Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Віртуальна подорож Британією

Опубліковано 15-02-2021, 20:27

60
Віртуальна подорож Британією
10 лютого учні 8-Б класу віртуально подорожували Британією. Співали пісень, розгадували значення ідіом, грали в taboo й ознайомлювалися з дивними британськими традиціями та святкуваннями.
У гімназії лунали хіти The Beatles та Raging bone man.

Категорія: Інформація

 

Картини з доповненою реальністю

Опубліковано 9-02-2021, 21:26

61
Картини з доповненою реальністю
4 лютого наш 6-Б клас разом із вихователем Оленою Феодосіївною та бібліотекарем Ларисою Миколаївною відвідали галерею «Євро - Арт». Там ми познайомилися з картинами української художниці та письменниці Емми Андієвської. У світі вона більше відома як художниця, але в Україні шанують і її літературний талант. Таке знайомство було дуже доречним, адже нещодавно на уроках української літератури ми вивчали її казку-притчу «Говорюща риба». Художниця створює також ілюстрації до своїх літературних творів.

Категорія: Інформація

 

Дивовижне поряд

Опубліковано 9-02-2021, 21:21

55
Дивовижне поряд
3 лютого учні 6-А класу разом з вихователем Оленою Феодосіївною Панасюк та вчителем літератури Оксаною Володимирівною Гаврилюк відвідали галерею «Євро-арт», у якій зараз проходить виставка «Космос Емми Андієвської».
Емма Андієвська ‒ відома письменниця, її притчі ми вивчали на уроках української літератури. А в Європі Емма Андієвська більш відома як художниця. Вона створила 17000 картин. Мисткиня, попри свій поважний вік (майже 90 років!), активно працює. Емма Андієвська живе в Мюнхені (поза межами України з 1943 року), а пише українською мовою, у багатьох її картинах є елементи української вишивки.

Категорія: Інформація

 

Цікаве – поруч!

Опубліковано 9-02-2021, 21:11

42
Цікаве – поруч!
Пристрасть до гри мають усі, особливо сучасні діти. Навіть найрозсудливіші отримують задоволення від цього заняття. Часто гру називають творчою діяльністю, відображенням життя, наслідуванням. А іноді – ігровою залежністю. Так, учні 6 класу змогли більше дізнатися про ігри, відвідавши іноземний відділ обласної наукової бібліотеки.
Алла Сергіївна, працівник цього відділу, розказала учням, яке місце посідає гра в житті кожної дитини, познайомила з різноманітними настільними дитячими іграми, такими як «Монополія», «Ерудітус», «Твістер», «Хто перший?», «Уніто», «Асоціації», «Бінго» і т.д.

Категорія: Інформація

 

Велика катастрофа

Опубліковано 9-02-2021, 21:07

40
Велика катастрофа
Голокост (винищення) – термін, яким в історіографії називають геноцид євреїв, здійснюваний нацистами напередодні та під час Другої світової війни.
Про голокост учні 6 класу більше дізналися, відвідавши виставку в обласній науковій бібліотеці. Екскурсовод розповіла дітям, що в 1933 році до влади в Німеччині прийшов Адольф Гітлер, який затвердив в країні націонал-соціалістичний режим. Цей режим ґрунтувався на нацистській расовій доктрині, згідно з якою німці («арійці») належать до вищої раси, а євреї вважалися недолюдьми. У 1939 році німецька армія окупувала Польщу, розв'язавши тим самим Другу світову війну. У виявлених пізніше документах зазначено, що остаточною метою Гітлера було повне знищення всіх євреїв у всьому світі.

Категорія: Інформація

 

До уваги випускників Рівненської української гімназії різних років!

Опубліковано 4-02-2021, 19:06

71
До уваги випускників Рівненської української гімназії різних років!
Згідно з карантинними обмеженнями, які діють в Україні з 25 січня 2021 року, проведення масових заходів у закладах освіти заборонено.
Тому традиційну зустріч випускників «У колі друзів-2021» скасовано.
Дякуємо за розуміння!
Із нетерпінням чекаємо на зустрічі з вами в наступному році!

Категорія: Інформація

 

Реєстрація на ЗНО- 2021

Опубліковано 3-02-2021, 21:35

139
Реєстрація на ЗНО- 2021
Український центр підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО відеоінструкцію, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

Категорія: Інформація

 

Онлайн-опитування з питань дистанційного навчання

Опубліковано 3-02-2021, 11:56

68
Онлайн-опитування з питань дистанційного навчання
Державна служба якості освіти України з 01 до 09 лютого 2021 року проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання в школах у 2020/2021 навчальному році.
Опитування анонімне, відбувається в межах моніторингу системи освіти. Його результати необхідні для поліпшення організації дистанційного навчання та формування партнерських взаємин у закладах загальної середньої освіти.
Просимо сприяти участі в опитуванні учнів, батьків, педагогічних працівників, керівників закладів загальної середньої освіти за посиланнями...

Категорія: Інформація

 

День пам’яті героїв Крут у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 1-02-2021, 20:44

73
День пам’яті героїв Крут у Рівненській українській гімназії
Уже сьому зиму День пам’яті героїв Крут є не просто датою вшанування подвигу молоді – учасників бою під станцією Крути. Уже всьоме ми усвідомлюємо, що наш бій за незалежність і свободу триває і досі.
У цей день у нашій гімназії для учнів 5-9-х класів були проведені інформаційні хвилинки, а для старшокласників – уроки історичної пам’яті. Учні переглядали фільми, знайомилися із історичними джерелами, розглядали копії чорно-білих світлин своїх майже ровесників, висловлювали власне ставлення до подвигу молодих бійців, а згадуючи юних героїв Революції Гідності, кіборгів Донецького аеропорту, наводили приклади героїчного сьогодення.

Категорія: Інформація

 

День Соборності та Свободи України в РУГ

Опубліковано 21-01-2021, 21:46

135
День Соборності та Свободи України в РУГ
22 січня в день історичного проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.
Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані відобразити саме нашу єдність. Мабуть, найбільш знаковим був «Живий ланцюг» 1990 року. Тоді люди вишикувалися від Києва до Львова та Івано-Франківська.

Категорія: Інформація