Рівненський ліцей

«Vivat, назавжди, Alma mater!»

Опубліковано 2-09-2023, 21:26

78
«Vivat, назавжди, Alma mater!»
Саме таку назву має виставка до 100-річчя від дня заснування Рівненської української гімназії Федора Пекарського (1923 – 1939 рр.), яку напередодні 01 вересня було відкрито в обласному краєзнавчому музеї.
Згадати славну історію довоєнної гімназії, її талановитих викладачів та випускників-патріотів прийшли педагоги та діти сучасного освітнього закладу, науковці, педагоги, які в 1994 році зініціювали відродження гімназії, та жителі міста, яких цікавить історія рідного краю.

Категорія: Інформація

 

Першовересень у Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 2-09-2023, 12:26

97
Першовересень у Рівненському ліцеї «Український»
Ось і розпочався новий навчальний рік, і попри те, що вже вдруге в умовах війни, учні та педагоги все ж з оптимізмом та надією розпочинають навчання.
Урочиста лінійка об’єднала на святковому подвір’ї учнів 5, 9-11 класів, їхніх батьків та педагогів! Радо приймав у свої обійми ліцей нових ліцеїстів – п’ятикласників! У цей день вони мали також і перший урок «У єдності – ми сила!» На Урок знань «Ми українці: честь і слава незламним!» до учнів 6-А класу завітав особливий гість - захисник України, який боронить нашу державу в лавах ЗСУ, аеророзвідник 36 окремої бригади морської піхоти ім. адмірала О.Білинського Сергій Якобчук. У минулому році саме його підрозділу ми разом збирали кошти для придбання дрону.

Категорія: Інформація

 

Перший урок 10-А

Опубліковано 2-09-2023, 12:05

65
Перший урок 10-А
У 10-А класі пройшов перший урок з теми «Ми українці: честь і слава незламним!»
Мета уроку - виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу.

Категорія: Інформація

 

Свято Першого дзвоника

Опубліковано 30-08-2023, 20:43

439
Свято Першого дзвоника
Шановні учні, батьки, педагоги!!!
Урочистості з нагоди початку нового навчального року відбудуться 01 вересня.

Об 11:00 запрошуємо учнів 5, 9 - 11 класів на святкову лінійку.
Класні керівники чекають п’ятикласників о 09:30 на II поверсі ліцею.

Для ліцеїстів 6 - 8 класів Уроки знань буде проведено згідно з графіком.
Переможного та мирного 2023 - 2024 навчального року!
Адміністрація

Категорія: Інформація

 

Універсальний тренінг для педагогів ліцею!

Опубліковано 25-08-2023, 18:48

76
Універсальний тренінг для педагогів ліцею!
21 – 22 серпня 2023 року педагоги ліцею були учасниками Універсального тренінгу із психічного здоров’я для фахівців першої лінії. Цей захід був проведений за сприяння ГО «Простір твоїх можливостей» у межах україно-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України» (MENTAL HEALTH FOR UKRAINE - MH4U).

Категорія: Інформація

 

День Державного Прапора та День Незалежності України в Рівненському ліцеї «Український»!

Опубліковано 24-08-2023, 17:36

54
День Державного Прапора та День Незалежності України в Рівненському ліцеї «Український»!
23 та 24 серпня, незалежно від того, де хто перебуває: у Києві чи Львові, Полтаві чи Одесі, у Херсоні чи Рівному, за кордоном чи на передовій, – усіх українців об’єднує наша спільна Батьківщина та наше спільне майбутнє, бо всі ми святкуємо важливі державні свята: День Державного Прапора та День Незалежності України. Об’єдналися також з нагоди цих свят у спільні заходи, акції, справи учні та педагоги ліцею.

Категорія: Інформація

 

Становлення української незалежності

Опубліковано 23-08-2023, 09:52

57
Становлення української незалежності
Великі будівничі Київської Русі князь Олег, князь Ігор, княгиня Ольга та її мужній син Святослав, хреститель Русі Володимир, освічений та далекоглядний Ярослав Мудрий, справедливий та авторитетний Володимир Мономах…
Фундатори й правителі Галицько-Волинського королівства князь Роман, король Данило, його нащадки Лев, Юрій…
Мужні представники руських родин ХIV-ХVI століття князі Коріатовичі, князі Острозькі…
Славні лицарі нашого козацтва Дмитро Вишневецький, Петро Конашевич-Сагайдачний, Богдан Хмельницький чи Іван Мазепа… Усі вони (і не лише вони, а й ще багато неназваних) є вагомими постатями в історії нашої України.

Категорія: Інформація

 

Проєкт «Вибори-2023»

Опубліковано 13-06-2023, 18:32

112
Проєкт «Вибори-2023»
Раз на два роки в ліцеї відбуваються справжні передвиборчі перегони – учні та вчителі обирають голову учнівського самоврядування – координатора ліцею.
Розпочався проєкт у День самоврядування. Координатор Жужа Матвій оголосив учням про вибори, розказав про етапи та важливі сходинки проєкту, які потрібно пройти кожному, хто мріє очолити наше учнівське самоврядування. За підсумками бесіди йому вдалося зареєструвати 5 кандидатів.

Категорія: Інформація

 

Літо, ти прекрасне!

Опубліковано 9-06-2023, 16:38

139
Літо, ти прекрасне!
День захисту дітей – щасливе та безтурботне свято. До того ж воно завжди розпочинає літо – найулюбленішу пору і дорослих, і дітей. Ліцеїсти яскраво відзначили цей день: відвідали свято в Рівненському зоопарку та організували пікнік на природі (6, 9 класи), провели свята іменинників (5 класи), відвідали кінотеатр (8 класи), мали цікаві мандрівки (10 класи), влаштували святкове чаювання та виконали творчі справи на годинах спілкування (7 класи), підводили підсумки шкільного дитинства та мріяли про майбутнє (11 класи). Атмосфера відпочинку, канікул, усмішки, яскраві враження, кумедні фото - усе це на мить відволікло наших учнів від війни.

Категорія: Інформація

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Опубліковано 9-06-2023, 16:18

1997

Ваша дитина ерудована, працьовита, самостійна, енергійна, а Ви в пошуках навчального закладу…

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Рівненський ліцей "Український" пропонує:

* якісну освіту, адже впродовж багатьох років наш освітній заклад є одним із найкращих у міському та обласному рейтингах;

* усебічний розвиток дитини через організацію цікавих, з національно-патріотичним духом свят, конкурсів, квестів, тренінгів та роботу волейбольного, баскетбольного, вокального гуртків, факультативів;

* доброзичливу атмосферу родинного затишку та індивідуальний підхід до кожного гімназиста;

* навчання в одну зміну!

Рівненський ліцей "Український" оголошує

конкурсний набір учнів у 5-й клас.

Прийом заяв проводиться з 03 квітня до 31 травня 2023 року

щоденно (крім суботи, неділі)

з 10.00 до 15.00

За умови вступу дитини до 5 класу необхідно подати такі документи:

* заяву;

* ксерокопію карти обліку профілактичних імунізацій і реакцій на щеплення;

* копію сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання або копію витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Категорія: Інформація