Рівненський ліцей

Подорож Рівненщиною

Опубліковано 1-11-2023, 21:27

82
Подорож Рівненщиною
Перед початком осінніх канікул ми, учні 5-Б класу, разом зі своїм класним керівником та кількома відважними мамами вирушили в захопливу подорож Рівненщиною.
Спочатку ми відвідали етнопарк «Ладомирія», де змогли насолодитися випічкою, виготовленою власними руками. А потім з новими силами вирішували різні завдання у квесті. У нагороду за наші старання всіх пригостили смаколиками!

Категорія: Інформація

 

Спортивний жовтень

Опубліковано 1-11-2023, 21:19

54
Спортивний жовтень
У жовтні спортсмени ліцею взяли участь у зональних обласних змаганнях з футболу Veres School Battle, що проходив на майданчиках закладів освіти Рівного та на навчально-тренувальній базі НК «Верес».
Команда ліцею «Український», складена переважно з учнів 6-х класів, достойно протистояла командам восьмикласників з інших навчальних закладів. Склад команди: Червоний Ілля, Тумак Станіслав, Ганджук Олександр, Крупко Андрій, Величко Олександр, Марчук Андрій, Жолобко Роман, Сениця Радіон, Тадай Володимир.

Категорія: Інформація

 

Зустріч із захисником України

Опубліковано 1-11-2023, 21:14

60
Зустріч із захисником України
Майже два роки наші незламні захисники захищають Україну, даючи нам можливість працювати та навчатись.
У жовтні в Рівненському ліцеї «Український» відбулася зустріч здобувачів освіти із захисником України бойовим парамедиком полку «Азов».

Категорія: Інформація

 

Цікаво про юриспруденцію від Зоряни Дільної

Опубліковано 31-10-2023, 04:39

49
Цікаво про юриспруденцію від Зоряни Дільної
У межах предметного тижня суспільно-гуманітарних дисциплін та тижня правових знань у Рівненському ліцеї «Український» учні 11-х класів мали можливість зустрітися з доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ, кандидатом юридичних наук Зоряною Дільною. Ліцеїсти при цьому отримали цікаву профорієнтаційну інформацію щодо особливостей різних юридичних спеціальностей та актуальності їх у сучасному житті.

Категорія: Інформація

 

Радіодиктант національної єдності

Опубліковано 28-10-2023, 08:59

45
Радіодиктант національної єдності
Уперше День української писемності ми проводимо 27 жовтня. Традиційно педагоги та учні ліцею відзначили його чи не наймасовішим флешмобом осені – написанням радіодиктанту національної єдності. Незважаючи на те, що тривають осінні канікули, охочих писати диктант завжди чимало, адже це ще одна можливість доторкнутися до дивовиж української мови та перевірити свої знання солов’їної.

Категорія: Інформація

 

Перша подорож 5-А класу

Опубліковано 25-10-2023, 10:18

77
Перша подорож 5-А класу
22 жовтня учні 5-А класу вирушили у свою першу подорож Рівненщиною. Діти та батьки відвідали равликову ферму в селі Верба та дізналися багато цікавих фактів про равликів. Учні з азартом взяли участь у равликових перегонах. Равлик-переможець №13 Андрія Сахна прийшов до фінішу першим.

Категорія: Інформація

 

Мандрівка Європою

Опубліковано 21-10-2023, 12:10

103
Мандрівка Європою
Хто зміг би всидіти вдома, коли за вікном – золота осінь? Ще сонечко, хай і осіннє, кличе в мандри. Тому дев’ятикласники разом з класними керівниками та батьками вирушили в далеку путь – підкоряти Європу. Хотілося більше дізнатися про звичаї, традиції, культуру тих народів, які допомагають Україні в такий нелегкий час, – чехів та німців.

Категорія: Інформація

 

Шестикласники в місті Лева

Опубліковано 19-10-2023, 20:42

73
Шестикласники в місті Лева
У теплий жовтневий день важко всидіти на місці, тому учні 6-Б класу вирушили в одноденну мандрівку до Львова.
Ліцеїсти експериментували в музеї науки, були прийняті у таємне Товариство аптекарів, насолоджувались атмосферою старого Львова під час пішохідної екскурсії.

Категорія: Інформація

 

Виставка малюнків «За нашу свободу»

Опубліковано 19-10-2023, 20:33

81
Виставка малюнків «За нашу свободу»
Дитячий малюнок – це розповідь юного художника про події, які відбуваються навколо, це ідея, оформлена в художній образ, це емоції, яким надано можливість лишитися на аркуші. Мрії про перемогу та мир, подвиг захисників сьогодні живуть майже на всіх малюнках маленьких українців. Тому організувати в ліцеї виставку «За нашу свободу» було не складно: відгукнулося чимало ліцеїстів 5-7 класів. У їхніх роботах – щира любов до Батьківщини, наші символи та кольори. Не всі складні події нашого сьогодення можуть зрозуміти юні ліцеїсти, та з малюнків бачимо головне – усвідомлення, що Україну та її незалежність потрібно шанувати понад усе. Боронити нашу свободу, подолати у війні ворога – це мати майбутнє.

Категорія: Інформація

 

Стежками загадкового Комп’ютерленда

Опубліковано 19-10-2023, 20:20

61
Стежками загадкового Комп’ютерленда
Ліцеїсти 7-А класу взяли участь в інтелектуальній грі-квесті «Марафон Комп’ютерлендом» в Рівненській обласній бібліотеці.
Зараз багато говорять і пишуть, що винахід комп’ютера дуже вплинув на людину та кардинально змінив її життя. Щоб зрозуміти, наскільки комп’ютер став нам зрозумілим, ми і зібралися пограти в цю гру.

Категорія: Інформація