Рівненська українська гімназія

Творчість - профілактика руйнувань!

Опубліковано 31-03-2022, 15:28

76
Творчість - профілактика руйнувань!
Сьогочасна творчість - профілактика руйнувань! Так надихає своїх клієнтів та колег-психологів Вікторія Назаревич. Нині кожен думає про те, що надає сили та витримки для майбутнього, у чому та де його/її ресурси, суперсила?
Спробували поставити собі такі питання гімназисти та взяли папір і малювали те, що підказувала душа, якій дуже болить, і вона хоче очиститися та відродитися! Спробували відновлюватися та зміцнюватися!

Категорія: Інформація

 

Як говорити з дітьми про війну?

Опубліковано 24-03-2022, 16:07

94
Як говорити з дітьми про війну?
Як говорити з дітьми про війну? Яких правил слід дотримуватися та чого точно не можна робити?
Дати дитині відчуття безпеки. Дітям будь-якого віку дуже важливо відчувати безпеку. Вони мають бути впевнені, що коли приходять до своїх дорослих, яким довіряють - отримають відповідь.
Терпляче відповідати на ті самі питання знову. Діти, особливо маленькі, можуть ставити ті самі запитання знову і знову, ніби по колу. Дорослим треба бути готовими щоразу терпляче відповідати на ці питання. Знову і знову казати, що з нами все буде добре, все буде гаразд, українська армія хоробро і професійно нас захищає.

Категорія: Інформація

 

Міжнародний день рідної мови в РУГ

Опубліковано 24-03-2022, 09:01

74
Міжнародний день рідної мови в РУГ
Людина виростає в середовищі рідної мови, "зростається" з нею: уміння говорити рідною мовою стає таким самим натуральним явищем, як уміння дихати, ходити, їсти. Будь-який громадянин держави стає співносієм мови. І хоча від кожного з нас окремо доля мови не дуже залежить, однак мова доти залишається живою, доки існує спільнота носіїв, що вивчають її і користуються нею як рідною.

Категорія: Інформація

 

Вибір професії – це важливо!

Опубліковано 22-02-2022, 18:44

70
Вибір професії – це важливо!
Кожен гімназист ще задовго до вступу до вищих навчальних закладів занурюється в роздуми про свою майбутню професію.
17 лютого учням 10-Б класу Рівненської української гімназії було організовано зустріч з начальником відділу профорієнтації Лесею Петрівною та спеціалістом з профорієнтації Олесею Андріївною Рівненського обласного центру зайнятості.
На уроці фінансової грамотності учні разом з працівниками установи обговорювали аспекти успішного вибору професії та важливі людські якості, що забезпечать майбутнім працівникам затребуваність на ринку праці.

Категорія: Інформація

 

Книги – найкращий подарунок!

Опубліковано 21-02-2022, 23:13

62
Книги – найкращий подарунок!
14 лютого – день, який присвячений не лише закоханим. Саме тоді ми також відзначаємо Міжнародний день дарування книг. Свято це з’явилося в США 2014 року, коли власниця сайту, де продавалися дитячі книги, Еммі Бродмур поділилась ідеєю добровільного обміну книгами. Мета цього дня – зацікавити людей новими книгами, а також посилити інтерес до бібліотек.

Категорія: Інформація

 

Герої не вмирають!

Опубліковано 18-02-2022, 20:55

85
Герої не вмирають!
А Сотню вже зустріли небеса.
Летіли легко, хоч Майдан ридав.
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий,
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий.

Категорія: Інформація

 

День єднання в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 16-02-2022, 19:37

100
День єднання в Рівненській українській гімназії
Наш календар поповнився новим святом – Днем єднання, а значить, з’явився ще один привід разом порадіти, посміхнутися, укотре сказати щирі слова любові до своєї країни, підтримати та відчути одне одного.

Категорія: Інформація

 

До уваги всіх учасників освітнього процесу

Опубліковано 12-02-2022, 13:33

49
До уваги всіх учасників освітнього процесу
Упродовж цього тижня показники захворюваності учнів та вчителів Рівного значно знизилися, що дозволяє відновити повноцінне очне навчання в школах, тому 11 лютого на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про відновлення освітнього процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Рівного з понеділка 14.02.2022 року.

Категорія: Інформація

 

З пані Надією в серці назавжди...

Опубліковано 12-02-2022, 13:24

97
З пані Надією в серці назавжди...
Сумна звістка надійшла з Німеччини. Відійшла у вічність донька відомого художника Георгія Косміаді – Надія Саннов-Косміаді.
Жінка-легенда, меценатка, інтелігентна людина, мудра хранителька пам’яті свого батька, справжній друг нашої гімназійної родини…
Вона народилася в Рівному в далекому 1923 році та волею долі змушена була разом з родиною залишити рідне місто на довгі роки.

Категорія: Інформація

 

Разом для найкращого Інтернету!

Опубліковано 12-02-2022, 13:09

51
Разом для найкращого Інтернету!
8 лютого відбувся Всеукраїнський онлайн-флешмоб "Разом для найкращого Інтернету!" у межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України, у якому взяли участь учителі Рівненської української гімназії Віра Олександрівна Дундюк та Іванна Іванівна Рябущиць.
Дуже цікавим та пізнавальним стало заняття, проведене Антоніною Букач, директором Академії цифрового розвитку, яка поділилася із слухачами власним досвідом у галузі дистанційного навчання, безпечної роботи в інтернеті та провела такі цифрові вправи у віртуальних класах Google for Education.

Категорія: Інформація