Рівненський ліцей

Зоопарад у 8-Б

Опубліковано 10-10-2022, 20:08

225
Зоопарад у 8-Б
Мабуть, у світі немає жодної людини, якій би не подобалися тварини: великі або маленькі, грайливі чи ліниві, «модні» або звичайні, але від цього не менш улюблені. Головне, щоб люди не забували опікуватися ними, адже наші брати менші дуже вразливі та потребують постійної ласки та турботи.
Під час онлайн-зустрічі ліцеїсти 8-Б продемонстрували своїх улюбленців з допомогою фотодефіле, розповіли про їхні звички, гастровподобання.

Категорія: Інформація

 

STOP, насильство! ТАК, позитивна атмосферо!

Опубліковано 10-10-2022, 19:28

230
STOP, насильство! ТАК, позитивна атмосферо!
Тема сприяння позитивному освітньому середовищу в діяльності Рівненського ліцею «Український» посідає пріоритетне місце.
Саме з метою попередження явищ насильства, булінгу (кібербулінгу), для збереження благотворної атмосфери в класних колективах, підтримки та підвищення самооцінки ліцеїстів проведено ряд заходів під час акції «STOP, булінг».

Категорія: Інформація

 

Уроки доброти

Опубліковано 5-10-2022, 22:21

235
Уроки доброти
Всесвітній день тварин, який відзначається щороку 4 жовтня, – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких тварин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі, адже через зміни клімату, вирубку лісів гинуть не тільки поодинокі представники фауни, а й зникають цілі види.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з медіатором

Опубліковано 1-10-2022, 13:06

260
Зустріч з медіатором
«Вирішую конфлікти та будую мир довкола себе!» - під таким гаслом, за ініціативи класного керівника Медвєдєвої Л.О. та пані Василюк Мирослави, пройшла зустріч семикласників ліцею з Чепурною Ніною Петрівною, практичним психологом, медіатором Новодеркульського ліцею імені Андрія Пастухова, що в Луганській області.

Категорія: Інформація