Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Найкраща головоломка на тему охорони праці

Опубліковано 1-04-2018, 22:18

251
Найкраща головоломка на тему охорони праці
Перше місце у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» посіла учениця Рівненської української гімназії Олександра Власюк (категорія 11-14 років).
Члени журі відзначили оригінальність ідеї та виконання її малюнка-головоломки «Так працювати не можна! (знайди 5 порушень)». Тепер переможницю та вчителя мистецтва чекають у Києві 27 квітня для отримання призу та участі у святкових заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Категорія: Інформація

 

«Пригоди в лісі»

Опубліковано 1-04-2018, 10:52

325
«Пригоди в лісі»
Команди п’ятикласників вісімнадцяти шкіл міста вперше поринули в гру-змагання «Пригоди в лісі». Варто зазначити, що з нашими п’ятикласниками можна сміливо ходити в ліс: вони знають і лісові рослини, і птахів, і тварин, і в на грибах розуміються, і найголовніше – знають, як правильно в лісі себе поводити.

Категорія: Інформація

 

Літературно-музичне кафе

Опубліковано 1-04-2018, 10:49

277
Літературно-музичне кафе
28 березня літературно-музичне кафе разом із господинями Жук Лілією Романівною, Тарарук Дариною Павлівною, Лобащук Галиною Тимофіївною частували солодощами та ароматним чаєм, а учні присмачили це все поезіями, байками, каліграмами, інсценівками та піснями.
Гості кафе, гімназисти 6-А, 6-Б та -7-Б класу, декламували твори французьких та англійських авторів, співали пісні під гітару. Деякі поезії ще й було проілюстровано малюнками, виконаними гостями кафе.

Категорія: Інформація

 

І ось нарешті мій «Кобзар»

Опубліковано 1-04-2018, 10:43

287
І ось нарешті мій «Кобзар»
Весна подарувала світові таку величну людину, душу української нації – Тараса Григоровича Шевченка.
16 березня в гімназії відбувся літературно-музичний вечір «І ось нарешті мій «Кобзар», який організували вчитель української літератури Філь В.О., керівник вокального ансамблю Туровська Л.І. та вихователь Лупіна Н.М.

Категорія: Інформація

 

Трагічна доля Марусі Чурай

Опубліковано 30-03-2018, 06:43

276
Трагічна доля Марусі Чурай
Гімназисти завжди радо приймають гостей та з великим задоволенням самі ходять на гостину. Святкуючи Тиждень дитячого читання, десятикласники РУГ радо відвідали своїх сусідів, а саме бібліотеку №9, та взяли активну участь у літературній годині «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», присвяченій українській піснетворці Марусі Чурай.

Категорія: Інформація

 

187 м над рівнем моря

Опубліковано 30-03-2018, 06:38

247
187 м над рівнем моря
У березні гімназисти 10-А класу разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною відвідали персональну виставку світлин фотографа з Костополя Сергія Кундаса «Рівненщина. 187 метрів над рівнем моря», яка відкрилася в Рівному в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».

Категорія: Інформація

 

Німеччина очима гімназистів

Опубліковано 29-03-2018, 06:33

276
Німеччина очима гімназистів
Під час методичної декади кафедри іноземних мов було проведено ряд заходів з німецької мови. Учні 5, 6 класів у малюнках зобразили Німеччину – країну, мову якої вони вивчають. Не все можна передати словами, а художня творчість – це місток між уявою та реальністю. Малюнки маленьких гімназистів свідчать про їхню безмежну уяву та пізнавальний інтерес до Німеччини. Найвище оціненими були роботи Білик Уляни та Артюшок Євгенії, учениць 6-Б класу.

Категорія: Інформація

 

Свято книги в РУГ

Опубліковано 29-03-2018, 06:29

361
Свято книги в РУГ
Книга – одне з найбільших див, створених людиною, з якого ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній. Книга веде нас у захопливу подорож країною Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так і не проживеш без книги, адже хліб годує тіло, а книга – розум.
Серед багатьох весняних свят є ДЕНЬ КНИГИ.

Категорія: Інформація

 

Доторкнутись до мистецтва…

Опубліковано 29-03-2018, 06:20

238
Доторкнутись до мистецтва…
Перший місяць весни дуже багатий на знаменні та пам’ятні дати. Саме в березні народилися Тарас Шевченко й Ліна Костенко, саме в ці весняні дні ми відзначаємо Міжнародний день театру, Всесвітній день поезії та Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Категорія: Інформація

 

Подорож до країни скарбів

Опубліковано 27-03-2018, 06:27

339
Подорож до країни скарбів
Днями гімназисти 6-А класу разом із вихователем Лупіною Н.М. та гімназійним бібліотекарем Котолюз Л. М. завітали в гості до Рівненської обласної бібліотеки.
Працівники відділу формування бібліографічного ресурсу, баз даних та обслуговування користувачів підготували для шестикласників цікавий квест «Подорож країною скарбів».

Категорія: Інформація