Рівненський ліцей

Урок біології в музеї

Опубліковано 11-05-2023, 18:59

106
Урок біології в музеї
Де найкраще вивчати біологію: у кабінеті, музеї чи на природі? У кабінеті вже пробували та й на природу ходили. А от у музеї уроків трохи мало. Тому 11 травня ліцеїсти 6-А перевіряли ефективність навчання в Рівненському краєзнавчому музеї. діти із задоволенням розглянули тему "Рослинний світ Рівненщини. Гриби".

Категорія: Інформація

 

Проєкт «Велике читання-2023. Читаємо Гридіна»

Опубліковано 10-05-2023, 21:10

162
Проєкт «Велике читання-2023. Читаємо Гридіна»
Учні 9-А класу Рівненського ліцею «Український» взяли участь в обласному проєкті «Велике читання 2023. Читаємо Гридіна».
У межах проєкту було проведено обговорення книги Сергія Гридіна «Незрозумілі» та «Не-ангел» за участі психологині Оксани Чигир. На заході п.Оксана говорила про те, як читання може впливати на нашу психіку та допомагати розв’язувати життєві проблеми.

Категорія: Інформація

 

Свято книги

Опубліковано 8-05-2023, 18:43

133
Свято книги
Світ стрімко змінюється. І вже ні для кого не секрет, що діти читають усе менше та менше. Книгам важко витримувати конкуренцію нарівні з відео, комп’ютерними іграми та інтернет-ресурсами. Але кожній людині, особливо юній, просто необхідно читати. Психологи стверджують, що саме читання розвиває інтелект та формує внутрішній світ дитини, тому гарною традицією в нашому ліцеї стало залучення дітей до спілкування з книгою під час книжкового свята для п’ятикласників.

Категорія: Інформація

 

Тиждень психологічних знань

Опубліковано 8-05-2023, 18:30

135
Тиждень психологічних знань
Пізнавально, по-дружньому емпатійно, творчо минув Тиждень психологічних знань у ліцеї. Школярі 5-А класу (Якобчук І. В.) у День мрій, що збуваються, ділилися найзаповітнішими бажаннями: перемога Збройних Сил України, повернення захисників (татусів, братів, хресних), намріяли стати успішними людьми, започаткувати власну справу, досягти успіхів у спорті, мистецтві... Переконані: озвучені\прописані мрії вже реалізуються!!!
Ліцеїсти 6-А класу (Бондар О. М.) ще раз переконалися, що вдячність - дуже потужний ресурс. П’ятикласники та школярі 6-Б класу (Рябущиць І. І.) продовжували презентувати себе та пізнавати однокласників, створюючи коло долоньок і сердець для збереження доброзичливої атмосфери в класних колективах.

Категорія: Інформація

 

День самоврядування-2023

Опубліковано 7-05-2023, 15:45

302
День самоврядування-2023
Цьогоріч 5 травня одинадцятикласники змогли відновити багаторічну гімназійну традицію, яку люблять не тільки учні, а сподіваємось, і наші вчителі. Упродовж трьох попередніх років День самоврядування, на жаль, неможливо було провести, адже спочатку були непрості часи локдауну, а потім — повномасштабне вторгнення в 2022 році перешкоджали проведенню цього незабутнього свята. Цього дня кожен учень 11 класу мав змогу відчути себе на місці улюбленого вчителя, працівника адміністрації чи технічного персоналу.

Категорія: Інформація

 

Тиждень науки. День п’ятий: юні спортсмени

Опубліковано 7-05-2023, 15:29

144
Тиждень науки. День п’ятий: юні спортсмени
Наш тиждень науки добіг до свого логічного завершення, яке ми провели на природі. Спорт – це теж наука, яка нас загартовує.
Саме в суботу (під наглядом дорослих) нам вдалося поєднати і науку, і відпочинок: ми і проводили досліди з фізики, і проводили майстер-клас з орієнтування на місцевості, і спілкувалися з тваринами, і грали у волейбол, футбол та різні цікаві ігри!

Категорія: Інформація

 

Тиждень науки. День четвертий: юні зоологи

Опубліковано 7-05-2023, 15:22

123
Тиждень науки. День четвертий: юні зоологи
5 травня, у п’ятницю, восьмикласникам випала можливість потрапити в зоопарк поспостерігати за поведінкою тварин. Але ліцеїсти не змогли прийти просто так, з порожніми руками. Діти принесли смаколики, у яких саме зараз була потреба в Рівненському зоопарку (моркву, родзинки, фініки). Окрім цього, нам дозволили трошки поволонтерити.

Категорія: Інформація

 

Тиждень науки. День третій: юні фізики

Опубліковано 7-05-2023, 15:14

152
Тиждень науки. День третій: юні фізики
Чи бачили ви коли-небудь, як розпускають пелюстки паперові квіти? А восьмикласникам це вдалося на уроці фізики під керівництвом Климюк Катерини Семенівни. Зробити такий дослід дуже просто: треба вирізати з кольорового паперу квіти з довгими пелюстками (які тільки ваша фантазія вам дозволяє!), загнути пелюстки до центру та опустити різнокольорові квіти на воду, налиту в ємність. На ваших очах пелюстки квітів почнуть розпускатися.

Категорія: Інформація

 

Тиждень науки. День другий: юні географи

Опубліковано 7-05-2023, 15:07

142
Тиждень науки. День другий: юні географи
Ще один день не минув даремно. Цього разу восьмикласники на уроці географії під керівництвом Марач Уляни Володимирівни повторили, як правильно орієнтуватися на місцевості та спробували втілити в практику теоретичні знання.
Заняття складалося з трьох раундів.

Категорія: Інформація

 

Тиждень науки. День перший: юні хіміки

Опубліковано 7-05-2023, 14:58

125
Тиждень науки. День перший: юні хіміки
У понеділок та вівторок ліцеїсти 8-А та 8-Б класів мали змогу переконатися в тому, що навчатися – це не тільки важливо, а й пізнавально та дуже цікаво. На уроці української мови учні не лише вивчали відокремлене означення, а й досліджували властивості крохмалю та виявляли його в продуктах харчування.
Діти дізналися, що крохмаль - це калорійний продукт (у 100 гр 313 Ккал), і така висока калорійність корисна для рухомої людини, яка витрачає за день велику кількість енергії та постійно потребує надходження калорій.

Категорія: Інформація