Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

«Дорогу подолає той, хто йде!»

Опубліковано 21-01-2021, 08:06

137
«Дорогу подолає той, хто йде!»
Це розповідь про одну перемогу.
Серед моїх однокласників багато хто ще не визначився, куди «рухатися» після закінчення гімназії. Але є й ті, хто вже обрав свій життєвий напрямок. Серед них Оля Наумова, яка вирішила здобувати в майбутньому юридичну освіту. Це не просто зацікавленість, а й реальні зусилля.
Так, з 9-го класу Оля – слухачка Малої академії наук у секції «Правознавство». Саме від свого керівника Марини Павлівни Мулявки вона й дізналася про щорічний конкурс на найкраще есе з правничої тематики, який організовує Північно-західний апеляційний господарський суд.

Категорія: Інформація

 

Маленьке новорічне диво

Опубліковано 21-01-2021, 07:56

122
Маленьке новорічне диво
Напередодні новорічних свят і дорослих, і дітей охоплює передчуття дива. Звичайно, одинадцятикласники потроху втрачають віру в чарівну казку, проте це наш останній гімназійний рік, тому він повинен стати особливим і незабутнім. Майже всі підтримали ідею пограти в «Таємного Санту» – різдвяний обмін подарунками. Учасники рандомно ставали для когось такими собі чарівниками, які мали надзвичайно важливу місію. Варто зазначити, що результат перевершив усі наші сподівання!

Категорія: Інформація

 

«Випускна» ялинка

Опубліковано 19-01-2021, 07:58

168
«Випускна» ялинка
Ми раді вітати всіх з новим 2021 роком! Сподіваємося, він принесе багато приємних сюрпризів!
Минулий 2020 не дозволив розслабитися та відпочити. Пандемія, карантин, локдаун. На жаль, обмеження торкнулись і нашого гімназійного життя: маски, санітайзери, дистанція. Навіть новорічної дискотеки не було. Цілком об'єктивні обставини не дозволили нам, жартуючи та витанцьовуючи, провести 2020 рік.

Категорія: Інформація

 

Різдвяний вертеп від учнів Рівненської української гімназії

Опубліковано 13-01-2021, 22:29

114
Різдвяний вертеп від учнів Рівненської української гімназії
Різдво – одне з найулюбленіших наших свят. З особливим трепетом до цього дійства готувалися учні 7-х класів гімназії – вони інсценізували мінівертеп. Гімназисти були щасливі й задоволені, адже так приємно дарувати радість і святковий настрій іншим! Нехай же це почуття невимовної любові, яке нам дарує Різдво Христове, залишається в серцях дорослих і дітей, щоб проростали зерна добра в душах і дарували надію на краще!

Категорія: Інформація

 

Новорічні пригоди… за партою

Опубліковано 12-01-2021, 21:20

95
Новорічні пригоди… за партою
Будь-хто з нетерпінням чекає Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами для більшості людей асоціюється це свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно, адже всі люди в душі є мрійниками.
Існує думка: як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Тому учні 8-А класу задумали відзначити свято «Новорічні пригоди… за партою». Ідейним натхненником стала наша вихователь Олена Андріївна Бурець. З новорічними вітаннями виступили ведучі Анна Титечко та Олександра Скубік.

Категорія: Інформація

 

Вітання з Різдвом

Опубліковано 7-01-2021, 21:58

97
Вітання з Різдвом
Вифлеємська зірка на небі засяяла та світлом своїм освітила наші душі, подарувала надію, зміцнила віру, запалила в серцях полум'я любові. З Різдвом вас! Нехай те чудове світло зберігає вас на всіх життєвих дорогах, дарує щастя та радість!

Категорія: Інформація

 

З Новим 2021 роком!

Опубліковано 2-01-2021, 11:49

86
З Новим 2021 роком!
З Новим роком, дорогі педагоги, учні та батьки! Нехай цей Новий рік стане для всіх скарбничкою, у яку ви складатимете успіхи та перемоги, щастя й радість, здобутки та мир, приємні зустрічі та цікаві пригоди. Нехай цей рік буде настільки незвичайним, чарівним і незабутнім, щоб навіть через багато років ви змогли згадати позитивні емоції і поділитися ними з рідними, друзями, колегами! Бажаємо найкращого, доброго та світлого, величезних благ і щирої любові. З Новим роком!

Категорія: Інформація

 

Виставка в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 29-12-2020, 19:57

96
Виставка в Рівненській українській гімназії
Ось і настають дні, коли ми готуємося до величного свята Різдва: вивчаємо та пригадуємо колядки, готуємо вертеп, шукаємо близьким подарунки, а ще справді стаємо добрішими, уважнішими до ближніх та нужденних, чинимо краще. Усіх нас об’єднує спільна віра та радість свята народження Христа.
На цьому тлі надзвичайно атмосферно та гармонійно відбулася в стінах гімназії виставка-екскурсія, яку провела для учнів та педагогів учитель християнської етики Руслана Анатоліївна Ковальчук.

Категорія: Інформація

 

Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій

Опубліковано 29-12-2020, 19:51

105
Батькам про ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій
Батьківські збори в нашій гімназії – це завжди враження та досвід. Вони змушують задуматися про актуальні проблеми виховання та стратегії продуктивної взаємодії з дитиною.
23 грудня 2020 року в 6-Б класі відбулися батьківські збори, що проводила психологиня гімназії Світлана Леонідівна. Тема, що обговорювалася та аналізувалася, – «Ефективні стратегії вирішення конфліктних ситуацій».
Насамперед батьки були ознайомлені зі стратегіями розв’язання конфліктів та позитивами/негативами кожної з названих стратегій. Далі батьки класу були об’єднані в групи та залучені до психологічної гри-дискусії, під час якої обговорювали конфліктні ситуації й способи їх розв’язання з боку чотирьох суб’єктів закладу середньої освіти: учнів, учителів, батьків, адміністрації школи. Підсумком до кожної презентації стало обговорення найбільш продуктивних, конструктивних стратегій розв’язання конфліктів.

Категорія: Інформація

 

Діалог восьмикласників з поліцією

Опубліковано 29-12-2020, 19:43

84
Діалог восьмикласників з поліцією
Нещодавно учні 8-Б класу разом із вихователем Бурець Оленою Андріївною відвідали обласну бібліотеку. Для того, щоб почувати себе захищеними, у безпеці та мати можливість реалізувати свій потенціал, надзвичайно важливо налагоджувати діалог між поліцією та молоддю. Тому з восьмикласниками зустрілися інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Яна Семчук та капрал поліції Борейко Олеся. Нам розповіли про права та обов'язки дітей. Ми повторили всі види булінгу та що робити, якщо хтось потрапить у скрутні ситуації.

Категорія: Інформація