цю справу! Робимо це весело та регулярно!
А запросили нас з приводу святкування Всеукраїнського тижня дитячого читання, який відбувся наприкінці березня! Гостинні сусіди, бібліотекарі із сусідньої до нас книгозбірні (філії №9), приготували нам різні бібліотечні смаколики: вікторини, конкурси та цікавезні огляди новинок!

Категорія: Інформація

 

Пізнавальні квести для шестикласників

Опубліковано 6-04-2023, 22:02

104
Пізнавальні квести для шестикласників
Поміж тривог нашим дітям сьогодні потрібно встигати вчитися, спілкуватися, розважатися, самостверджуватися, загартовувати характер і просто жити! Такі реалії сьогодення, на жаль. І дуже приємно, що бібліотеки максимально намагаються бути тим місцем для дітей, де можна чудово проводити час, навчатися, реалізовувати власні ідеї, дізнаватися щось нове. Просто потрібно частіше їх відвідувати. Про декілька таких відвідувань ми і хочемо розказати, а саме про пізнавальні квести «Знаємо, уміємо, сортуємо» та «Пошук скарбів книжкових» для учнів 6-А та 6-Б класів нашого ліцею.

Категорія: Інформація

 

Конкурс «Експедиція річкою»

Опубліковано 6-04-2023, 21:34

100
Конкурс «Експедиція річкою»
З метою ціннісного ставлення до водних ресурсів, їх охорони та збереження прісної води Екологічним центром Рівненського міського палацу дітей та молоді 24 березня 2023 року було проведено загальноміську гру «Експедиція річкою». Це змагання було приурочене Всесвітньому дню охорони водних ресурсів та Міжнародного дня річок.

Категорія: Інформація

 

Поетичний флешмоб «Читають діти»

Опубліковано 29-03-2023, 21:42

127
Поетичний флешмоб  «Читають діти»
Березень завжди щедрий на визначні дати та цікаві події. Однією з них є традиційне проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання. Цьогоріч у нашому ліцеї він розпочався з поетичного флешмобу «Читають діти».
Поезія дозволяє нам бути собою, адже саме вона передає наші ідеї, почуття та думки. Це поезія дозволяє нам почуватися гармонійно, натхненно та велично.

Категорія: Інформація

 

137 років від дня народження великого митця Георгія Косміаді

Опубліковано 28-03-2023, 18:32

139
137 років від дня народження великого митця Георгія Косміаді
27 березня в Рівненському ліцеї «Український» у кабінеті мистецтв ім. Георгія Косміаді відбулася важлива подія. Учителі ліцею провели педагогічну раду «Стан навчання дисциплін мистецької освітньої галузі» та віддали шану великому художнику Гергію Косміаді. Гарні та щирі слова про генія, життя якого було пов’язане з м. Рівне та Рівненською українською гімназією, були сказані заступником директора Лесею Бойчак та вчителем мистецтва Лідією Туровською.

Категорія: Інформація