Рівненський ліцей

Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

386
Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації
7 грудня виповнилося 120 років з дня народження Катерини Білокур. Це воістину художниця планетарного масштабу! Варто лише раз побачити її полотна, щоб полюбити їх назавжди. Тому гімназисти не могли пройти осторонь цієї події і взяли участь у спільному мистецькому проєкті: «Народжена для вічності».
Учителем образотворчого мистецтва Оленою Андріївною Бурець була підготовлена та представлена інформація про цю незвичну жінку «Творчість Катерини Білокур – це код нашої нації». Гімназисти дізналися, що художниця, яка, попри всі прагнення, не змогла отримати жодного уроку живопису, зуміла так майстерно передати на полотнах красу живої природи, що, стоячи перед її картинами, кожен відчуває легенький подих вітерцю та аромат троянд, шипшини, півоній... Немов сам Господь водив її рукою!

Категорія: Інформація

 

Безпека понад усе

Опубліковано 14-12-2020, 20:50

387
Безпека понад усе
Що робити, якщо вас ображають? Якщо людина не просто крикнула вам услід щось образливе чи залишила негативний коментар на сторінці? Як реагувати на образи та агресію? Як гідно відповісти на хамство й грубість? Не знаєте? А ми вже знаємо.
3 грудня шестикласники разом з вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та вчителем з основ здоров’я Невірковець Вікторією Анатоліївною відвідали Обласну наукову бібліотеку.

Категорія: Інформація

 

У світі чарівної книги

Опубліковано 14-12-2020, 20:49

376
У світі чарівної книги
Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з нею допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. З цією метою учні 6-х класів (23 та 25 листопада) разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та бібліотекарем Котолюз Ларисою Миколаївною завітали в чарівну оселю книги – Обласну наукову бібліотеку.

Категорія: Інформація

 

Вітання бійцям від учнів Рівненської української гімназії

Опубліковано 14-12-2020, 20:46

428
Вітання бійцям від учнів Рівненської української гімназії
Наближається святкування Дня Збройних Сил України, і в перші дні грудня гімназисти традиційно шлють вітання нашим воїнам на схід країни в зону проведення операції об’єднаних сил.
Учні подякували бійцям за те, що ті щодня виконують дуже важливу місію: захищають рідну землю, нашу незалежність та свободу. Гімназисти доповнили свої вітальні листівки та листи солодкими гостинцями: цукерками та шоколадками.

Категорія: Інформація

 

Великий голод – великий гріх

Опубліковано 14-12-2020, 20:41

362
Великий голод – великий гріх
Голодомор – це найжахливіші сторінки в історії українського народу, які ще сьогодні відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу.
Як пам'ять про ті страшні дні, у співпраці з бібліотекою сімейного типу було проведено годину спілкування для учнів 5-х класів, приурочену вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

Категорія: Інформація