Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Екскурсія в Київ

Опубліковано 24-01-2020, 20:37

219
Екскурсія в Київ
Осінь – час екскурсій, тому учні 9-х та 6-х класів разом з батьками вирішили завітати в місто Київ, щоб відвідати музей популярної науки й техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою! Окрім знайомства з різними експонатами, на всіх чекало захопливе хімічне шоу, яке провів харизматичний ведучий-науковець пан Олег. Завдяки його майстерності діти просто закохалися в хімію.

Категорія: Інформація

 

Інтернет-олімпіада з основ здоров’я

Опубліковано 24-01-2020, 20:33

484
Інтернет-олімпіада з основ здоров’я
Гімназисти 7-8 класів виявили зацікавленість і взяли участь в інтернет-олімпіаді з основ здоров’я. Інтернет-олімпіада – новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони можуть проявити себе. А ще це унікальне поєднання тренду діджиталізації освіти, духу змагання та потреби в перевірці якості освіти
Учні, які виконали олімпіадні завдання, отримали дипломи чи сертифікати про участь.

Категорія: Інформація

 

Правове заняття

Опубліковано 23-01-2020, 19:46

248
Правове заняття
25 жовтня для учнів 5-Б класу працівниками Рівненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі нашої гімназії було проведено цікаве заняття, яке присвячене питанням запобігання домашньому насильству та протидії булінгу.

Категорія: Інформація

 

Цікава зустріч

Опубліковано 23-01-2020, 19:43

213
Цікава зустріч
23 жовтня відбулася зустріч учнів 5-А класу з працівниками Рівненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Категорія: Інформація

 

Особливий урок гігієни

Опубліковано 23-01-2020, 19:39

187
Особливий урок гігієни
23 жовтня в Рівненській українській гімназії для учнів 6 класів стоматолог, член Асоціації парадонтологів України Дарія Музика провела урок основ здоров’я за темою «Гігієна ротової порожнини».

Категорія: Інформація

 

Цікаво та пізнавально!

Опубліковано 23-01-2020, 19:35

199
Цікаво та пізнавально!
У чудовий сонячний вівторок 22 жовтня дружний 5-Б клас разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною та педагогами Бойчак Лесею Анатоліївною, Корчагою Наталією Володимирівною відвідали місто Луцьк. А саме побували на фабриці іграшок «Тигрес», у музеї технічного прогресу та дорогою додому заїхали в ліс.

Категорія: Інформація

 

Подорож до Луцька

Опубліковано 23-01-2020, 19:22

171
Подорож до Луцька
21 жовтня учням 5-А класу під керівництвом вихователя Панасюк О.Ф. та педагогів Бондар О.М., Туровської Л.І. було організовано цікаву екскурсію на фабрику м'яких іграшок «Тигрес» (с. Липини, Луцького району) та в музей технічного прогресу в «Адреналін Сіті» у м.Луцьк.

Категорія: Інформація

 

Осінні змагання

Опубліковано 23-01-2020, 19:18

165
Осінні змагання
18 жовтня учні 11 класів представляли Рівненську українську гімназію на міських змаганнях зі спортивного туризму та спортивного орієнтування. У командному заліку Рівненська українська гімназія посіла 5 та 6 місце. А в особистому заліку Гедзюк Владислав виборов І місце зі спортивного орієнтування!

Категорія: Інформація

 

Жовтень – місяць активного читання

Опубліковано 22-01-2020, 20:54

188
Жовтень – місяць активного читання
Уже стало традицією в жовтні проводити цикл заходів, присвячених читанню.
З цією метою в бібліотеці для учнів, батьків та педагогів оформляються різні виставки: тематичні («Спорт тренує тіло, а книга – розум», «Знайди свою гармонію»); книжково-ілюстративні («Музика в природі та душі», «Славетні лицарі України»); книжкові виставки сучасної книги («Час читати», «Книги, які допомагають мені вчитися») тощо.

Категорія: Інформація

 

Тиждень національно-патріотичного виховання в РУГ

Опубліковано 22-01-2020, 20:52

372
Тиждень національно-патріотичного виховання в РУГ
В умовах сьогодення, коли Україна ціною життя героїв, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу й територіальну цілісність, особливого значення набуває потреба виховувати в молодого покоління любов і шану до своєї країни, рідного міста, повагу до історії. Ця праця здійснюється педагогами щодня: через власний приклад, через відповідальність, повагу до громадянського суспільства, прав і свобод, цінностей демократії, через виховання активної позиції учнів. Особливим чином акумулюються зусилля педагогічного колективу під час тематичних тижнів.

Категорія: Інформація