Рівненський ліцей

Кулінарний майстер-клас 7-А

Опубліковано 6-06-2022, 06:56

109
Кулінарний майстер-клас 7-А
Останній дзвоник 2022 через війну в Україні відбувався не так, як завжди. Для більшості школярів він пролунав онлайн. Для гімназистів 7-А класу це свято відбулося у форматі кулінарного майстер-класу.
Гімназисти від професійного кондитера не тільки дізналися, які смаколики можна приготувати з листкового тіста, але й самі приготували мініпіци з сирно-м'ясною начинкою та солодкі кошички з яблуками та полуницею, які при подачі прикрасили морозивом.

Категорія: Інформація

 

Зі святом Останнього дзвінка!!!

Опубліковано 3-06-2022, 06:41

179
Зі святом Останнього дзвінка!!!
Ось і підійшов до завершення цей непростий 2021-2022 навчальний рік. Він був насичений, плідний, але на жаль, оповитий чорною стрічкою війни, яка розривами снарядів пройшлася всією Україною, завітала в кожну українську родину, заполонила кожен куточок дитячих сердець.
Але ми переможемо, відбудуємо та будемо знову навчатися в затишних класах Рівненської української гімназії. Звичайно, цього не скажеш про наших випускників, перед якими відкрилася нова стежина їхнього життя. Проте ця стежина стане для них великим шляхом у майбутнє - мирне та сповнене радістю пізнання.
Щасливої життєвої дороги, випускники!
Щасливого та мирного літа, гімназисти!

Категорія: Інформація

 

Проєкт "День захисту дітей"

Опубліковано 31-05-2022, 20:26

257
Проєкт "День захисту дітей"
Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою....
1 червня - перший день літа. Саме в цей день відзначається Міжнародний День захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали патріотами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.
Гімназисти 5-6 класів підготували малюнки та зобразили, що хочуть жити У ВІЛЬНІЙ ТА МИРНІЙ УКРАЇНІ.

Категорія: Інформація

 

З Днем вишиванки!

Опубліковано 19-05-2022, 08:00

448
З Днем вишиванки!
З Днем вишиванки, гімназіє!
19 травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки, який об’єднує українців та наших друзів у шані та трепетній любові до вишитої сорочки. Для кожного з нас вишиванка не просто одяг, це оберіг, це символ, це зв'язок поколінь!

Категорія: Інформація

 

Україна – це Європа

Опубліковано 12-05-2022, 21:30

117
Україна – це Європа
День Європи відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом. Цей день – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Категорія: Інформація

 

Світ відкриває Україну

Опубліковано 10-05-2022, 18:55

127
Світ відкриває Україну
День Європи святкується Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня, тобто 21 травня 2022 р.
Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі: ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії всієї прогресивної Європи.

Категорія: Інформація

 

День Європи в РУГ

Опубліковано 10-05-2022, 18:46

104
День Європи в РУГ
В Україні День Європи відзначається в третю суботу травня. Це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Цьогоріч гімназисти взяли участь у низці онлайн-зустрічей з іноземцями, де обговорювали питання європейських цінностей, плюралізму та демократії.

Категорія: Інформація

 

Листівки воїнам від учнів РУГ

Опубліковано 26-04-2022, 13:03

147
Листівки воїнам від учнів РУГ
Готуючись до Великодня в колі родини, не забули наші учні і про мужніх воїнів, що воюють сьогодні, виборюючи в битвах велику Перемогу! Багато хто відгукнувся та приєднався до акції «Листівка солдату», адже всі ми розуміємо, як важливо сьогодні морально підтримати та зміцнити дух наших захисників!

Категорія: Інформація

 

Разом переможемо!

Опубліковано 12-04-2022, 19:45

108
Разом переможемо!
6 тисяч 220 доларів вдалося зібрати рівненським волонтерам під час благодійного ярмарку в польському місті Янів Любельський. Приємно, що в загальній сумі є і внесок гімназистів!

Категорія: Інформація

 

Дерево бажань від п’ятикласників

Опубліковано 12-04-2022, 18:32

148
Дерево бажань від п’ятикласників
Сьогодні все про мрії та фантазії. Про те, що кожне бажання чи мрію можна розфарбувати та втілити в життя. По-справжньому вміють мріяти лише діти. Дорослі ж забувають, що саме мрійники та фантазери відкривали нові землі та закони природи, винайшли колесо й писемність, паровий двигун і космічний корабель – тобто рухали цивілізацію. Та все ж, гадаємо, мрія – це щось більше, ніж прагнення просто щось мати чи досягти. Мрія – це те, що підносить нас над буденністю, веде, надає життю сенс. Тож будьмо сміливими й нестримними в мріях.

Категорія: Інформація