Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Увага! «Книгоманія»!

Опубліковано 15-03-2020, 21:31

136
Увага! «Книгоманія»!
Березень дуже багатий на знаменні та пам’ятні дати. Цього місяця ми відзначаємо і початок весни, і Мамине свято, і день народження Тараса Шевченка, і Всеукраїнський тиждень дитячого читання. А ще в березні проходить безліч конкурсів та змагань, у яких обов’язково беруть участь гімназисти.

Категорія: Інформація

 

Країнознавча вікторина «Великобританія»

Опубліковано 15-03-2020, 21:29

128
Країнознавча вікторина «Великобританія»
Чи знаєте ви, скільки чашок чаю випивають британці? А з чого роблять шотландські волинки? І що таке Ольстер?
Ці та інші цікаві запитання підготували для учнів 7 класів дев’ятикласники Миронюк Вікторія, Бурченя Анна, Медвідь Владислав, Кутра Іванна та Стасюк Аліна. Вони також виступили зі своїми інформативними презентаціями про частини Великобританії та Лондон. Потім, об’єднавшись у групи, усі грали в країнознавче лото.

Категорія: Інформація

 

Брейн-ринг «Learning English Is Fun»

Опубліковано 15-03-2020, 21:26

120
Брейн-ринг «Learning English Is Fun»
Учні 6-А та 6-Б класів з азартом змагалися в інтелектуальній грі брейн-ринг. Чотири команди Super Stars (капітан Яцунь Олександр), Moonlight (капітан Плюхов Андрій), Green Forest (капітан Буднік Марк) та Empire (капітан Зух Артем) із захватом відповідали на питання.

Категорія: Інформація

 

Онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк

Опубліковано 12-03-2020, 13:32

149
Онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк
На уроках української літератури п'ятикласники читали пригодницьку повість сучасної української письменниці Зірки Мензатюк "Таємниця козацької шаблі". Твір цікавенний! Тут тобі й патріотично налаштований привид, і машина Машка, яка не раз рятує головну героїню, і нечиста сила, яку треба перемогти, і козацька реліквія, і подорожі добре знайомими нам місцями (Дубенський замок, Тараканівський форт, Берестечко...). Скільки запитань було в наших п'ятикласників! Як виникла ідея написати про шаблю? А чи така шабля справді існувала? Чому письменниця вирішила розповісти про українські фортеці? І ще багато інших. Тож як зраділи і вчителька, і діти, коли пані Зірка відгукнулася на запрошення. 6 березня в гімназії відбулася онлайн-зустріч із Зіркою Мензатюк.

Категорія: Інформація

 

Мовний потяг

Опубліковано 5-03-2020, 19:31

122
Мовний потяг
У п’ятницю, 21 лютого, у всьому світі відзначався Міжнародний день рідної мови.
Наш 5-Б клас теж із нагоди цього свята взяв участь у «Мовному потязі». Його для нас підготували 6-класники. І містив цей поїзд багато цікавих та пізнавальних завдань.

Категорія: Інформація

 

«Не все одно… хто є ми самі»

Опубліковано 29-02-2020, 10:16

118
«Не все одно… хто є ми самі»
У лютому Україна згадує видатного українського письменника, журналіста й публіциста, члена уряду УНР у вигнанні Уласа Самчука, життєтворчість якого пов’язана з Рівненщиною. Десятикласники теж приєдналися до вшанування пам'яті й стали учасниками організованих обласною бібліотекою літературних читань «Художній літопис української історії: роман «Волинь» Уласа Самчука», присвячених 115-річчю від дня народження нашого земляка.

Категорія: Інформація

 

Віват юним науковцям РУГ!

Опубліковано 29-02-2020, 10:13

125
Віват юним науковцям РУГ!
Найщиріші вітання від педагогічного колективу переможцям, найкращим МАНівцям – юним науковцям гімназії 2020 року.
Команда РУГ (33 гімназисти-слухачі та дійсні члени РМАНУМ) 15 та 23 лютого взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Спочатку написали контрольні випробування з базового предмету, а потім захистили свої роботи. Гімназисти здобули 4 перших, 3 других та 12 третіх місць.

Категорія: Інформація

 

«Рівне у долях його мешканців»

Опубліковано 29-02-2020, 10:06

111
«Рівне у долях його мешканців»
Вихователь Бурець Олена Андріївна запросила до учнів сьомих класів Рівненської української гімназії завідувачку відділу виставок Рівненського обласного краєзнавчого музею п. Галину Данильчук – людину, яка змогла приєднати (завдяки своїй любові) цілу армію прихильників та симпатиків до «рівненської старовини». Чого вартий лише її проєкт «Свята вулиці Поштової»?..

Категорія: Інформація

 

Дивовижне поряд

Опубліковано 29-02-2020, 10:03

75
Дивовижне поряд
Одного сонячного дня учні 6-х класів потрапили на чудову зустріч з рівненською майстринею Оленою Медведєвою, єдиною у світі вишивальницею книг. На екскурсії, яка відбулася в музеї Уласа Самчука, мисткиня презентувала найкращі свої роботи – вишивані, а також в’язані, плетені, різьблені та випалені, зроблені з лози, ще й прикрашені бурштиновим камінням книги.

Категорія: Інформація

 

Участь у міжнародному конкурсі з народознавства

Опубліковано 29-02-2020, 10:00

79
Участь у міжнародному конкурсі з народознавства
Змагання – це цікаво, весело та пізнавально, тому вихователем Бурець Оленою Андріївною було запропоновано семикласникам узяти участь у міжнародному дистанційному конкурсі «Українське народознавство» від «Всеосвіти».

Категорія: Інформація