Рівненська українська гімназія

Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою
Назад Вперед

Свято зустрічі випускників у Рівненській українській гімназії

Опубліковано 11-02-2020, 19:38

38
Свято зустрічі випускників у Рівненській українській гімназії
Є в шкільному календарі дата, яка має магічну силу повертати, хоч і ненадовго, дорослих у дитинство – Свято зустрічі випускників! І з цієї нагоди 1 лютого в гімназії відбулася традиційна зустріч випускників РУГ різних років. Поринути в спогади про дитинство, зустріти педагогів, побачити шкільних друзів мали можливість випускники 2005, 2008, 2010, 2013, 2015, 2017, 2018, 2019 років.

Категорія: Інформація

 

Цікаві зустрічі

Опубліковано 11-02-2020, 19:34

27
Цікаві зустрічі
24 січня до учнів 5-Б класу на годину спілкування приходили представники організації «Пласт» – Радомир, Олександр, Олена та Юля. Вони говорили про пластові звичаї та традиції, правила, обов’язки, а також про перші пригоди. З розповідей гостей ми дізналися, наприклад, про те, що пластуни мають декілька вікових груп: найменші – до 6 років, новачки від 6 до 11, підлітки – від 12 до 18, а також молодь від 18 до 35 років. Проте пластуном можна бути й від 35 аж до безкінечності. Перед тим, як вступити до «Пласту», потрібно скласти присягу. Проте є люди, які не наважуються стати пластунами, їх називають спостерігачами.

Категорія: Інформація

 

День Соборності в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 11-02-2020, 19:31

33
День Соборності в Рівненській українській гімназії
22 січня Україна відзначала День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності й незалежності держави – проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).

Категорія: Інформація

 

Гімназія колядує 2020

Опубліковано 11-02-2020, 19:28

33
Гімназія колядує 2020
Різдво Христове – одне з найбільших християнських свят, і тому на зимових канікулах учні 6-8 класів зібралися в стінах рідної гімназії, щоб подарувати гарний святковий настрій учителям та привітати їх з Різдвом, побажати своїм наставникам здоров’я, добра, достатку та миру.

Категорія: Інформація

 

Подих віків у книгах

Опубліковано 11-02-2020, 19:25

18
Подих віків у книгах
Здивувати дев’ятикласників не просто, але це варто всіх зусиль. Однією з таких спроб стало відвідування виставки стародруків з музею книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника міста Острога, яка відбулася в мистецькому відділі РДОБ. Старший науковий співробітник музею та постійний гість бібліотеки Анатолій Хеленюк познайомив учнів з унікальною колекцією книг-мініатюр та розповів про історію створення та діяльність свого музею.

Категорія: Інформація

 

Мистецька хуртовина

Опубліковано 11-02-2020, 19:23

13
Мистецька хуртовина
Учні сьомого класу разом із вихователем Оленою Андріївною Бурець започаткували цікаву традицію – відвідувати Міський будинок культури, де щорічно відбувається виставка новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина».

Категорія: Інформація

 

Візит до поліції

Опубліковано 9-02-2020, 13:09

19
Візит до поліції
На канікулах учні 6-А класу гімназії побували в стінах дислокації спецпідрозділу поліції.
Гімназисти дізналися, як проходить робочий день поліцейського, на власні очі побачили зброю, службові автомобілі та спецзасоби, якими користуються правоохоронці під час виконання службових завдань. Дітлахи залюбки приміряли бронежилет, шолом та фотографувалися в екіпіруванні поліцейського на згадку про цю чудову зустріч.

Категорія: Інформація

 

Новорічна вечірка для старшокласників

Опубліковано 9-02-2020, 13:06

35
Новорічна вечірка для старшокласників
«І жили вони довго та щасливо…» – такими словами закінчуються майже всі казки. А що було далі, намагалися розповісти свою версію глядачам одинадцятикласники: перед новорічною дискотекою вони показали нові пригоди Кота в Чоботях.

Категорія: Інформація

 

Новорічний квест для семикласників

Опубліковано 9-02-2020, 13:03

25
Новорічний квест для семикласників
Новий рік – радісне, чарівне свято, яке назавжди залишиться в наших спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті, що приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливих хвилин.
Ми зібралися біля ялинки зустріти святого Миколая та ангелів. Згодом дізналися про витівки чортів та викрадений ними міх з подарунками. І, щоб їх знайти, ми об’єднались у 8 команд за кольорами новорічних побажань. Під ялинкою були заховані маршрутні листи. Перед нами складне завдання – виконати випробування швидко і якісно.

Категорія: Інформація

 

Семикласники в арт-ательє імені Г. Косміаді

Опубліковано 9-02-2020, 13:00

21
Семикласники в арт-ательє імені Г. Косміаді
Незабутню годину семикласники провели в арт-ательє з дочкою Георгія Косміаді, викладача Рівненської української гімназії довоєнного періоду.
У приватному музеї ми побачили не лише картини художника-новатора, а й світлини, платівки з улюбленою музикою, сімейні речі: вишиту бісером театральну сумочку дружини, круглу коробку для її капелюхів, важку люстру з вітальні, скриньку, у якій Георгій Косміаді зберігав листи жінок, які його обожнювали. Є тут і незвичайне генеалогічне дерево, намальоване художником навпаки – з пращурами в кроні й нащадками в корінні.

Категорія: Інформація

 
Назад Вперед