Рівненський ліцей

Уроки гігієни із стоматологом Дарією Музикою

Опубліковано 5-12-2022, 20:26

47
Уроки гігієни із стоматологом Дарією Музикою
Уже доброю традицією стало проведення уроків гігієни «Догляд за ротовою порожниною» для учнів 6 класів.
2 грудня стоматологом-парадонтологом Дарією Сергіївною такі уроки були проведені в 6-А та 6-Б класах, у ході яких учні дізналися про те, що шкодить зубам, як правильно доглядати за ротовою порожниною та які є засоби по догляду, як обрати зубну пасту та зубну щітку відповідно до віку.

Категорія: Інформація

 

Довершена гармонія Соломії Крушельницької

Опубліковано 5-12-2022, 20:16

191
Довершена гармонія Соломії Крушельницької
2022 року весь прогресивний світ вшановує знамениту оперну співачку, яка народилася рівно 150 років тому. Одинадцятикласники під час вітальні «Ave, Соломіє» більш детально познайомилися з творчістю Соломії Крушельницької, простежили її життєвий шлях з допомогою світлин та відеоматеріалів.
Сцени, на яких вона виступала, засипали квітами. Потужний співочий та артистичний талант українки вразили світ, а свої особисті концерти вона завжди закінчувала українськими народними піснями.

Категорія: Інформація

 

Стежками Григорія Сковороди

Опубліковано 30-11-2022, 19:17

144
Стежками Григорія Сковороди
У простій свитині, з торбиною книжок за плечима та з нерозлучною сопілкою за поясом понад тридцять років мандрував Григорій Сковорода по селах України та за її межами. Ганьбив жорстоке панство, зажерливе духівництво та царизм, навчав людей грамоти, чим навіки здобув щиру любов і пошану народу: і досі в Україні та за її межами широко відомі твори мандрівного філософа.

Категорія: Інформація

 

День Гідності та Свободи

Опубліковано 21-11-2022, 21:17

84
День Гідності та Свободи
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які в 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. З цієї нагоди для учнів ліцею були проведені уроки Гідності та Свободи.
Сьогодні по-особливому учні та педагоги ліцею промовляли слова вдячності не тільки героям Майдану, Героям Небесної Сотні, а й усім захисникам: воїнам, волонтерам, добровольцям, рятівникам. Саме ці люди боронять нашу незалежність, свободу та національну гідність у страшній та важкій боротьбі з агресором.

Категорія: Інформація

 

У гості до письменників

Опубліковано 21-11-2022, 21:12

54
У гості до письменників
У Рівненській обласній бібліотеці відбулася творча зустріч з письменницьким подружжям - Володимиром Лисом та Надією Гуменюк. Одинадцятикласниці, педагоги й бібліотекар Рівненського ліцею "Український" побували на цій зустрічі.
Знані в Україні автори презентували дві нові книги - "Вифлеєм" і "Та, що ламає вітер". В обох творах ідеться про долю людини на тлі історичних подій, любов та ненависть, звитягу й поразки.

Категорія: Інформація

 

Знову змагання!

Опубліковано 21-11-2022, 20:49

43
Знову змагання!
З 18 по 20 листопада в м. Костопіль відбувся чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодших.
Команда м. Рівного виборола друге місце з 10 команд. Наш заклад представляли Корнійчук Софія, Нікітчук Вікторія, Єгорова Злата, Рудакова Маргарита, Кваснецька Поліна.

Категорія: Інформація

 

Майстер-клас для дівчат 8-А

Опубліковано 14-11-2022, 19:41

59
Майстер-клас для дівчат 8-А
Для дівчат краса доволі часто є першочерговою в багатьох питаннях, а коли ще випала можливість цю красу створити своїми руками – це просто неймовірно.
У приміщенні однієї з найстаріших аптек Рівного, якій на сьогодні 152 роки, дівчата 8-А класу цікаво провели час. Їм провели і пізнавальну екскурсію, і влаштували майстер-клас з виготовлення косметичного крему для рук.

Категорія: Інформація

 

Навчання онлайн – це не перешкода!

Опубліковано 11-11-2022, 21:31

56
Навчання онлайн – це не перешкода!
У День української писемності та мови семикласники, які, на жаль, навчалися онлайн, узяли участь у веб-квесті на освітньому порталі «Всеосвіта»: пригадали навіть ті правила, які, здавалося б, уже давно забули (генетичний код у дії!)

Категорія: Інформація

 

Бібліотека – це, виявляється, круто...

Опубліковано 11-11-2022, 17:49

63
Бібліотека – це, виявляється, круто...
Бібліотека – це світ відкриттів, творчості та натхнення. Саме книги формують нашу свідомість та виховують почуття прекрасного. Сучасний світ неможливо уявити без бібліотек. Вони впевнено, крок за кроком, займають чільне місце в житті сучасного молодого покоління. Зараз це не тільки інформаційний простір, а й простір цікавого дозвілля. Учні ліцею «Український» це добре знають, тому бібліотеку на Лебединці відвідують з великим задоволенням!

Категорія: Інформація

 

Комп’ютерні ігри «у капелюхах»

Опубліковано 10-11-2022, 21:40

99
Комп’ютерні ігри «у капелюхах»
Завдяки розвитку передових технологій у наші дні комп’ютер перетворився із предмету розкоші на річ, без якої неможливо уявити сучасне життя. Доступ до ПК мають і дорослі, і діти. При цьому ми, підлітки, освоюємо його в рази швидше та ефективніше.
Освоюючи ПК, дитина мимоволі починає цікавитись такими популярними додатками, як Youtube, TikTok, знайомиться із соціальними мережами та починає захоплюватися комп’ютерними іграми. При цьому мова йде не лише про пригодницькі екшени, але й про азартні розваги, які приваблюють гравців щедрими бонусами.

Категорія: Інформація