Рівненський ліцей

Я люблю Україну!

Опубліковано 24-02-2021, 22:32

374
Я люблю Україну!
Уже традиційним у Рівненській українській гімназії для одинадцятикласників стало інтелектуально-розважальне шоу «Я люблю Україну!», покликане вкотре сказати всім, як гордо звучить фраза «Я українець(-ка)!» .
У грі брали участь дві команди («Двохсотбальники» та «Дисиденти»), учасники яких продемонстрували надзвичайну ерудованість, прекрасну пам'ять, запальний азарт, весело-жартівливий оптимізм!

Категорія: Інформація

 

Вікторина “У світі загадок”

Опубліковано 23-02-2021, 06:27

501
Вікторина “У світі загадок”
18 лютого для учнів 5-Б класу було проведено вікторину під назвою “У світі загадок”. Для гри діти об’єдналися у дві команди: “Best friends”(капітан Черницька В.) та “Cucumbers” (капітан Штрімайтіс Т.). Учителі Жук Л.Р. та Литовченко Н.М. слідкували за грою та допомагали визначити переможців.
Учасники гри відкривали скриньки та відповідали на питання, складали пазли, відгадували загадки на картках та добирали відповіді до них серед стикерів, шукали на малюнках 15 предметів, які не відразу помітні, а також виконували завдання, які вибирало для них Колесо фортуни.

Категорія: Інформація

 

Знай наших!

Опубліковано 23-02-2021, 06:22

339
Знай наших!
Місто Новоград-Волинський є рідним для Лесі Українки, тому й не дивно, що, мабуть, першим в Україні починає вшановувати пам’ять своєї великої землячки.
Так, з нагоди 150-ої річниці від Дня народження поетеси в цьому місті 7 лютого було проведено відкритий турнір з волейболу «Лесині зустрічі», де команда дівчат Рівненської української гімназії здобула впевнену перемогу!
Вітаємо наших юних спортсменок та їх тренера Сергія Васильовича Анікіна!

Корчага Н.В., педагог-організатор

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 20-02-2021, 08:41

445
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності та згадує Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні лютого відбувалися трагічні події на майдані Незалежності.
19 лютого педагоги та учні Рівненського української гімназії в рамках Уроків пам’яті Героїв Небесної Сотні згадали співвітчизників, убитих під час мирних акцій протесту, переглянули відеоролики «Характери Гідності» та провели акцію «Дякую Героям».

Категорія: Інформація

 

День безпеки в інтернеті

Опубліковано 18-02-2021, 22:13

389
День безпеки в інтернеті
09 лютого 2021 року у світі відзначався День безпечного інтернету.
До Дня безпечного інтернету долучилася й Рівненська українська гімназія. У закладі пройшла інформаційна акція «Безпека в інтернеті», у ході якої гімназисти вкотре переконалися у важливості безпечного та позитивного використання цифрових технологій.
У кожному класі підлітки разом з педагогами обговорили пам’ятку «Основні правила безпечної роботи в інтернеті». Учні 6, 8 класів (вихователі Панасюк Олена Феодосіївна, Бурець Олена Андріївна) під час заняття «Уважні онлайн» пересвідчилися, наскільки небезпечним може виявитися спілкування з незнайомими людьми через мережу Інтернет.

Категорія: Інформація

 

Як зацікавити старшокласників англійською?

Опубліковано 18-02-2021, 22:03

378
Як зацікавити старшокласників англійською?
Перегляд фільму іноземною мовою стовідсотково змусить вивчити нові слова та конструкції.
15 лютого учні 9-А класу переглядали уривки фільму, виконували цікаві завдання до відео, вивчили нові слова та вирази. А ще кожен описав своє ідеальне побачення)))

Категорія: Інформація

 

Благодійний книжковий ярмарок у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 18-02-2021, 21:51

357
Благодійний книжковий ярмарок у Рівненській українській гімназії
З 9 по 11 лютого в гімназії тривав благодійний книжковий ярмарок «Книги творять дива». Цим заходом гімназисти відреагували на прохання рівненської письменниці Олени Медведєвої допомогти 13-річній Марійці Колеснік здійснити мрію: одужати та видати свою книжку «Друге диво».
У ці дні одні учні приносили та продавали цікаві сучасні книжки, інші купували ті, що вподобали, за приємною «демократичною» ціною, були й ті, хто приносив добровільні пожертви до скриньки. У підсумку для здійснення Марійчиної мрії гімназисти переказали всі зібрані кошти на картку родини.

Категорія: Інформація

 

Е-буклети про наше місто

Опубліковано 15-02-2021, 21:34

550
Е-буклети про наше місто
Вивчення іноземної мови – процес складний, багатогранний і цікавий, тому проведення Тижня іноземних мов у гімназії дає змогу учням розкрити свої творчі здібності, дізнатися ще більше цікавої інформації, поглибити власні знання, а можливо, навіть визначити подальшу долю.

Категорія: Інформація

 

Віртуальна подорож Британією

Опубліковано 15-02-2021, 20:27

368
Віртуальна подорож Британією
10 лютого учні 8-Б класу віртуально подорожували Британією. Співали пісень, розгадували значення ідіом, грали в taboo й ознайомлювалися з дивними британськими традиціями та святкуваннями.
У гімназії лунали хіти The Beatles та Raging bone man.

Категорія: Інформація

 

Картини з доповненою реальністю

Опубліковано 9-02-2021, 21:26

373
Картини з доповненою реальністю
4 лютого наш 6-Б клас разом із вихователем Оленою Феодосіївною та бібліотекарем Ларисою Миколаївною відвідали галерею «Євро - Арт». Там ми познайомилися з картинами української художниці та письменниці Емми Андієвської. У світі вона більше відома як художниця, але в Україні шанують і її літературний талант. Таке знайомство було дуже доречним, адже нещодавно на уроках української літератури ми вивчали її казку-притчу «Говорюща риба». Художниця створює також ілюстрації до своїх літературних творів.

Категорія: Інформація