Рівненський ліцей

«В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»

Опубліковано 18-03-2021, 21:34

466
«В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»
В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди-світочі, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців такими світочами, без сумніву, є Тарас Шевченко, Леся Українка. У кінці лютого - на початку березня в гімназії пройшов онлайн-конкурс читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».

Категорія: Інформація

 

Звучать Шевченкові слова

Опубліковано 16-03-2021, 21:30

740
Звучать Шевченкові слова
Твори геніальних поетів ніколи не бувають прочитані до кінця…
Поет від Бога, великий Кобзар, Тарас Шевченко щоразу своїм гарячим, мудрим словом пробуджує та спонукає нас, молодь, до духовності, високої народності, свободи, правдивості, віри в краще майбутнє.
До дня народження Тараса Шевченка 10 березня учні 9-А класу провели літературний вечір «Звучать Шевченкові слова».

Категорія: Інформація

 

Театральна шевченкіана

Опубліковано 16-03-2021, 21:23

370
Театральна шевченкіана
Тарас Шевченко – найталановитіший український письменник. Його твори відомі всьому світу. Тому не дивно, що наш клас вирішив відволіктися від буденності та сходити на виставу за його творами.

Категорія: Інформація

 

ЗНО в «капелюсі»…

Опубліковано 12-03-2021, 16:54

378
ЗНО в «капелюсі»…
Про складання зовнішнього незалежного оцінювання за останні два роки нами вже говорено-переговорено. А тут Світлана Леонідівна, психолог нашої гімназії, запропонувала обмінятися думками про надважливе для одинадцятикласників цьогорічне тестування відповідно до правил вправи-гри «Шість капелюхів».
Метод «Шість капелюхів» – це соціально-психологічна рольова гра, сенс якої полягає в тому, щоб розглянути одну й ту саму життєву задачу – у нашому випадку питання тестування рівня навченості - з шести незалежних один від одного поглядів. Це дозволило сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги й недоліки ЗНО.

Категорія: Інформація

 

Добро повертається!

Опубліковано 9-03-2021, 22:02

410
Добро повертається!
Нещодавно в Україні відзначався День спонтанного прояву доброти.
Доброта – це прояв щирих, добрих почуттів до когось. Вона робить нас чуйними й терпимими, здатними дарувати турботу та любов. В Україні це свято поки широкого поширення не отримало. Проте епізодично в цей день проводяться благодійні заходи.
Так, гімназисти нашого 6 класу разом із вихователем у цей день відвідали обласну наукову бібліотеку, де був підготовлений цікавий захід до Дня спонтанного прояву доброти.

Категорія: Інформація

 

Brain-ring “Do You Know English?”

Опубліковано 3-03-2021, 21:29

536
Brain-ring “Do You Know English?”
Учні 6-Б класу брали участь у брейн-ринзі “Do you Know English?”.
Дві команди Dream Team House та Lepton House з ентузіазмом відповідали на питання, відгадували загадки та доповнювали слова пісень. Учасники гарно працювали в командах. Перемогла команда Lepton House (капітан команди Тимошенко Валерія).

Категорія: Інформація

 

9-А клас на виставці картин «живої легенди»

Опубліковано 1-03-2021, 21:21

390
9-А клас на виставці картин «живої легенди»
26 лютого гімназисти 9-А класу разом з вихователем Лупіною Н.М. та вчителем мистецтва Туровською Л.І. відвідали виставку «живої легенди» - Емми Андієвської.
Екскурсовод розповіла учням про життєвий та творчий шляхи художниці. Дев`ятикласники дізналися, що Еммі Іванівні 90 років, вона народилася в Сталіно, навчалася в Німеччині, нині є американкою, проживає в Мюнхені та Нью-Йорку, але в її жилах тече кров п’яти поколінь запорізьких козаків. «Я все життя тільки й жила для України», - ці слова найбільше вразили дітей, а ще той факт, що художниця подарувала нашому місту картину «Сім`я».

Категорія: Інформація

 

Зустріч з науковцями Рівного

Опубліковано 1-03-2021, 19:10

375
Зустріч з науковцями Рівного
Гімназисти 9-Б класу разом з вихователем Наталією Мирославівною Лупіною зустрілися з науковцями Рівненського обласного краєзнавчого музею Аллою Українець та Ігорем Марчуком.
Під час заходу заслужений працівник культури України Алла Українець, авторка багатьох наукових праць, збирачка та популяризаторка української минувшини, авторка першої етнографічної експозиції в Рівненському краєзнавчому музеї, поділилася останніми розвідками-дослідженнями волинського Полісся.

Категорія: Інформація