Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Диктант національної єдності

Опубліковано 16-11-2020, 20:30

100
Диктант національної єдності
У День української писемності й мови десятикласники та одинадцятикласники взяли участь у написання ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності - 2020. Читала текст відома акторка Римма Зюбіна, а створив його письменник і видавець Іван Малкович. Цього року диктант мав назву «Виклики книжкової ери». Щороку тисячі українців з усього світу долучаються до цієї події, що стає своєрідним флешмобом, який об’єднує нас як єдину націю.

Категорія: Інформація

 

Мовний квест

Опубліковано 12-11-2020, 19:20

130
Мовний квест
Щороку 9 листопада наша держава відзначає гарне свято – День української писемності, адже мова народу – це серце нації, це невичерпна духовна скарбниця, з якої кожен може почерпнути і мудрість тисячоліть, і спів солов’я, і перлини думки.
Не стоїть осторонь цієї події і РУГ. Цьогоріч гімназисти долучилися і до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, і малювали рідну мову, і створювали про неї постери, і виконували проєкт, шукаючи помилки в рекламних оголошеннях, і переглядали документальний кінофільм «Соловей співає» (режисер Сергій Кримський). І серед інших заходів було також проведено квест для учнів 5-А й 5-Б класів, де діти вправлялися в знанні української мови.

Категорія: Інформація

 

«Мова – душа народу!»

Опубліковано 9-11-2020, 19:43

174
«Мова – душа народу!»
Під таким гаслом лідери самоврядування провели гру-естафету для гімназистів у День української писемності та мови. Під час перерв учні мали змогу перевірити, наскільки добре вони знають українські прислів’я (завдання з теми «Щебечи солов’їною»), пригадати улюблені українські пісні (завдання з теми «Співай солов’їною»), перевірити свою ерудицію в тлумаченні рідковживаних українських слів (завдання з теми «Розумій солов’їну»), знаходили українські відповідники найбільш уживаним суржиковим словам (завдання з теми «Знай солов’їну»).

Категорія: Інформація

 

Краса поряд з нами!

Опубліковано 8-11-2020, 18:31

148
Краса поряд з нами!
Нещодавно в Рівненській українській гімназії відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природного матеріалу, приурочена Всеукраїнському дню художника. Вона пройшла під гаслом «Краса поряд з нами». У виставці взяли участь учні 5-6 класів. Тут були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів. Цьогорічні поробки підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, учителі гімназії. Багато хто з цікавістю розглядав і коментував композиції.

Категорія: Інформація

 

Виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ»

Опубліковано 8-11-2020, 18:31

109
Виставка «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ»
У Рівному в краєзнавчому музеї відкрили виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які перемогли ГУЛАГ». Вихователь Олена Бурець та її восьмикласники не могли не відвідати музей, адже ми цікавимося історією наших земляків, яким випало пройти радянські каральні табори. Екскурсоводи розповіли нам, що ця виставка подорожує Україною і нарешті дісталася Рівного.

Категорія: Інформація

 

Екскурсія в Пересопницю

Опубліковано 8-11-2020, 18:31

107
Екскурсія в Пересопницю
Ми, учні восьмих класів, дружно відгукнулися на пропозицію вчителя зарубіжної літератури Бойчак Лесі Анатоліївни та вихователя Бурець Олени Андріївни відвідати Пересопницю, а саме «Культурно-археологічний центр «Пересопниця». Нам дуже хотілося побачити на власні очі Пересопницьке Євангеліє — визначну рукописну пам’ятку староукраїнської літературної мови й мистецтва.

Категорія: Інформація

 

Поїздка до лісу 6-Б

Опубліковано 8-11-2020, 18:31

92
Поїздка до лісу 6-Б
Напередодні Покрови учні 6-Б класу відправилися в захопливу мандрівку до лісу. Наша подорож розпочалася з того, що ми всі разом їхали електричкою до Клеваня, потім приблизно 3 кілометри весело, з піснями, шукаючи гриби, пройшлися до бази відпочинку.
Шестикласники дуже добре провели час на свіжому повітрі: і грали у футбол, і вправлялися в зіркості ока, граючись у дартс, і вправлялися в майстерності пантоміми, і, знову ж таки, збирали гриби, а потім під керівництвом дорослих їх чистили, варили та смажили.

Категорія: Інформація

 

Один погляд більше тисячі слів

Опубліковано 8-11-2020, 18:30

105
Один погляд більше тисячі слів
Привіт усім! Сьогодні хочу розповісти про цікаву та пізнавальну подорож в притулок тварин, який знаходиться в м. Здолбунів.
Чесно кажучи, мені дуже важко писати, адже емоції який день не полишають мене. Ніколи навіть уявити не могла, що страх, жаль, біль, безпорадність та доброта можуть вирувати в одну й ту саму мить. Читаючи чи дивлячись статті та сюжети про безпритульних тварин, думала, як їм допомогти , але швидко про це забувала.

Категорія: Інформація

 

Урок доброти для восьмикласників

Опубліковано 8-11-2020, 10:22

72
Урок доброти для восьмикласників
Упродовж трьох років навчальним закладам України на початку жовтня благодійна організація «Щаслива лапа» пропонує провести Всеукраїнський урок доброти. Ми, учні 8 класів РУГ, не стояли осторонь, адже такі уроки пройшли для учнів шкіл Грузії, Білорусії, Латвії, Сербії та інших країн. У жовтні ми традиційно долучилися до проведення ІІІ Всеукраїнського уроку доброти, де говорили про гуманне ставлення до тварин та їх захист.

Категорія: Інформація

 

Інтелектуальний турнір «Україна звитяжна»

Опубліковано 21-10-2020, 22:05

148
Інтелектуальний турнір «Україна звитяжна»
13 жовтня, напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та світлого свята Покрови Пресвятої Богородиці, для юнаків 9-А та 9-Б класів був проведений інтелектуальний турнір «Україна звитяжна».

Категорія: Інформація