Рівненський ліцей

Доброчинна акція «Допоможемо воїнам на реабілітації»

Опубліковано 25-05-2023, 20:33

34
Доброчинна акція «Допоможемо воїнам на реабілітації»
Надворі майже літо, і ось-ось завершиться навчальний рік, але бажання робити добрі справи учні нашого ліцею мають завжди! Ось і зараз книголюби нашого ліцею вирішили зробити корисну справу та провести доброчинну акцію «Допоможемо воїнам на реабілітації».

Категорія: Інформація

 

Вихідні в Карпатах

Опубліковано 18-05-2023, 19:19

51
Вихідні в Карпатах
Відпочинок у Карпатах – це незабутні миті в горах серед хвойних лісів, гірських річок і струмків, цілющих джерел та озер. Саме тому ліцеїсти 8-А класу разом з батьками вирішили провести свої вихідні тут. Три незабутні дні в Пилипці (високогірному селі, яке розташоване на висоті 700-750 м над рівнем моря) запам’ятаються екскурсіями, іграми, вечірніми розмовами.

Категорія: Інформація

 

«Веселі мандри» медіаторів

Опубліковано 15-05-2023, 18:44

58
«Веселі мандри» медіаторів
Травень – місяць тепла, розквіту, підсумків та… народження нових ідей. Підлітки-медіатори освітніх закладів нашого міста вирішили у творчо-ігровій атмосфері проаналізувати виконане та спланувати роботу щодо зміцнення позитивної атмосфери в шкільних колективах наступного навчального року.

Категорія: Інформація

 

День Європи в Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 14-05-2023, 11:08

66
День Європи в Рівненському ліцеї «Український»
Попри те, що наша країна сьогодні знаходиться на шляху політичного приєднання до Євросоюзу, ми завжди почувалися європейцями. На жаль, історично склалося так, що десятиліттями в очах європейської спільноти наша країна була доповненням до «дружньої сім’ї братніх народів», яку уособлював радянський союз. Тому, перебуваючи в центрі Європи, сповідуючи європейські цінності, змушені сьогодні вириватися з кривавих «братніх» обіймів та бути щитом і захистом для Європи.

Категорія: Інформація

 

Урок біології в музеї

Опубліковано 11-05-2023, 18:59

39
Урок біології в музеї
Де найкраще вивчати біологію: у кабінеті, музеї чи на природі? У кабінеті вже пробували та й на природу ходили. А от у музеї уроків трохи мало. Тому 11 травня ліцеїсти 6-А перевіряли ефективність навчання в Рівненському краєзнавчому музеї. діти із задоволенням розглянули тему "Рослинний світ Рівненщини. Гриби".

Категорія: Інформація

 

Проєкт «Велике читання-2023. Читаємо Гридіна»

Опубліковано 10-05-2023, 21:10

52
Проєкт «Велике читання-2023. Читаємо Гридіна»
Учні 9-А класу Рівненського ліцею «Український» взяли участь в обласному проєкті «Велике читання 2023. Читаємо Гридіна».
У межах проєкту було проведено обговорення книги Сергія Гридіна «Незрозумілі» та «Не-ангел» за участі психологині Оксани Чигир. На заході п.Оксана говорила про те, як читання може впливати на нашу психіку та допомагати розв’язувати життєві проблеми.

Категорія: Інформація

 

Свято книги

Опубліковано 8-05-2023, 18:43

69
Свято книги
Світ стрімко змінюється. І вже ні для кого не секрет, що діти читають усе менше та менше. Книгам важко витримувати конкуренцію нарівні з відео, комп’ютерними іграми та інтернет-ресурсами. Але кожній людині, особливо юній, просто необхідно читати. Психологи стверджують, що саме читання розвиває інтелект та формує внутрішній світ дитини, тому гарною традицією в нашому ліцеї стало залучення дітей до спілкування з книгою під час книжкового свята для п’ятикласників.

Категорія: Інформація

 

Тиждень психологічних знань

Опубліковано 8-05-2023, 18:30

52
Тиждень психологічних знань
Пізнавально, по-дружньому емпатійно, творчо минув Тиждень психологічних знань у ліцеї. Школярі 5-А класу (Якобчук І. В.) у День мрій, що збуваються, ділилися найзаповітнішими бажаннями: перемога Збройних Сил України, повернення захисників (татусів, братів, хресних), намріяли стати успішними людьми, започаткувати власну справу, досягти успіхів у спорті, мистецтві... Переконані: озвучені\прописані мрії вже реалізуються!!!
Ліцеїсти 6-А класу (Бондар О. М.) ще раз переконалися, що вдячність - дуже потужний ресурс. П’ятикласники та школярі 6-Б класу (Рябущиць І. І.) продовжували презентувати себе та пізнавати однокласників, створюючи коло долоньок і сердець для збереження доброзичливої атмосфери в класних колективах.

Категорія: Інформація

 

День самоврядування-2023

Опубліковано 7-05-2023, 15:45

98
День самоврядування-2023
Цьогоріч 5 травня одинадцятикласники змогли відновити багаторічну гімназійну традицію, яку люблять не тільки учні, а сподіваємось, і наші вчителі. Упродовж трьох попередніх років День самоврядування, на жаль, неможливо було провести, адже спочатку були непрості часи локдауну, а потім — повномасштабне вторгнення в 2022 році перешкоджали проведенню цього незабутнього свята. Цього дня кожен учень 11 класу мав змогу відчути себе на місці улюбленого вчителя, працівника адміністрації чи технічного персоналу.

Категорія: Інформація

 

Тиждень науки. День п’ятий: юні спортсмени

Опубліковано 7-05-2023, 15:29

58
Тиждень науки. День п’ятий: юні спортсмени
Наш тиждень науки добіг до свого логічного завершення, яке ми провели на природі. Спорт – це теж наука, яка нас загартовує.
Саме в суботу (під наглядом дорослих) нам вдалося поєднати і науку, і відпочинок: ми і проводили досліди з фізики, і проводили майстер-клас з орієнтування на місцевості, і спілкувалися з тваринами, і грали у волейбол, футбол та різні цікаві ігри!

Категорія: Інформація