Рівненський ліцей

Всесвітній день молоді

Опубліковано 3-11-2023, 00:27

166
Всесвітній день молоді
Учні 10-А та 10-Б класу брали активну участь у заході «Юність, активність, інновації», приуроченому Всесвітньому дню молоді, який проходив у Рівненській обласній бібліотеці. Учасники заходу зібралися разом обговорити інновації та активність молоді в суспільстві.
Захід розпочався із лекції бібліотекаря, який наголосив на важливості інновацій для особистого розвитку та громадського прогресу.

Категорія: Інформація

 

Подорож Рівненщиною

Опубліковано 1-11-2023, 21:27

175
Подорож Рівненщиною
Перед початком осінніх канікул ми, учні 5-Б класу, разом зі своїм класним керівником та кількома відважними мамами вирушили в захопливу подорож Рівненщиною.
Спочатку ми відвідали етнопарк «Ладомирія», де змогли насолодитися випічкою, виготовленою власними руками. А потім з новими силами вирішували різні завдання у квесті. У нагороду за наші старання всіх пригостили смаколиками!

Категорія: Інформація

 

Спортивний жовтень

Опубліковано 1-11-2023, 21:19

180
Спортивний жовтень
У жовтні спортсмени ліцею взяли участь у зональних обласних змаганнях з футболу Veres School Battle, що проходив на майданчиках закладів освіти Рівного та на навчально-тренувальній базі НК «Верес».
Команда ліцею «Український», складена переважно з учнів 6-х класів, достойно протистояла командам восьмикласників з інших навчальних закладів. Склад команди: Червоний Ілля, Тумак Станіслав, Ганджук Олександр, Крупко Андрій, Величко Олександр, Марчук Андрій, Жолобко Роман, Сениця Радіон, Тадай Володимир.

Категорія: Інформація

 

Зустріч із захисником України

Опубліковано 1-11-2023, 21:14

171
Зустріч із захисником України
Майже два роки наші незламні захисники захищають Україну, даючи нам можливість працювати та навчатись.
У жовтні в Рівненському ліцеї «Український» відбулася зустріч здобувачів освіти із захисником України бойовим парамедиком полку «Азов».

Категорія: Інформація