Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Зустріч п’ятикласників із Сергієм Пантюком

Опубліковано 20-10-2017, 19:19

531
Зустріч п’ятикласників із Сергієм Пантюком
Нещодавно урок української літератури в 5-А та 5-Б класах Рівненської української гімназії провів відомий український письменник із міста Києва Сергій Пантюк, дитячі твори якого рекомендовані для вивчення в п’ятих і шостих класах згідно з вимогами основної шкільної програми.

Категорія: Інформація

 

Прогулянка осіннім Львовом

Опубліковано 19-10-2017, 21:12

459
Прогулянка осіннім Львовом
Коли жовтобагряна осінь дарує тепло, а павутинки бабиного літа кличуть у мандри, то так хочеться скористатися шансом поїхати в таємниче, завжди казкове місто Лева.
Ми з величезним задоволенням поділимося враженнями від поїздки до таких знайомих і водночас невідомих львівських будівель, адже гімназистам 7-Б класу випала нагода оглянути Львів з висоти пташиного польоту, піднявшись східцями на міську ратушу.

Категорія: Інформація

 

Подорож живописним Поділлям

Опубліковано 19-10-2017, 21:08

489
Подорож живописним Поділлям
Сонечком зустріла Умань восьмикласників-мандрівників з Рівного. Під його промінням Софіївський парк вигравав усіма барвами та відтінками золотої осені. У тому, що це справжня перлина України, шедевр садово-паркового мистецтва світового рівня, місце, куди будеш прагнути приїздити знову й знову, переконались усі без винятку учасники дводенної мандрівки.

Категорія: Інформація

 

«П’ятикласники – олімпійці!»

Опубліковано 19-10-2017, 21:05

452
«П’ятикласники – олімпійці!»
У вівторок на стадіоні «Авангард» був проведений Олімпійський урок з легкої атлетики. У ньому брали участь учні 5 х класів різних шкіл. На урок завітали рівненські майстри спорту, а саме: Джалалабаєва Марія, Павло Білий та Грабовський Антон.
Під час спортивного уроку діти змагалися в різних естафетах: біг на дистанцію 25м, біг з бар’єрами та з фітбольними м’ячами. Також учні змагались у стрибках у довжину та метанні м’яча.

Категорія: Інформація

 

Знай своє минуле

Опубліковано 19-10-2017, 21:03

389
Знай своє минуле
12 жовтня, напередодні великого свята Покрови, учні 10-х класів разом із вихователем Панасюк О.Ф. та вчителями Сациком Сергієм Петровичем, Сацик Людмилою Віталіївною відправились у цікаву мандрівку в урочище Гурби. Екскурсія була проведена з метою патріотичного виховання молодого покоління та присвячена 75-річчю створення Української Повстанської Армії.

Категорія: Інформація

 

Європейські вихідні одинадцятикласників

Опубліковано 19-10-2017, 20:59

387
Європейські вихідні одинадцятикласників
У 2014 році Україна остаточно визначилась з євроінтеграційним вибором. Світ, і перш за все Європа, побачили нашу державу не просто географічною зоною, заселеною людьми, а нацією, яка визначилась зі своєю дорогою. Наразі українці складають важкий іспит на становлення України як європейської країни.

Категорія: Інформація

 

Святкова вечірка

Опубліковано 19-10-2017, 20:56

422
Святкова вечірка
14 жовтня українці святкують не тільки Покрову, а також День захисника України. Цим святом Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв її землю у воєнні роки, захистив від рабства й ганьби та в мирні роки охороняє її волю, честь і незалежність. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів й офіцерів — запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі.

Категорія: Інформація

 

Фестиваль-огляд «Червона калина»

Опубліковано 16-10-2017, 20:52

553
Фестиваль-огляд «Червона калина»
З нагоди відзначення Дня захисника України, 75-ої річниці утворення Української повстанської армії, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці 10 жовтня в гімназії відбувся конкурс патріотичної пісні (для учнів 5-9 класів) та фестиваль-огляд стройової підготовки й військово-патріотично пісні (для учнів 10-11 класів). Цей захід проводився з метою популяризації української пісні, виховання в гімназистів патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого.

Категорія: Інформація

 

У гостях в «особливих» дітей

Опубліковано 16-10-2017, 20:48

538
У гостях в «особливих» дітей
Цікавим та насиченим став початок жовтня для учнів 6-Б класу. «Чому ?» - запитаєте ви. А тому, що гімназисти разом із вихователем Наталією Мирославівною побували в гостях в «особливих» діток.

Категорія: Інформація

 

Вихідні в зоопарку

Опубліковано 16-10-2017, 20:44

456
Вихідні в зоопарку
Рівненський зоопарк вважають одним із найкращих в Україні. Про нього знає ледь не кожен українець! Гімназисти 6-Б класу вирішили з'ясувати, чи правда це. Тому 6 жовтня разом з вихователем Наталією Мирославівною вони вирушили в зоопарк відсвяткувати День літнього іменинника.

Категорія: Інформація