Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк

Опубліковано 12-03-2020, 13:32

149
Онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк
На уроках української літератури п'ятикласники читали пригодницьку повість сучасної української письменниці Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі". Твір цікавенний! Тут тобі й патріотично налаштований привид, і машина Машка, яка не раз рятує головну героїню, і нечиста сила, яку треба перемогти, і козацька реліквія, і подорожі добре знайомими нам місцями (Дубенський замок, Тараканівський форт, Берестечко...). Скільки запитань було в наших п'ятикласників! Як виникла ідея написати про шаблю? А чи така шабля справді існувала? Чому письменниця вирішила розповісти про українські фортеці? І ще багато інших. Тож як зраділи і вчителька, і діти, коли пані Зірка відгукнулася на запрошення. 6 березня в гімназії відбулася онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк.

Категорія: Інформація

 

Мовний потяг

Опубліковано 5-03-2020, 19:31

122
Мовний потяг
У п’ятницю, 21 лютого, у всьому світі відзначався Міжнародний день рідної мови.
Наш 5-Б клас теж із нагоди цього свята взяв участь у «Мовному потязі». Його для нас підготували 6-класники. І містив цей поїзд багато цікавих та пізнавальних завдань.

Категорія: Інформація

 

«Не все одно… хто є ми самі»

Опубліковано 29-02-2020, 10:16

118
«Не все одно… хто є ми самі»
У лютому Україна згадує видатного українського письменника, журналіста й публіциста, члена уряду УНР у вигнанні Уласа Самчука, життєтворчість якого пов’язана з Рівненщиною. Десятикласники теж приєдналися до вшанування пам'яті й стали учасниками організованих обласною бібліотекою літературних читань «Художній літопис української історії: роман «Волинь» Уласа Самчука», присвячених 115-річчю від дня народження нашого земляка.

Категорія: Інформація

 

Віват юним науковцям РУГ!

Опубліковано 29-02-2020, 10:13

125
Віват юним науковцям РУГ!
Найщиріші вітання від педагогічного колективу переможцям, найкращим МАНівцям – юним науковцям гімназії 2020 року.
Команда РУГ (33 гімназисти-слухачі та дійсні члени РМАНУМ) 15 та 23 лютого взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Спочатку написали контрольні випробування з базового предмету, а потім захистили свої роботи. Гімназисти здобули 4 перших, 3 других та 12 третіх місць.

Категорія: Інформація

 

«Рівне у долях його мешканців»

Опубліковано 29-02-2020, 10:06

111
«Рівне у долях його мешканців»
Вихователь Бурець Олена Андріївна запросила до учнів сьомих класів Рівненської української гімназії завідувачку відділу виставок Рівненського обласного краєзнавчого музею п. Галину Данильчук – людину, яка змогла приєднати (завдяки своїй любові) цілу армію прихильників та симпатиків до «рівненської старовини». Чого вартий лише її проєкт «Свята вулиці Поштової»?..

Категорія: Інформація

 

Дивовижне поряд

Опубліковано 29-02-2020, 10:03

75
Дивовижне поряд
Одного сонячного дня учні 6-х класів потрапили на чудову зустріч з рівненською майстринею Оленою Медведєвою, єдиною у світі вишивальницею книг. На екскурсії, яка відбулася в музеї Уласа Самчука, мисткиня презентувала найкращі свої роботи – вишивані, а також в’язані, плетені, різьблені та випалені, зроблені з лози, ще й прикрашені бурштиновим камінням книги.

Категорія: Інформація

 

Участь у міжнародному конкурсі з народознавства

Опубліковано 29-02-2020, 10:00

79
Участь у міжнародному конкурсі з народознавства
Змагання – це цікаво, весело та пізнавально, тому вихователем Бурець Оленою Андріївною було запропоновано семикласникам узяти участь у міжнародному дистанційному конкурсі «Українське народознавство» від «Всеосвіти».

Категорія: Інформація

 

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Опубліковано 23-02-2020, 16:02

106
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Шість років минуло з того часу, як перемогли гідність і свобода. Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплачено за цю перемогу, – загибель людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни. Вони були звичайними людьми: науковцями, програмістами, митцями, студентами, учителями, підприємцями... – і віддали найдорожче, життя, аби ми могли жити в новій, вільній та демократичній державі.

Категорія: Інформація

 

Свято зустрічі випускників у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 11-02-2020, 19:38

159
Свято зустрічі випускників у Рівненській українській гімназії
Є в шкільному календарі дата, яка має магічну силу повертати, хоч і ненадовго, дорослих у дитинство – Свято зустрічі випускників! І з цієї нагоди 1 лютого в гімназії відбулася традиційна зустріч випускників РУГ різних років. Поринути в спогади про дитинство, зустріти педагогів, побачити шкільних друзів мали можливість випускники 2005, 2008, 2010, 2013, 2015, 2017, 2018, 2019 років.

Категорія: Інформація

 

Цікаві зустрічі

Опубліковано 11-02-2020, 19:34

135
Цікаві зустрічі
24 січня до учнів 5-Б класу на годину спілкування приходили представники організації «Пласт» – Радомир, Олександр, Олена та Юля. Вони говорили про пластові звичаї та традиції, правила, обов’язки, а також про перші пригоди. З розповідей гостей ми дізналися, наприклад, про те, що пластуни мають декілька вікових груп: найменші – до 6 років, новачки від 6 до 11, підлітки – від 12 до 18, а також молодь від 18 до 35 років. Проте пластуном можна бути й від 35 аж до безкінечності. Перед тим, як вступити до «Пласту», потрібно скласти присягу. Проте є люди, які не наважуються стати пластунами, їх називають спостерігачами.

Категорія: Інформація