Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Арт-година для педагогів

Опубліковано 15-12-2018, 21:25

355
Арт-година для педагогів
У круговерті завершення навчального семестру педагогам варто відволіктися від буденності, подбати про збереження власного психоемоційного здоров’я – у цьому переконані соціальний педагог гімназії Ольга Бондар та психолог Світлана Баранюк. Саме напередодні новорічних та різдвяних свят усі охочі зібралися за спільним столом, щоб під тиху різдвяну мелодію поринути в атмосферу творчості: педагоги робили обереги-янголи.

Категорія: Інформація

 

Андріївські вечорниці для десятикласників

Опубліковано 13-12-2018, 21:12

423
Андріївські вечорниці для десятикласників
З давніх часів Андріївські вечорниці були найулюбленішою розвагою молоді. Сучасне покоління – десятикласники Рівненської української гімназії та їхні педагоги – також зібралася напередодні свята Андрія, щоб долучитися до давньої традиції.

Категорія: Інформація

 

Об’єднаємось заради добра!

Опубліковано 8-12-2018, 21:27

411
Об’єднаємось заради добра!
Добро – це дія! Ось головний принцип, яким керуються гімназисти, організовуючи доброчинні справи. Цього року проект «Об’єднаємось заради добра» згуртував гімназійну родину в прагненні надати допомогу тому, хто її найбільше потребує. Учасники гімназійного центру «Милосердя» вирішили докласти зусиль для здійснення мрії однієї маленької дівчинки з Рівного, учениці 4 класу Рівненської загальноосвітньої школи № 22 Пархомчук Дарії, – мрії одужати та знову радіти життю!

Категорія: Інформація

 

Цікаві зустрічі

Опубліковано 8-12-2018, 21:22

298
Цікаві зустрічі
Нещодавно в Рівненській українській гімназії вже в четвертий раз відбулася цікава зустріч із доктором економічних наук, викладачем НУВГП Левицькою Світланою Олексіївною. На уроці економіки одинадцятикласники змогли відчути себе в ролі майбутніх студентів. Вони готували різні проекти й захищали їх.

Категорія: Інформація

 

Вітаємо з перемогою!

Опубліковано 7-12-2018, 23:11

345
Вітаємо з перемогою!
05-06 грудня 2019 року на базі Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І етап (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Захист Вітчизни».

Категорія: Інформація

 

Юрій Гуцуляк у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 5-12-2018, 19:48

374
Юрій Гуцуляк у Рівненській українській гімназії
Нещодавно педагоги та учні гімназії переконалися, що справжні українці ніколи не забувають своїх коренів. 29 листопада до РУГ завітав неочікуваний гість – п.Юрій Гуцуляк, син колишнього мецената гімназії п.Ераста Гуцуляка. Пан Ераст довгий час підтримував зв’язки з гімназійною родиною, сприяв у відкритті кабінету географії імені свого батька – Михайла Гуцуляка, який працював в українській гімназії міжвоєнного періоду, щорічно надсилав кошти для преміювання обдарованих учнів на святі «Зорепад талантів».

Категорія: Інформація

 

Допоможи врятувати життя!

Опубліковано 4-12-2018, 21:41

364
Допоможи врятувати життя!
Уже стало хорошою традицією в РУГ передсвятковий грудень оголошувати місяцем благодійності. Цього року учнівське гімназійне самоврядування запропонувало нову форму реалізації проекту «Людина починається з добра»: власними силами організувати концерт та аукціон. Кошти з продажу квитків та лотів гімназисти планують передати на лікування четвертокласниці ЗОШ №22 (м.Рівне) Пархомчук Дарії.

Категорія: Інформація

 

Відвідини музею прокуратури

Опубліковано 4-12-2018, 21:39

326
Відвідини музею прокуратури
Учні 10-х класів Рівненської української гімназії нещодавно завітали до прокуратури Рівненської області. Ознайомчу екскурсію в приміщенні регіональної прокуратури та музеї історії органів прокуратури Рівненської області провели для дітей Голова спілки ветеранів органів прокуратури Рівненської області Олександр Коташевський та прокурор відділу прокуратури області Оксана Гринява.

Категорія: Інформація

 

Тиждень математики

Опубліковано 4-12-2018, 21:36

310
Тиждень математики
У гімназії завершилося проведення Днів кафедри математичних дисциплін, упродовж якого учні 11-х класів (учитель Шкапатюк А.А.) оформили приміщення РУГ висловами видатних людей про математику.

Категорія: Інформація

 

Зустріч з «нескореним»

Опубліковано 3-12-2018, 22:00

301
Зустріч з «нескореним»
28 листопада учні 8-Б класу зустрілися з учасником Майдану, героєм АТО та чемпіоном Ігор нескорених Андрієм Усачем. Зустріч минула дуже швидко, адже всі із захватом слухали розповідь пана Андрія про участь у подіях п’ятирічної давнини, про мужність оборонців Майдану, самовідданість та рішучість воїнів АТО.

Категорія: Інформація