Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP

Опубліковано 25-02-2021, 21:29

35
LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP
Під час проведення позакласного заходу «LIFE is not LIFE without FRIENDSHIP and LOVE» учні 5-Б класу показали свої акторські здібності, демонструючи сценки з творів сучасних американських дитячих письменників та декламуючи чудесні вірші про любов та дружбу. Особливо всім сподобалося, як майстерно та емоційно грали своїх героїв Олександр Дидик-Полінко, Денис Каба,Гук Яна та Герус Магдалина.

Категорія: Інформація

 

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Опубліковано 24-02-2021, 22:42

100
До 150-річчя від дня народження Лесі Українки
Цьогоріч Україна відзначає 150-ліття від дня народження геніальної письменниці Лесі Українки. Ця жінка – багатогранна творча особистість, про яку М.Бажан сказав: «В історії світової літератури важко знайти таке ім’я, яке дорівнювало б їй талантом, мудрістю, проникливістю, значущістю». Видатні поети ніколи не полишають нас. З’єднавши своє життя з мріями та стражданнями людей, із їхнім пориванням до волі й щастя, вони крокують великою землею безсмертя. Будуть відходити віки, будуть приходити віки… а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, у надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ.

Категорія: Інформація

 

Я люблю Україну!

Опубліковано 24-02-2021, 22:32

50
Я люблю Україну!
Уже традиційним у Рівненській українській гімназії для одинадцятикласників стало інтелектуально-розважальне шоу «Я люблю Україну!», покликане вкотре сказати всім, як гордо звучить фраза «Я українець(-ка)!» .
У грі брали участь дві команди («Двохсотбальники» та «Дисиденти»), учасники яких продемонстрували надзвичайну ерудованість, прекрасну пам'ять, запальний азарт, весело-жартівливий оптимізм!

Категорія: Інформація

 

Вікторина “У світі загадок”

Опубліковано 23-02-2021, 06:27

66
Вікторина “У світі загадок”
18 лютого для учнів 5-Б класу було проведено вікторину під назвою “У світі загадок”. Для гри діти об’єдналися у дві команди: “Best friends”(капітан Черницька В.) та “Cucumbers” (капітан Штрімайтіс Т.). Учителі Жук Л.Р. та Литовченко Н.М. слідкували за грою та допомагали визначити переможців.
Учасники гри відкривали скриньки та відповідали на питання, складали пазли, відгадували загадки на картках та добирали відповіді до них серед стикерів, шукали на малюнках 15 предметів, які не відразу помітні, а також виконували завдання, які вибирало для них Колесо фортуни.

Категорія: Інформація

 

Знай наших!

Опубліковано 23-02-2021, 06:22

41
Знай наших!
Місто Новоград-Волинський є рідним для Лесі Українки, тому й не дивно, що, мабуть, першим в Україні починає вшановувати пам’ять своєї великої землячки.
Так, з нагоди 150-ої річниці від Дня народження поетеси в цьому місті 7 лютого було проведено відкритий турнір з волейболу «Лесині зустрічі», де команда дівчат Рівненської української гімназії здобула впевнену перемогу!
Вітаємо наших юних спортсменок та їх тренера Сергія Васильовича Анікіна!

Корчага Н.В., педагог-організатор

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 20-02-2021, 08:41

76
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності та згадує Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні лютого відбувалися трагічні події на майдані Незалежності.
19 лютого педагоги та учні Рівненського української гімназії в рамках Уроків пам’яті Героїв Небесної Сотні згадали співвітчизників, убитих під час мирних акцій протесту, переглянули відеоролики «Характери Гідності» та провели акцію «Дякую Героям».

Категорія: Інформація

 

День безпеки в інтернеті

Опубліковано 18-02-2021, 22:13

53
День безпеки в інтернеті
09 лютого 2021 року у світі відзначався День безпечного інтернету.
До Дня безпечного інтернету долучилася й Рівненська українська гімназія. У закладі пройшла інформаційна акція «Безпека в інтернеті», у ході якої гімназисти вкотре переконалися у важливості безпечного та позитивного використання цифрових технологій.
У кожному класі підлітки разом з педагогами обговорили пам’ятку «Основні правила безпечної роботи в інтернеті». Учні 6, 8 класів (вихователі Панасюк Олена Феодосіївна, Бурець Олена Андріївна) під час заняття «Уважні онлайн» пересвідчилися, наскільки небезпечним може виявитися спілкування з незнайомими людьми через мережу Інтернет.

Категорія: Інформація

 

Як зацікавити старшокласників англійською?

Опубліковано 18-02-2021, 22:03

57
Як зацікавити старшокласників англійською?
Перегляд фільму іноземною мовою стовідсотково змусить вивчити нові слова та конструкції.
15 лютого учні 9-А класу переглядали уривки фільму, виконували цікаві завдання до відео, вивчили нові слова та вирази. А ще кожен описав своє ідеальне побачення)))

Категорія: Інформація

 

Благодійний книжковий ярмарок у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 18-02-2021, 21:51

37
Благодійний книжковий ярмарок у Рівненській українській гімназії
З 9 по 11 лютого в гімназії тривав благодійний книжковий ярмарок «Книги творять дива». Цим заходом гімназисти відреагували на прохання рівненської письменниці Олени Медведєвої допомогти 13-річній Марійці Колеснік здійснити мрію: одужати та видати свою книжку «Друге диво».
У ці дні одні учні приносили та продавали цікаві сучасні книжки, інші купували ті, що вподобали, за приємною «демократичною» ціною, були й ті, хто приносив добровільні пожертви до скриньки. У підсумку для здійснення Марійчиної мрії гімназисти переказали всі зібрані кошти на картку родини.

Категорія: Інформація

 

Е-буклети про наше місто

Опубліковано 15-02-2021, 21:34

238
Е-буклети про наше місто
Вивчення іноземної мови – процес складний, багатогранний і цікавий, тому проведення Тижня іноземних мов у гімназії дає змогу учням розкрити свої творчі здібності, дізнатися ще більше цікавої інформації, поглибити власні знання, а можливо, навіть визначити подальшу долю.

Категорія: Інформація