Рівненський ліцей

«Душу й тіло ми положим за нашу свободу…»

Опубліковано 17-02-2023, 19:35

376
«Душу й тіло ми положим за нашу свободу…»
Війна прийшла на нашу землю й змінила життя українців. Але ми не здалися, не капітулювали перед ворогом, а об’єдналися задля боротьби.
Ми єдині в прагненні ПЕРЕМОГИ!
Ми єдині, коли допомагаємо Збройним Силам України!
Ми єдині, коли перед нами стоять виклики: вижити, вистояти, урятувати, зберегти, розбудувати.

Категорія: Інформація

 

Психологічна підтримка (контакти)

Опубліковано 6-06-2022, 12:19

550
Психологічна підтримка (контакти)
Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психологи можуть і хочуть допомогти.

Категорія: Інформація

 

«Віват, аlma-mater, віват!»

Опубліковано 22-09-2023, 16:52

26
«Віват, аlma-mater, віват!»
Цей вересень є особливий для нас, бо саме у вересні далекого 1923 року в Рівному було засновано, а в 1994 в умовах незалежної України відроджено новий навчальний заклад – Рівненську українську гімназію. Ми пишаємося, що в цьому році відзначаємо сторіччя від дня заснування Рівненської української гімназії та день народження Рівненського ліцею «Український».

Категорія: Інформація

 

Українські діти за мир

Опубліковано 20-09-2023, 20:16

25
Українські діти за мир
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру, який нині в нашій державі не є абстрактним бажанням. Це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба. Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Категорія: Інформація

 

Батькам про професійний вибір старшокласників

Опубліковано 19-09-2023, 19:01

28
Батькам про професійний вибір старшокласників
Вересень – місяць зустрічей батьківських громад в освітньому закладі. Зустрілися і батьки 10-Б класу (класний керівник – Оксана Литвин), аби у співпраці з психологом ліцею обговорити роль батьків у професійному майбутньому старшокласників.
Батьківський життєвий і трудовий досвід, авторитет, рівень матеріального забезпечення сім'ї дуже впливає на вибір майбутньої професії старшокласником. Добре ставлення до своєї роботи з боку батька, матері, старших братів\сестер, задоволеність професією часто є достатнім стимулом для того, щоб підліток зацікавився змістом їхньої праці й надалі вибрав одну із «сімейних» професій.

Категорія: Інформація

 

Вітаємо книголюбів!

Опубліковано 17-09-2023, 21:16

27
Вітаємо книголюбів!
Уже вересень увійшов у свої права, а ми повертаємося до літніх подій! А точніше – до літніх подій у бібліотеці, адже бібліотека – це цікаве місце для проведення вашого дозвілля! А часто ще й корисне!
Сьогодні ми хочемо привітати всіх наших переможців та учасників літературних літніх конкурсів «Рівне – місто моє» та «Лідер читання», а саме Радченю Настю, Олійник Дашу, Дундюк Таню та Родзяка Максима.

Категорія: Інформація

 

10-А клас: квест «Шляхами гуманітарного спадку»

Опубліковано 14-09-2023, 19:06

25
10-А клас: квест «Шляхами гуманітарного спадку»
Учні 10-А класу взяли участь у захопливому квесті «Шляхами гуманітарного спадку», який відбувся на базі Рівненської обласної бібліотеки.
Учасники квесту були розділені на команди й отримали завдання відшукати та проаналізувати рідкісні документи, що зберігаються в бібліотеці. Ці документи відображали важливі сторінки української історії, культури та мистецтва. Учні розкривали таємниці листів, архівних фотографій та інших артефактів.

Категорія: Інформація

 

10-Б готовий до подорожей!

Опубліковано 13-09-2023, 20:38

45
10-Б готовий до подорожей!
Подорожувати любить більшість людей, адже будь-яка мандрівка – це нові враження, знайомства, емоції; це маленькі відкриття, які огорнуть душу теплом і в осінню сльоту, і в зимову заметіль. Але щоб подорож була цікавою, потрібно якомога більше дізнатися про місця мандрів. Тому 13 вересня ліцеїсти 10-Б класу відвідали Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку, щоб пройти цікавий квест та перевірити свої знання!!!Категорія: Інформація

 

Замість квітів – допомога ЗСУ

Опубліковано 13-09-2023, 20:26

53
Замість квітів – допомога ЗСУ
Сьогодні життя тилу України та передової різко відрізняються. З початком вересня школярі по-різному, та все ж вчасно, вирушили на навчання. Розпочалися робочі будні, наповнені турботами про те, як вивчити формули, запам’ятати важливі дати, як встигнути прочитати твір до уроку літератури.

Категорія: Інформація

 

Осіння прогулянка 9-Б

Опубліковано 11-09-2023, 21:27

113
Осіння прогулянка 9-Б
Старшокласники Рівненського ліцею «Український» розпочали навчання дистанційно, але як же можна всидіти вдома, коли надворі навіть не по-осінньому – по-літньому пригріває сонечко, та ще й День народження рідної alma mater, та ще й День фізкультури та спорту! Звичайно, треба поспішити на природу, зловити останні сонячні промені й набратися позитиву на весь рік. Тому дев’ятикласники відправилися на активний відпочинок у клеванський ліс.

Категорія: Інформація