Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Правила нарахування балів за завдання ЗНО

Опубліковано 11-11-2018, 20:36

255
Правила нарахування балів за завдання ЗНО
Наказом Українського центру оцінювання якості освіти №156 від 16 жовтня 2018 року затверджено Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Категорія: Інформація

 

Виховуємо законослухняність з дитинства!

Опубліковано 11-11-2018, 20:33

267
Виховуємо законослухняність з дитинства!
7 листопада з нагоди Тижня безпеки дорожнього руху до Рівненської української гімназії завітали патрульні поліцейські. З п’ятикласниками РУГ правоохоронці піднімали питання безпечного поводження на дорозі, правил дорожнього руху та наслідків їх порушення.
Іванна Бояківська та її колеги традиційно провели бесіду-роз’яснення, закріпили отримані знання у формі вікторини та рольової гри.

Категорія: Інформація

 

Пробне ЗНО 2019

Опубліковано 6-11-2018, 22:10

264
Пробне ЗНО 2019
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання вже кілька років поспіль є одним із способів підготовки до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Цьогоріч одним із нововведень УЦОЯО є те, що учасниками пробного ЗНО можуть стати учні 10-их та 11-их класів, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років, які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування, як то кажуть, із середини та випробувати свої сили з окремих предметів.

Категорія: Інформація

 

Справжні піцейоли

Опубліковано 31-10-2018, 22:01

390
Справжні піцейоли
До дня кулінара та кухаря, який щорічно відзначають 20 жовтня, гімназисти 7-Б класу відвідали Рівненську обласну бібліотеку, де працівники відділу абонементу підготували смачний та цікавий захід. Семикласники дізналися про історію виникнення цього свята. Виявляється, що давним-давно кроманьонець випадково засунув у багаття шматок м’яса й зрозумів, що так воно смачніше. Так з’явився перший кухар. Це, звичайно, жарт, але хороших кухарів цінували у всі часи.

Категорія: Інформація

 

Вікенд у Кракові

Опубліковано 23-10-2018, 21:39

414
Вікенд у Кракові
Незабутню подорож до Республіки Польща здійснили гімназисти 5, 7, 8 класів разом із вихователями Лупіною Наталією Мирославівною і Тарарук Дариною Павлівною. Діти відвідали найвизначніші місця Кракова, дізналися про історію давнього міста, побачили найстаріший у Центральній Європі Ягеллонський університет, оглянули Головний ринок, Маріацький костел, вежу ратуші.

Категорія: Інформація

 

Козацькі пороги 7-А класу

Опубліковано 23-10-2018, 21:36

341
Козацькі пороги 7-А класу
Погожого осіннього дня дівчатка 7-А класу влаштували для хлопчиків випробування у вигляді так званих порогів.
У давні часи пороги були перешкодою на шляху тих, хто плив Дніпром на Січ. Вважалося, що справжнім козаком може зватися лише той, хто пройшов хоч раз у житті через такі перешкоди. Отримавши маршрутні листи, хлопчики вирушили до «Лебединки», де були організовані пороги-перешкоди: «Склади слово», «Народна мудрість», «Віднайди скарби гетьмана Полуботка», «Розшифруй послання козака Мамая», «Як козаки олімпійцями стали» та інші.

Категорія: Інформація

 

Квест-2018 на Покрову

Опубліковано 23-10-2018, 21:32

411
Квест-2018 на Покрову
Цікаве в давно відомому, нетипове в буденному, нове в звичному – усе це й ще багато дружнього спілкування, примхливого осіннього сонечка, позитивних емоцій та драйву – у «Квесті на Покрову».

Категорія: Інформація

 

Кольоровий день

Опубліковано 22-10-2018, 22:06

399
Кольоровий день
Стоять ясні теплі дні, погода така, що хочеться блукати тихими стежинами та милуватися красою, що оточує тебе. Очі розбігаються від розмаїття кольорів. І не дивно, що саме восени в Україні відзначають День художника.

Категорія: Інформація

 

Цікавий квест для семикласників

Опубліковано 21-10-2018, 19:07

373
Цікавий квест для семикласників
19 жовтня дівчатка 7-Б класу влаштували невеличкий квест для сильної половини класу. Хлопчикам потрібно було пройти цікаві випробування: співати по смайликах, розгадувати зашифровані слова, вирішувати логічні задачки, танцювати, ще й продукти для борщу вибирати. Хлопчики справно виконали всі завдання дівчаток, за що отримали цікаві подарунки та гарно провели час з однокласниками.

Категорія: Інформація

 

Зустріч семикласників з інспектором патрульної поліції

Опубліковано 21-10-2018, 19:04

343
Зустріч семикласників  з інспектором патрульної поліції
Однією з актуальних проблем сьогодення є прояви насильницької поведінки серед підлітків. Будь-який школяр може опинитися в ситуації, коли його ображають, висміюють або ж, навпаки, учень може сам приєднатися до тих, хто знущається з інших.
З метою попередити булінг серед гімназистів вихователь Лупіна Наталія Мирославівна запросила на зустріч з учнями 7-Б класу інспектора патрульної поліції Бояківську Іванну Олександрівну.

Категорія: Інформація