Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Виставка творчих робіт Наталії Грицай

Опубліковано 18-03-2021, 23:06

41
Виставка творчих робіт Наталії Грицай
Учні 8-Б класу відвідали персональну виставку Наталії Грицай, творчі роботи якої експонуються у відділі мистецтв міської бібліотеки ім. В. Короленка.

Категорія: Інформація

 

Рarlez-vous Français?

Опубліковано 18-03-2021, 22:58

59
Рarlez-vous Français?
Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо, перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.
Уже неодноразово наші учні доводили, що вони на високому рівні знають іноземні мови. От і цьогоріч гімназисти складали іспит з французької мови та отримали DELF/DALF - дипломи на знання французької як іноземної мови, які видаються Міністерством національної освіти Франції.

Категорія: Інформація

 

Майстер-клас у бібліотеці

Опубліковано 18-03-2021, 22:20

37
Майстер-клас у бібліотеці
Для учнів 8-А класу в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці у відділі документів іноземними мовами був проведений майстер-клас з опанування швейної машинки та майстер-клас з користування ручками й 3D-окулярами.
Ми ознайомилися з історією винаходів: від нарисів Леонардо да Вінчі до сьогодення. Пізніше нам продемонстрували, як користуватися швейною машинкою та дозволили шити самостійно.

Категорія: Інформація

 

Тарас Шевченко та Рівненщина

Опубліковано 18-03-2021, 22:13

33
Тарас Шевченко та Рівненщина
2 березня учні 8-А класу відвідали Рівненську обласну бібліотеку з нагоди 207 дня народження видатного письменника Тараса Григоровича Шевченка.
На заході нам розказували про життя видатного письменника та художника, демонстрували презентацію місць, де побував Т.Г.Шевченко, та декламували його вірші.

Категорія: Інформація

 

«В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»

Опубліковано 18-03-2021, 21:34

70
«В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»
В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди-світочі, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців такими світочами, без сумніву, є Тарас Шевченко, Леся Українка. У кінці лютого - на початку березня в гімназії пройшов онлайн-конкурс читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».

Категорія: Інформація

 

Звучать Шевченкові слова

Опубліковано 16-03-2021, 21:30

65
Звучать Шевченкові слова
Твори геніальних поетів ніколи не бувають прочитані до кінця…
Поет від Бога, великий Кобзар, Тарас Шевченко щоразу своїм гарячим, мудрим словом пробуджує та спонукає нас, молодь, до духовності, високої народності, свободи, правдивості, віри в краще майбутнє.
До дня народження Тараса Шевченка 10 березня учні 9-А класу провели літературний вечір «Звучать Шевченкові слова».

Категорія: Інформація

 

Театральна шевченкіана

Опубліковано 16-03-2021, 21:23

36
Театральна шевченкіана
Тарас Шевченко – найталановитіший український письменник. Його твори відомі всьому світу. Тому не дивно, що наш клас вирішив відволіктися від буденності та сходити на виставу за його творами.

Категорія: Інформація

 

ЗНО в «капелюсі»…

Опубліковано 12-03-2021, 16:54

62
ЗНО в «капелюсі»…
Про складання зовнішнього незалежного оцінювання за останні два роки нами вже говорено-переговорено. А тут Світлана Леонідівна, психолог нашої гімназії, запропонувала обмінятися думками про надважливе для одинадцятикласників цьогорічне тестування відповідно до правил вправи-гри «Шість капелюхів».
Метод «Шість капелюхів» – це соціально-психологічна рольова гра, сенс якої полягає в тому, щоб розглянути одну й ту саму життєву задачу – у нашому випадку питання тестування рівня навченості - з шести незалежних один від одного поглядів. Це дозволило сформувати найбільш повне уявлення про предмет дискусії та на логічному й емоційному рівнях оцінити переваги й недоліки ЗНО.

Категорія: Інформація

 

Добро повертається!

Опубліковано 9-03-2021, 22:02

67
Добро повертається!
Нещодавно в Україні відзначався День спонтанного прояву доброти.
Доброта – це прояв щирих, добрих почуттів до когось. Вона робить нас чуйними й терпимими, здатними дарувати турботу та любов. В Україні це свято поки широкого поширення не отримало. Проте епізодично в цей день проводяться благодійні заходи.
Так, гімназисти нашого 6 класу разом із вихователем у цей день відвідали обласну наукову бібліотеку, де був підготовлений цікавий захід до Дня спонтанного прояву доброти.

Категорія: Інформація

 

Brain-ring “Do You Know English?”

Опубліковано 3-03-2021, 21:29

104
Brain-ring “Do You Know English?”
Учні 6-Б класу брали участь у брейн-ринзі “Do you Know English?”.
Дві команди Dream Team House та Lepton House з ентузіазмом відповідали на питання, відгадували загадки та доповнювали слова пісень. Учасники гарно працювали в командах. Перемогла команда Lepton House (капітан команди Тимошенко Валерія).

Категорія: Інформація