Рівненський ліцей

Пишаємося: наші переможці!

Опубліковано 21-04-2023, 21:43

104
Пишаємося: наші переможці!
Олімпіадні перегони Всеукраїнських учнівських олімпіад добігли до завершення. В умовах війни провести та взяти участь у таких змаганнях – справжній подвиг та виклик! У цьому році тільки праця вчителів та наполегливість учнів допомогли гідно витримати цей виклик! Тому особливо приємно, коли в цей нелегкий час наші ліцеїсти досягли найвищих результатів на Всеукраїнському рівні!

Категорія: Інформація

 

Здоров’я – найбільше багатство

Опубліковано 21-04-2023, 19:24

82
Здоров’я – найбільше багатство
Народна мудрість повчає: «Здоровим бути - щасливо жити». Справді, здоров’я — один з найцінніших подарунків людині від природи, яким вона починає все більше дорожити, коли втрачає його. Так само вважає команда "Екстрим" 11-А класу, яка популяризує здоровий спосіб життя.

Категорія: Інформація

 

Великодня магія предків

Опубліковано 20-04-2023, 18:28

69
Великодня магія предків
Сьогодні, у день відкриття виставки «Великодні мотиви», учні 9-Б класу змогли відчути на собі магію наших предків.
Символіка старовинних українських писанок надзвичайно багата й різноманітна. Розшифровка системи кольорів і символів на писанках є складним завданням на стику наук.

Категорія: Інформація

 

Благодійний ярмарок та прапор від Валерія Залужного

Опубліковано 13-04-2023, 19:34

85
Благодійний ярмарок та прапор від Валерія Залужного
Стало гарною традицією нашого закладу зустрічати Великодні свята марафоном добрих справ. Цьогоріч учні та педагоги ліцею організували благодійний ярмарок з метою збору коштів на допомогу ЗСУ. Вирішили внести свій невеличкий вклад у збір на придбанння дрону Кажан Е- 320 для воїнів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Ярмаркували всі: батьки, діти, учителі та працівники гімназії – одні продавали й завзято рекламували свій крам, інші купували й насолоджувалися смаколиками, які приготували ліцеїсти разом зі своїми матусями.

Категорія: Інформація

 

Інформаційний коктейль з присмаком бібліографії

Опубліковано 12-04-2023, 20:29

63
Інформаційний коктейль з присмаком бібліографії
Інформаційно-насичена, емоційна та позитивна зустріч відбулася нещодавно в бібліотеці на Лебединці. Наші ліцеїсти – юні та допитливі, амбітні та невгамовні, саме вони надихають нас розвиватися, удосконалюватися, бути креативними та сучасними.
Цього разу відвідування бібліотеки учнями 8-А класу та класним керівником Вікторією Невірковець розпочалося знайомством з бібліографічним відділом! Аби каталоги та картотеки справили на учнів незабутнє враження та зацікавили їх надовго, працівники відділу мистецтв доклали чимало зусиль. Завідувачка відділу Анжела Хамедюк не тільки розповіла, а й пояснила на практиці, як користуватися алфавітним, систематичним та електронним каталогами.

Категорія: Інформація

 

Майже великодня історія

Опубліковано 10-04-2023, 19:14

84
Майже великодня історія
Останній тиждень березня у 8-Б класі був ознаменований зустріччю з Рівненською обласною бібліотекою. Так-так, я не помилилася, саме з бібліотекою. Лариса Котолюз запропонувала восьмикласникам цікавий урок поза межами ліцею та познайомила нас таким чином з історією нашого міста.
Ми дізналися про історію Свято-Воскресенського собору (досить пізнавально та символічно, адже ми на порозі Великодня), нам розповіли про Колону Божої Матері та її захист, історію вулиці Соборної.

Категорія: Інформація

 

Фото на згадку

Опубліковано 10-04-2023, 18:49

69
Фото на згадку
Що для вас є фотографія?
Чому я люблю фотографувати?
Яка роль фотографії в нашому житті?
Чому фотографія є одним з найважливіших видів історичних джерел?
Що таке концептуальна фотографія?
Що таке художня фотографія?
На ці та інші питання ліцеїсти 9-Б класу разом з учителем мистецтва Лідією Туровською та класним керівником Оксаною Литвин шукали відповіді в музеї фотографії.

Категорія: Інформація

 

Бібліотечні гостини

Опубліковано 10-04-2023, 18:39

59
Бібліотечні гостини
От скажіть, хто з вас не любить ходити в гості? Ми, наприклад, дуже полюбляємо цю справу! Робимо це весело та регулярно!
А запросили нас з приводу святкування Всеукраїнського тижня дитячого читання, який відбувся наприкінці березня! Гостинні сусіди, бібліотекарі із сусідньої до нас книгозбірні (філії №9), приготували нам різні бібліотечні смаколики: вікторини, конкурси та цікавезні огляди новинок!

Категорія: Інформація

 

Пізнавальні квести для шестикласників

Опубліковано 6-04-2023, 22:02

62
Пізнавальні квести для шестикласників
Поміж тривог нашим дітям сьогодні потрібно встигати вчитися, спілкуватися, розважатися, самостверджуватися, загартовувати характер і просто жити! Такі реалії сьогодення, на жаль. І дуже приємно, що бібліотеки максимально намагаються бути тим місцем для дітей, де можна чудово проводити час, навчатися, реалізовувати власні ідеї, дізнаватися щось нове. Просто потрібно частіше їх відвідувати. Про декілька таких відвідувань ми і хочемо розказати, а саме про пізнавальні квести «Знаємо, уміємо, сортуємо» та «Пошук скарбів книжкових» для учнів 6-А та 6-Б класів нашого ліцею.

Категорія: Інформація

 

Конкурс «Експедиція річкою»

Опубліковано 6-04-2023, 21:34

62
Конкурс «Експедиція річкою»
З метою ціннісного ставлення до водних ресурсів, їх охорони та збереження прісної води Екологічним центром Рівненського міського палацу дітей та молоді 24 березня 2023 року було проведено загальноміську гру «Експедиція річкою». Це змагання було приурочене Всесвітньому дню охорони водних ресурсів та Міжнародного дня річок.

Категорія: Інформація