Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дві нації у серці Європи

Опубліковано 22-10-2014, 14:49

865
Дві нації у серці ЄвропиОдвіку поруч і разом живуть у серці Європи дві нації – українці й поляки. Взаєминам наших народів уже понад десять століть. Однак лише в останні роки відносини між Україною і Польщею набули змісту та характеру добросусідства, рівноправності й справжньої дружби.
Прикладом такого двостороннього діалогу між державами стала співпраця між двома навчальними закладам – Рівненською українською гімназією та Об’єднанням шкіл Адамова (Люблінське воєводство). Такі взаємини тривають уже понад 9 років, за цей період вихованці гімназії неодноразово побували в Польщі, ознайомилися з духовною спадщиною наших сусідів, дізналися про сучасні політичні, економічні й культурні процеси в цій державі...

Категорія: Методична робота

 

У РІВНЕНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ВСЕ Ж БУДУТЬ ОСІННІ КАНІКУЛИ

Опубліковано 22-10-2014, 00:30

819
У РІВНЕНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ВСЕ Ж БУДУТЬ ОСІННІ КАНІКУЛИ Рівненські школярі матимуть канікули цієї осені. Про це повідомили в управлінні освіти Рівненського міськвиконкому.
Раніше повідомляли, що погодні умови сприяють тому, щоб не розпочинати опалювальний сезон, та осінні канікули у школах Рівного планують об'єднати з зимовими. Але через похолодання прийняли рішення, що осіннім канікулам у школах все ж бути.
Так, школярі Рівного відпочиватимуть тиждень: з 27 жовтня до 2 листопада.
За матеріалами www.viche.lutsk.ua та www.ogo.ua

Категорія: Інформація

 

У школярів Рівного не буде осінніх канікул

Опубліковано 21-10-2014, 07:36

670
У школярів Рівного не буде осінніх канікулУ школярів Рівного не буде осінніх канікул. Про це повідомили на засіданні Рівненського міськвиконкому.
Усім школярам країни упродовж навчального року передбачені 30 днів канікул. І вони усі будуть надані учням для відпочинку. Зважаючи на те, що погодні умови сприяють тому, щоб не розпочинати опалювальний сезон, то осінні канікули у школах Рівного планують об'єднати з зимовими.

- Питання про осінні канікули піднімають батьки, але ми пояснюємо їм цю ситуацію. Осінні канікули мали бути тиждень з 27 жовтня до 2 листопада, - розповідає заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерина Сичик. - Ми довчимося цей рік, а в січні плануємо місячні канікули.


Автор: Ольга ДАНИЛЮК 
www.ogo.ua

Категорія: Інформація

 

Знайомство з мирним атомом

Опубліковано 17-10-2014, 19:15

828
Знайомство з мирним атомом16 жовтня гімназисти РУГ мали можливість познайомитися з роботою мирного атому, під час екскурсії на Рівненську АЕС. Під час оглядової поїздки навколо станції, нам показали градильні (величезні 150-тиметорові вежі для охолодження води) і розповіли про принцип їх дії. Оскільки атомна станція - об’єкт закритого типу, фотографувати було заборонено!..

Категорія: Позакласна робота

 

Історико-краєзнавчий квест для 11-класників

Опубліковано 17-10-2014, 18:58

779
Історико-краєзнавчий квест для 11-класників Традиційно в жовтні у Рівненській українській гімназії до Дня українського козацтва та створення УПА проводиться історико-краєзнавча гра, у якій беруть участь гімназисти 11 класу (історичний профіль). Натхненником і керівником цієї гри є вчитель історії Сацик Сергій Петрович. В ході змагань учні долали 15 пунктів, розміщених у центральній частині нашого міста, відправною точкою та місцем прибуття була гімназія...

Категорія: Позакласна робота

 

Козацькі забави для семикласників

Опубліковано 16-10-2014, 19:53

1609
Козацькі забави для семикласників15 жовтня 2014 року, з нагоди свята Покрови і Дня українського козацтва для учнів 7-х класів Рівненської української гімназії проводився інтелектуально-спортивний турнір «Козацькі забави» під девізом «Козацькому роду – нема переводу». Гімназисти отримали можливість позмагатися в кмітливості, силі, спритності, як справжні козаки. Змагання відбувалися між чотирма куренями, кожен з яких мав назву, девіз, яскраве представлення. Очолювали козаків справжні отамани...

Категорія: Позакласна робота

 

Рівненська українська гімназія в "Червоній калині"

Опубліковано 15-10-2014, 22:13

1159
Рівненська українська гімназія в "Червоній калині"
14 жовтня учні гімназії взяли участь у загальноміському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина». Огляд проходив на майдані Незалежності.
Рівненську українську гімназію представляла команда у складі...

Категорія: Позакласна робота, Спорт, Мистецтво

 

П’ятикласники мандрували у Рокині

Опубліковано 15-10-2014, 20:42

1068
П’ятикласники мандрували у Рокині Неділя дванадцятого жовтня стала для п’ятикласників днем, який ніхто з нас не забуде! Казкова золота осінь, двадцять п’ять градусів тепла, яскраве сонечко і наша подорож до сусідньої Волинської області у скансен – музей під відкритим небом у с. Рокині.
Захоплюючих вражень багато. Як наші хлопці грали у футбол з лучанами і виграли. Як ми у курені №1 їли вареники з картоплею, куліш, приготовані у справжній печі. Як слухали розповіді екскурсоводів про сільськогосподарські традиції на Волині та побували усередині справжнього вітряного млина, побачили курну та білу хати, стодолу, комору. Як каталися на бричці, запряженій симпатичним коником сірої масті...

Категорія: Позакласна робота

 

Казкова подорож до Вінниці

Опубліковано 14-10-2014, 22:29

1063
Казкова подорож до Вінниці На подвір’ї золота осінь. Жовтневого теплого ранку учні шостих класів зібралися біля гімназії, щоб вирушити на екскурсію до Вінниці.
І ось діти разом з вихователем Наталією Мирославівною та учителем Катериною Семенівною виїхали із Рівного. Перша зупинка на сніданок вже схожа на казку. Саме тут знаходиться центр захисту ведмедів «Надія». У кожної тваринки є своє ім’я і сумна історія про те, як вона потрапила сюди.
Далі по маршруту - місто Житомир. У цьому місті ми відвідали музей космонавтики ім. С. П. Корольова, де зібрано усе, що стосується історії освоєння космосу...

Категорія: Позакласна робота

 

Дух козацтва живе і сьогодні

Опубліковано 10-10-2014, 19:11

856
Дух козацтва живе і сьогодні
9 жовтня до Дня українського козацтва 10-тикласники з вихователем Остапіною Тетяною Іванівною вирішили провести змагання з пейнтболу. «До чого тут пейнтбол до козацтва?»- запитаєте ви. Ну, по-перше, ця гра вимагає від кожного спритності, влучності, командного духу – тобто тих якостей, які завжди були у пошані серед козаків. А по-друге...

Категорія: Позакласна робота