Рівненський ліцей

Подорож в Острог

Опубліковано 3-10-2023, 20:59

144
Подорож в Острог
03 жовтня ліцеїсти 10-х класів побували в м.Острог, щоб відвідати Музей книги та друкарства, Острозьку академію та замок на мальовничому пагорбі міста.
Музей книги та друкарства розташований в унікальній історичній споруді — Луцькій надбрамній вежі типу барбакан, збудованій у XVI столітті. Вежа стоїть на невеликому пагорбі, звідки відкривається панорама на Острог.

Категорія: Інформація

 

Мандруємо рідним краєм!

Опубліковано 3-10-2023, 20:50

139
Мандруємо рідним краєм!
1 жовтня українці відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке ще називали Козацька Покрова. Воно було одним з найголовніших свят козаків, які вшановували Покрову як свою покровительку.
З метою виховання патріотизму в ліцеїстів та ознайомлення дітей з історією і культурними місцями України саме в цей день групою учнів 7-А класу було здійснено екскурсію в національний історико-меморіальний заповідник “Поле Берестецької битви. Козацькі могили” в с.Пляшева Радивилівського району Рівненської області.

Категорія: Інформація

 

Бурхливий 1923…

Опубліковано 3-10-2023, 20:31

187
Бурхливий 1923…
Доброю традицією ліцею є відзначення тематичного Дня вчителя. Вибір теми одинадцятикласниками – це справа творча, яка часто супроводжується не лише наявністю кількох ідей, а й суперечками. Цього року вибір теми був не довгим – столітній ювілей нашої альма-матер надихнув старшокласників.

Категорія: Інформація

 

Акція «Подякуй захиснику»

Опубліковано 3-10-2023, 20:17

158
Акція «Подякуй  захиснику»
Сьогодні Україна – це щоденна жорстока й кривава боротьба. Відстояти свою незалежність і повернути в Україну мир – це обов’язок не лише ЗСУ, а й кожного українця. Цю істину доводить щоденний подвиг воїнів, волонтерів, небайдужість та активна громадянська позиція мільйонів українців. Ліцеїсти та їхні родини, педагоги завжди активні в справі наближення нашої перемоги.

Категорія: Інформація

 

Ресурсна зустріч із восьмикласниками

Опубліковано 30-09-2023, 16:37

139
Ресурсна зустріч із восьмикласниками
Як допомогти підлітку стати/залишатися стійкішим у цей нелегкий час? У Всеукраїнській програмі ментального здоров’я «Ти як?» кажуть: «Психіка дитини дивовижна. З одного боку, вразлива до стресів та подразників. З іншого – неймовірно пластична, легше адаптується до обставин та швидше відновлюється. Завдання дорослого – допомагати дитині «налаштовувати свій ментальний приймач» під різні обставини. Коли робити це правильно та змалку, більш імовірно, що дитина зростатиме стійкою та стабільною особистістю».

Категорія: Інформація

 

Листи вдячності захисникам

Опубліковано 30-09-2023, 16:23

423
Листи вдячності захисникам
1 жовтня — День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають Батьківщину від ворогів.

Категорія: Інформація

 

Традиційно із шестикласниками про красу наших імен

Опубліковано 28-09-2023, 19:37

176
Традиційно із шестикласниками про красу наших імен
Булінг – це неприпустиме явище в сучасних закладах освіти. Запобігання булінгу – шлях до порозуміння. Щороку вересень нагадує нам про Всеукраїнську акцію «СТОП, булінг!»
Саме з метою попередження негативних явищ цькування, насмішок, образ у класних колективах шестикласників було запрошено в Коло спілкування «Краса мого імені».

Категорія: Інформація

 

Хай славу козацьку ніхто не забуде!!!

Опубліковано 27-09-2023, 19:57

147
Хай славу козацьку ніхто не забуде!!!
Під таким гаслом напередодні свята Покрови в 10-Б класі відбулися "Козацькі забави". Здавна козаки славилися спритністю, силою, кмітливістю, швидкістю. Тож і хлопці 10 класу змогли перевірити свої здібності. Дякуємо вчителю фізичного виховання Анікіну Сергію Васильовичу за організацію забав.

Категорія: Інформація

 

Інтерв’ю з віцечемпіонкою світу

Опубліковано 27-09-2023, 06:41

210
Інтерв’ю з віцечемпіонкою світу
Знайомтесь! Зайцева Злата, учениця 11-А класу ліцею «Український», яка займається повітряною гімнастикою.
- Що це за вид спорту?
- Повітряна гімнастика - доволі молодий вид спорту, де виконуються поєднання гімнастичних елементів не на підлозі, а на полотнах, що звисають.

Категорія: Інформація

 

«Віват, аlma-mater, віват!»

Опубліковано 22-09-2023, 16:52

215
«Віват, аlma-mater, віват!»
Цей вересень є особливий для нас, бо саме у вересні далекого 1923 року в Рівному було засновано, а в 1994 в умовах незалежної України відроджено новий навчальний заклад – Рівненську українську гімназію. Ми пишаємося, що в цьому році відзначаємо сторіччя від дня заснування Рівненської української гімназії та день народження Рівненського ліцею «Український».

Категорія: Інформація