Рівненський ліцей

Проєкт «Подарунок захиснику»

Опубліковано 8-12-2022, 05:06

130
Проєкт «Подарунок захиснику»
У переддень свята Дня Збройних Сил України в ліцеї було реалізовано проєкт «Подарунок солдату». Кожен клас ліцею скомпонував та надіслав бійцям посилки-подарунки.

Категорія: Інформація

 

Ліга дружніх

Опубліковано 8-12-2022, 04:52

201
Ліга дружніх
Спорт у нашому житті дуже важливий. Він об’єднує, зміцнює здоров’я, характер, розвиває такі швидкість, спритність, реакцію, координацію, витривалість, терпіння, силу. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій, особливо коли спортсмени знають, що їхні ігри приурочені якійсь події.
Однією з таких подій, яка підносить дух дітей, став День ЗСУ.

Категорія: Інформація

 

Уроки гігієни із стоматологом Дарією Музикою

Опубліковано 5-12-2022, 20:26

79
Уроки гігієни із стоматологом Дарією Музикою
Уже доброю традицією стало проведення уроків гігієни «Догляд за ротовою порожниною» для учнів 6 класів.
2 грудня стоматологом-парадонтологом Дарією Сергіївною такі уроки були проведені в 6-А та 6-Б класах, у ході яких учні дізналися про те, що шкодить зубам, як правильно доглядати за ротовою порожниною та які є засоби по догляду, як обрати зубну пасту та зубну щітку відповідно до віку.

Категорія: Інформація

 

Довершена гармонія Соломії Крушельницької

Опубліковано 5-12-2022, 20:16

224
Довершена гармонія Соломії Крушельницької
2022 року весь прогресивний світ вшановує знамениту оперну співачку, яка народилася рівно 150 років тому. Одинадцятикласники під час вітальні «Ave, Соломіє» більш детально познайомилися з творчістю Соломії Крушельницької, простежили її життєвий шлях з допомогою світлин та відеоматеріалів.
Сцени, на яких вона виступала, засипали квітами. Потужний співочий та артистичний талант українки вразили світ, а свої особисті концерти вона завжди закінчувала українськими народними піснями.

Категорія: Інформація

 

Стежками Григорія Сковороди

Опубліковано 30-11-2022, 19:17

183
Стежками Григорія Сковороди
У простій свитині, з торбиною книжок за плечима та з нерозлучною сопілкою за поясом понад тридцять років мандрував Григорій Сковорода по селах України та за її межами. Ганьбив жорстоке панство, зажерливе духівництво та царизм, навчав людей грамоти, чим навіки здобув щиру любов і пошану народу: і досі в Україні та за її межами широко відомі твори мандрівного філософа.

Категорія: Інформація

 

День Гідності та Свободи

Опубліковано 21-11-2022, 21:17

129
День Гідності та Свободи
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які в 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. З цієї нагоди для учнів ліцею були проведені уроки Гідності та Свободи.
Сьогодні по-особливому учні та педагоги ліцею промовляли слова вдячності не тільки героям Майдану, Героям Небесної Сотні, а й усім захисникам: воїнам, волонтерам, добровольцям, рятівникам. Саме ці люди боронять нашу незалежність, свободу та національну гідність у страшній та важкій боротьбі з агресором.

Категорія: Інформація

 

У гості до письменників

Опубліковано 21-11-2022, 21:12

84
У гості до письменників
У Рівненській обласній бібліотеці відбулася творча зустріч з письменницьким подружжям - Володимиром Лисом та Надією Гуменюк. Одинадцятикласниці, педагоги й бібліотекар Рівненського ліцею "Український" побували на цій зустрічі.
Знані в Україні автори презентували дві нові книги - "Вифлеєм" і "Та, що ламає вітер". В обох творах ідеться про долю людини на тлі історичних подій, любов та ненависть, звитягу й поразки.

Категорія: Інформація

 

Знову змагання!

Опубліковано 21-11-2022, 20:49

87
Знову змагання!
З 18 по 20 листопада в м. Костопіль відбувся чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодших.
Команда м. Рівного виборола друге місце з 10 команд. Наш заклад представляли Корнійчук Софія, Нікітчук Вікторія, Єгорова Злата, Рудакова Маргарита, Кваснецька Поліна.

Категорія: Інформація

 

Майстер-клас для дівчат 8-А

Опубліковано 14-11-2022, 19:41

110
Майстер-клас для дівчат 8-А
Для дівчат краса доволі часто є першочерговою в багатьох питаннях, а коли ще випала можливість цю красу створити своїми руками – це просто неймовірно.
У приміщенні однієї з найстаріших аптек Рівного, якій на сьогодні 152 роки, дівчата 8-А класу цікаво провели час. Їм провели і пізнавальну екскурсію, і влаштували майстер-клас з виготовлення косметичного крему для рук.

Категорія: Інформація

 

Навчання онлайн – це не перешкода!

Опубліковано 11-11-2022, 21:31

102
Навчання онлайн – це не перешкода!
У День української писемності та мови семикласники, які, на жаль, навчалися онлайн, узяли участь у веб-квесті на освітньому порталі «Всеосвіта»: пригадали навіть ті правила, які, здавалося б, уже давно забули (генетичний код у дії!)

Категорія: Інформація